NEX 25 میلیون دلار جمع آوری می کند ، Active Arcade را برای جابجایی مردم راه اندازی می کند – TechCrunch

در جهان ما نقص فعالیت بدنی وجود دارد. سه چهارم بزرگسالان می گویند حفظ فرم بدن برای مزایای سلامتی بسیار مهم است. به گفته سازمان بهداشت جهانی ، از هر چهار بزرگسال و 81 درصد نوجوانان ، یک نفر فعالیت بدنی کافی ندارند. طبق پیش بینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریها (CDC) ، حتی قبل از COVID-19 ، کمتر از 24٪ از کودکان 6 تا 17 ساله روزانه 60 دقیقه فعالیت بدنی انجام می دادند.

کار در خانه و ماندن در خانه در طول همه گیری ، عدم تحرک بدنی را تشدید کرد. اکثر مردم سرگرمی های بی تحرک را انتخاب می کنند که شامل حداقل حرکت مانند تماشای فیلم یا پخش کنسرت های زنده ، بازی های ویدئویی و برپایی مهمانی های مجازی است.

برای حل مشکل جهانی عدم تحرک با ایجاد روشهای جدید برای تشویق بازی فعال برای همه ، NEX ، یک استارتاپ سرگرمی حرکتی مستقر در سن خوزه و هنگ کنگ ، در حال ایجاد سرگرمی حرکتی است-محتوایی که حرکت بدنی را تشویق می کند. این شرکت اکنون دور 25 میلیون دلاری سری B را اعلام می کند که همزمان با راه اندازی Active Arcade ، بازی جدید ردیابی حرکت تعاملی هوش مصنوعی تلفن همراه است.

بودجه جدید توسط Blue Pool Capital و با مشارکت Samsung Ventures ، SparkLabs و Susquehanna هدایت شد. این دور همچنین تأثیرگذارانی در ورزش ، صنایع سرگرمی و مدیران تجاری از جمله سیمو لیو (شانگ چی) ، آلبرت پوژولز (LA Dodgers) ، تیری هنری (اسطوره آرسنال) ، سابرینا یونسکو (WNBA) ، مدیران فنی و بنیانگذاران YouTube ، Dapper جذب کرد. آزمایشگاه ها ، کیمیاگری ، OpenDoor ، وردپرس و مدیرانی از Zendesk ، Uber ، MasterClass و Facebook.

این آخرین دور بعد از آن صورت می گیرد که NEX 8.5 میلیون دلار سری A را در سال 2019 از NBA ، صندوق رویایی ویل اسمیت و صندوق کارآفرینی علی بابا جمع آوری کرد. همچنین قبلاً مبلغ 4 میلیون دلار از Charmides Capital ، Harris جمع آوری کرد بلیتزر ورزش ها & سرگرمی سرمایه گذاری و Mandra Capital ، Steve Nash ، Jeremy Lin و Mark Cuban در سال 2018. بسیاری دیگر از رهبران ورزش ، رسانه و فناوری نیز NEX را پخته اند.

دور سری B مجموع جمع آوری NEX تا کنون را به 40 میلیون دلار می رساند.

NEX در سال 2018 توسط دیوید لی ، فیلیپ لام و رجی چان تاسیس شد ، با مأموریت تبدیل فعالیت غیرفعال به بازی فعال از طریق برنامه هایی مانند Active Arcade. اولین برنامه آن ، HomeCourt ، در بیش از 200 کشور جهان پخش شده است.

دیو لی ، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران NEX می گوید: “یک بیماری همه گیر توجه بیشتری را به معضل بزرگ و رو به رشد سبک زندگی کم تحرک در سراسر جهان جلب کرد.” “تفریح ​​در حین حرکت یکی از ناب ترین تعاریف بازی است. اما برخلاف روزهای گذشته ، استاندارد مشارکت برای بازی فعال باید با بهترین بازی های ویدئویی برابر باشد. برای ما واضح بود که سرگرمی های مبتنی بر حرکت پاسخ به نیاز جهانی برای فعالیت بدنی بیشتر است. “

برخی از مردم می گویند که زمان کافی برای فعالیت بدنی ندارند ، اما مشکل واقعی این ایده است که قرار است اوقات فراغت صرف انجام کارهایی شود که سرگرم کننده و آسان است ، در حالی که فعالیت زیاد گران ، زمان بر و سخت تلقی می شود.

بازی جدید Active Arcade NEX ، با مجموعه ای از بازی های حرکتی ، به حرکت بیشتر کودکان و بزرگسالان در انجام بازی ها کمک می کند. در دسترس همه است ، در همه جا با هر دستگاه محاسباتی با دوربین ، مانند تلفن های هوشمند ، رایانه های لوحی ، لپ تاپ ها و رایانه های رومیزی.

برخلاف دیگر محصولات شرکت های سرگرمی مبتنی بر حرکت که به تجهیزات گران قیمت مانند هدست VR ، سخت افزار متصل یا کنسول های بازی نیاز دارند ، NEX برنامه های سرگرمی مبتنی بر حرکت را بدون نیاز به تجهیزات خاص ، مانیتور یا اشتراک توسعه می دهد.

هرکسی می تواند با استفاده از حرکت بدن خود Active Arcade را بازی کند. هر بازی دارای سبک بازی ، سبک و عمق متفاوتی است ، بنابراین چیزی برای بازیکنان در هر سن و هر سطح فعالیت وجود دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=7AR4BahK1So

الکس وو ، نایب رئیس استراتژی ، MarComm و Partnerships در NEX گفت: “بسیاری از برنامه های تمرینی با تکنولوژی بالا که شرکت های جهانی در صنعت سرگرمی مبتنی بر حرکت توسعه داده اند ، اما اکثر آنها نیاز به تجهیزات جدید گران قیمت یا یک منحنی یادگیری تند دارند.”

با ترکیب اختصاصی هوش مصنوعی با استفاده از فناوری تلفن همراه و بینایی ، NEX دنیای دیجیتالی و فیزیکی را در یک برنامه تلفنی ادغام می کند که می تواند بازی هایی مانند Active Arcade را ایجاد کند.

به گفته لی ، این شرکت تابستان امسال نسخه آزمایشی محدود Active Arcade را راه اندازی کرد.

NEX اولین برنامه آموزشی بسکتبال مبتنی بر هوش مصنوعی HomeCourt را در سال 2018 راه اندازی کرد ، که در کنار استیو نش در یک رویداد ویژه Apple iPhone روی صحنه نمایش داده شد.

“من دائماً به دنبال سرمایه گذاری در شرکت ها و محصولاتی هستم که بتوانم پشت آنها بایستم و با ارزشهای من مطابقت داشته باشند. رویکرد نکس برای تحریک بیشتر کودکان و بزرگسالان و تبدیل فعالیت به بازی ، مأموریتی است که من با تمام وجود از آن عقب هستم. ”استیو نش ، مربی بروکلین نتس و MVP لیگ 2x گفتند.

“ما همچنان به تیم خود افتخار می کنیم NEX چون آنها این گام مهم بعدی را در تبدیل فعالیت به بازی برای مردم سراسر جهان برمی دارند. “چیپ آستین ، شریک عمومی Harris Blitzer Sports & Entertainment Ventures “ما چشم انداز مهم آنها را پذیرفته ایم و تحت تأثیر رهبری و فناوری آنها هستیم.”