Niantic در حال ساخت یک بازی دنیای واقعی “Monster Hunter” است

Niantic در حال ساخت یک بازی دنیای واقعی “Monster Hunter” است

در حالی که پوکمون GO هنوز هم محبوب ترین بازی نیانتیک است، این شرکت در تلاش است تا با اعلام یک بازی جدید، مجموعه بازی های خود را متنوع کند. نیانتیک امروز اعلام کرد که با Capcom همکاری می کند تا یک بازی را در این کشور عرضه کند شکارچی هیولا فرنچایز در تلفن همراه در اواخر امسال.

این شرکت اعلام کرد که این بازی Monster Hunter Now نام دارد و در ماه سپتامبر برای iOS و Android عرضه خواهد شد. طبق وب سایت رسمی، بازیکنان باید «هیولاها را در دنیای واقعی شکار کنند».

در حال حاضر، شما می توانید دنبال کنید اکانت رسمی توییتر بازی و در بتای بسته شده در وب سایت ثبت نام کنید. توسعه دهندگان در وب سایت گفتند که از 25 آوریل شروع به اشتراک گذاری دعوت ها برای تقریباً 10000 نفر خواهند کرد.

شرکت‌ها جزئیات زیادی در مورد نحوه عملکرد بازی به اشتراک نمی‌گذارند، اما با توجه به اینکه این عنوان یک عنوان Niantic است، می‌توانید انتظار داشته باشید که برای شکست دادن هیولاهای مختلف، به دست آوردن مواد، جعل سلاح، به مکان‌های مختلف بروید. و پیشرفت در بازی

Niantic در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “بازیکنان با ایفای نقش یک شکارچی، وارد میدان شده و با دیگر بازیکنان تیم می شوند تا خشن ترین هیولاهای جهان را از بین ببرند و یک عنصر اجتماعی را به تجربه هیجان انگیز اضافه کنند.”

این بازی نبرد با هیولاها را به 75 ثانیه محدود می کند و افراد می توانند از هر دو حالت افقی و عمودی برای بازی استفاده کنند.

تا به حال، نیانتیک قدرت خود را در بازی‌های غیر پوکمون مانند NBA All World، Pikmin Bloom و Harry Potter: Wizards Unite امتحان کرده است. آخرین بازی در سال 2021 تعطیل شد. سال گذشته، این شرکت 8 درصد از کارکنان خود را کاهش داد و چهار پروژه از جمله یک بازی Transformers را لغو کرد.

آوریل گذشته، Niantic نسخه بتای یک بازی به نام Peridot را معرفی کرد که به کاربران اجازه می داد از حیوانات خانگی مجازی مراقبت کنند و آنها را به پیاده روی ببرند. این بازی هم اکنون قرار است در تاریخ 9 می منتشر شود.