No Man’s Sky از امروز روی مک راه اندازی می شود

No Man’s Sky از امروز روی مک راه اندازی می شود

شرکت انگلیسی بازی‌های ویدیویی Hello Games امروز اعلام کرد که No Man’s Sky از امروز روی رایانه‌های مک عرضه می‌شود. بازی اکشن ماجراجویی بقا در حال حاضر برای کاربران مک در Steam در دسترس است و به زودی برای Mac App Store نیز عرضه خواهد شد. در Steam، در صورتی که از قبل نسخه PC را داشته باشید، بازی رایگان خواهد بود.

راه‌اندازی رسمی در حالی صورت می‌گیرد که Hello Games سال گذشته در کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل (WWDC) اعلام کرد که No Man’s Sky در نهایت روی مک‌ها عرضه خواهد شد. در حال حاضر، چند روز قبل از رویداد WWDC امسال، این بازی در حال حاضر برای مک در دسترس است.

No Man’s Sky برای بازیکنانی در دسترس است که دارای مک با سیلیکون اپل یا مک مبتنی بر اینتل با حداقل پردازنده Core i5 هستند.

No Man’s Sky برای مک، شامل هفت سال به‌روزرسانی و به‌طور بومی برای مک‌های اپل سیلیکون و i5 اینتل ساخته شده است. Hello Games در توضیحات تریلر بازی نوشت.

No Man’s Sky اولین بار در سال 2016 راه اندازی شد و برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch در دسترس است. این بازی از طریق VR از طریق PSVR 2 نیز قابل دسترسی است. با توجه به اینکه انتظار می‌رود اپل هفته آینده هدست واقعیت ترکیبی خود را در WWDC معرفی کند، دستگاه غول فناوری در نهایت احتمالاً از این بازی پشتیبانی خواهد کرد.