Offchain Labs 120 میلیون دلار برای پنهان کردن کاستی های اتریوم با محصول Arbitrum خود جمع آوری می کند – TechCrunch

با افزایش اشتیاق در جهان رمزنگاری شده در اواخر تابستان ، توسعه دهندگان بلاک چین روز به روز با مشکلات مقیاس زنجیره ای مواجه می شوند که برنامه های غیر متمرکز در بلاک چین اتریوم با آن روبرو هستند. این شبکه محبوب در سال گذشته شاهد افزایش محبوبیت خود بوده است اما حجم معاملات آن به طور ناامیدکننده ای ثابت مانده است زیرا شبکه همچنان در محدوده خود کار می کند و منجر به کند شدن سرعت معاملات و هزینه های سنگین در زنجیره شلوغ می شود.

توسعه دهندگان اصلی اتریوم در حال برنامه ریزی برای ارتقاء قابل توجه بلاک چین برای رفع این مشکلات هستند ، اما حتی در مراحل اولیه دنیای رمزنگاری ، انتقال شبکه کاری دلهره آور و طولانی است. به همین دلیل است که توسعه دهندگان به دنبال راه حل های مقیاس بندی جمع آوری لایه 2 هستند ، که در بالای شبکه اتریوم قرار دارند و تراکنش ها را جداگانه با روشی ارزان تر و سریعتر انجام می دهند ، در حالی که هنوز تراکنش ها را در بلاک چین اتریوم ثبت می کنند ، البته به صورت دسته ای.

چشم انداز لایه 2 زود است ، اما برای ادامه مقیاس پذیری اتریوم بسیار مهم است. در نتیجه ، در مورد توسعه دهندگان بلاک چین در مورد بازیکنان اولیه این فضا بحث و گفتگوی پرشوری وجود دارد. شرکت Offchain Labs در حال توسعه یک شبکه جمع آوری ویژه به نام Arbitrum One است که از زمان بتا در ماه مه برای توسعه دهندگان پشتیبانی و شتاب قابل توجهی ایجاد کرده است و حدود 350 تیم برای دسترسی ثبت نام کرده اند.

آنها برخی از مشارکت های برجسته از جمله Uniswap و Chainlink را جذب کرده اند که وعده حمایت اولیه از راه حل را داده اند. این شرکت همچنین به سرعت علاقه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است. این استارتاپ به TechCrunch می گوید که در آوریل سال جاری مبلغ 20 میلیون دلار برای سری A جمع آوری کرده است ، و سریعاً سری 100 میلیون دلاری سری B به رهبری Lightspeed Venture Partners را دنبال کرد که این ماه بسته شد و ارزش شرکت را 1.2 میلیارد دلار اعلام کرد. سایر سرمایه گذاران جدید عبارتند از Polychain Capital ، Ribbit Capital ، Redpoint Ventures ، Pantera Capital ، Alameda Research و Mark Cuban.

موسسین Offchain Labs فلتون ، گلدفدر و کالودنر

این یک مسیر نسبتاً طولانی برای دسترسی فناوری عمومی به Arbitrum بوده است. این فناوری برای اولین بار در پرینستون توسعه یافت-شما می توانید یک ویدیوی YouTube را پیدا کنید که در آن فناوری برای اولین بار در اوایل سال 2015 به طور جدی مورد بحث قرار گرفته است. پروفسور قدیمی اد فلتون و مدیرعامل بنیانگذار وی استیون گلدفدر و CTO هری کالودنر در یک دیدگاه اساسی عمیق تر توضیح دادند. مقاله تحقیقی 2018 قبل از صدور مجوز فناوری از پرینستون و ایجاد شرکت. فلتون قبلاً به عنوان معاون ارشد فناوری ایالات متحده در کاخ سفید اوباما فعالیت می کرد و – در کنار گلدفدر – یک کتاب درسی برتر در زمینه ارزهای رمزنگاری شده تألیف کرد.

مطالب پیشنهادی  Instacart Caper AI ، یک سبد خرید هوشمند و راه اندازی فوری خرید ، با قیمت 350 میلیون دلار ، به عنوان عمیق تر در صنعت خرده فروشی فیزیکی ، خریداری می کند - TechCrunch

پس از یک دوره طولانی و چند ماه دسترسی محدود ، آنها به TechCrunch می گویند که این استارتاپ آماده راه اندازی مخابراتی اصلی Arbitrum One به صورت عمومی است.

راه حل مقیاس بندی این تیم چند رقبای مستقیم ندارد-Optimism با پشتیبانی a16z مهمترین رقیب آن است-اما بزرگترین مزیت Arbitrum احتمالاً سازگاری نرم آن با برنامه های غیرمتمرکز طراحی شده برای اجرا بر روی Ethereum است ، در مقایسه با رقبایی که ممکن است نیاز به بار سنگین تری داشته باشند. سازنده سازگاری کامل با راه حل جمع آوری خود را دارد. این نقطه فروش می تواند نکته مهمی باشد زیرا Arbitrum به دنبال پشتیبانی دادگاه در سراسر شبکه اتریوم و مبادلات رمزنگاری برای محصول خود است ، اگرچه اکثر توسعه دهندگان اتریوم به خوبی از آنچه به طور گسترده در خطر است آگاه هستند.

گلدفدر به TechCrunch می گوید: “تقاضا بسیار بیشتر از عرضه در اتریوم است.” “Rollups امنیت ناشی از اتریوم را به شما می دهد اما از نظر هزینه بسیار تجربه بهتری دارد.”

18 املاک