OfficeRnD ، SaaS برای مدیریت محیط های کار ترکیبی ، 10 میلیون دلار دریافت می کند – TechCrunch

واقعیت غیر متمرکز کارهای اداری پس از همه گیری کووید -19 همچنان فعالیت های نوپایی را به پیش می برد. نکته: OfficeRnD ، که نرم افزار مدیریت محیط کار را به طور فزاینده ای در جهت کمک به مشاغل برای ارائه مدل “دفتر ترکیبی” ایجاد می کند – به این معنی که آنها به کارکنانی که می خواهند بخشی از وقت خود را صرف کار کردن در مکان فیزیکی مشترک کنند ، فضاهای کاری انعطاف پذیر ارائه می دهند. نه فقط تماس بگیرید و از راه دور از خانه کار کنید.

این استارتاپ سری 10 میلیون دلاری خود را بسته است تا بتواند SaaS مدیریت محل کار خود را برای صاحبخانه ها و مدیران دفتر ادامه دهد-که ویژگی هایی مانند زمانبندی منابع (رزرو اتاق جلسات و غیره) ، مشارکت اعضای کارمند/فضای کار و ابزارهای مدیریت مالی را ارائه می دهد. از طریق برنامه های وب و تلفن همراه

بودجه سری A توسط Runa Capital هدایت می شود که Flashpoint Venture Capital و LAUNCHub Ventures نیز مشارکت دارند.

این بودجه برای شماره گیری بازاریابی OfficeRnD با هدف افزایش سهم بازار ، از جمله از طریق افزایش مشارکت ، مورد استفاده قرار می گیرد.

در این مرحله OfficeRnD دارای بیش از 1000 مشتری است که از ابزارهای خود برای مدیریت بیش از 2000 فضای انعطاف پذیر استفاده می کنند و تجربه ای را ارائه می دهند که در حال حاضر “ده ها هزار” مستأجر و بیش از 300000 کارمند را تحت تاثیر قرار می دهد.

در آن آمده است که ابزارهای آن برای فضاهای مشارکتی “چرخه زندگی مستاجر/مشتری را به طور کامل خودکار می کند”-از آماده سازی قرارداد و امضای الکترونیکی آن ، تا قرار دادن آن در صورتحساب خودکار ، به طور خودکار کارمندان را به برنامه فضایی و پورتال آنلاین دعوت می کند ، آنها می توانند فضایی را رزرو کنند و با مناطق دیگر ارتباط برقرار کنند ، اعتباراتی را برای استفاده از آنها برای رزرو فضاهای جلسات در اختیار آنها قرار دهند ، و همچنین به آنها دفتر دسترسی از طریق سیستم مدیریت دسترسی ، WiFi ، چاپ اسناد و غیره

در حال حاضر ، مشتریان OfficeRnD در بیش از 90 کشور جهان پخش شده اند – اما بهترین بازار آن ایالات متحده است که 45 درصد از مشتریان آن را شامل می شود ، و پس از آن حدود 15 درصد در انگلستان قرار دارند. 15 in در اتحادیه اروپا ؛ 15 in در APAC و 10 در جاهای دیگر.

این استارتاپ مستقر در لندن در واقع در سال 2015 تأسیس شد و اولین نسخه محصول خود را در سال 2016 راه اندازی کرد-بنابراین سالها قبل از شیوع بیماری همه گیر COVID-19 و باعث تعطیلی موقت دفاتر فیزیکی در همه جا ، و به دنبال آن آهسته و (هنوز) جزئی بازگشایی

بنابراین در حالی که تمرکز اصلی آن بر کمک به فضاهای مشارکتی و املاک تجاری برای مدیریت بهتر استفاده از مکان های کاری مشترک آنها بود ، از زمان شیوع همه گیر در این استارتاپ می گوید که تقاضای زیادی از سوی شرکت هایی که به دنبال ابزارهایی برای کمک به آنها در تغییر کار هستند ، دیده می شود. انعطاف پذیرتر و ترکیبی تر دفتر روتین

از این رو ، در حالی که مشتریان معمولی آن در حال همکاری و “فضاهای انعطاف پذیر” هستند (می گوید حدود 800 واحد دارد) ، و پس از آنها صاحبخانه ها (100 پوند)-در حال حاضر حدود 50 شرکت متوسط ​​(با بین 100-1000 کارمند) نیز دارند. از ابزارهای آن برای پیکربندی مجدد رویکرد خود نسبت به کارهای اداری استفاده می کنند.

محصولی که به تازگی راه اندازی شده است-“OfficeRnD Hybrid”-برای این مشتریان شرکتی طراحی شده است تا به آنها کمک کند تا از روال سنتی “تمام دست 9-5” به یک مدل اداری انعطاف پذیر و ترکیبی دور شوند.

به گفته وی ، بودجه جدید صرف سرمایه گذاری “زیاد” در این پیشنهاد مدیریت کار ترکیبی می شود.

OfficeRnD می گوید: “ما شاهد حرکت بزرگی در آنجا هستیم زیرا اکثر شرکت ها اکنون می خواهند به تیم های خود اجازه دهند به صورت ترکیبی کار کنند که در اصل به معنی کار انعطاف پذیر یا همکاری است.” -فضاهای کاری برای مشتریان شرکتی و کمک به آنها برای استفاده از فضاهای کاری خود به بهترین نحو که به کارکنان خود انعطاف پذیری کامل برای کار به هر شکلی که می خواهند را می دهد. “

این استارتاپ همچنین به TechCrunch می گوید: “آنچه در سراسر COVID-19 اتفاق افتاد این بود که کار انعطاف پذیر به” آینده کار “تبدیل شد.” انعطاف پذیری و تجربه بهتر برای مستاجران خود “؛ و ثانیاً ، شرکتهای فوق الذکر که مایلند بتوانند آنچه را که به عنوان “انعطاف پذیری و تجربه کاری بهتر” در قبال آن ارائه می شود ، به کارکنان خود ارائه دهند.

“در اصل ، ما در حال حاضر محصولاتی را برای همه کسانی که می خواهند بتوانند یک فضای منعطف را مدیریت کنند و تجربه فضای کاری عالی را در اختیار مردم قرار دهند ، اعم از یک فضای همکاری ، صاحبخانه یا شرکت ، ارائه می دهیم.”

میروسلاو میروسلاوف ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت استدلال می کند: “فناوری بیش از یک دهه است که در مسیر ثابت کار انعطاف پذیر بوده است و COVID-19 تنها به تسریع این روند کمک کرده است.” در یک بیانیهبه پلتفرم ما به صاحبخانه ها ، اپراتورهای فضای کار انعطاف پذیر و شرکت ها اجازه می دهد تا مردم را درگیر کرده و محل کار خود را بر اساس یک اصل منعطف-اول مدیریت کنند. “

OfficeRnD دیمیتری چیخاچف ، شریک اصلی Runa Capital ، در بیانیه حمایتی خود می افزاید: این صنعت برای صنعت بسیار مهم است که در حال تغییر مدل کار ترکیبی است و آن را در طول همه گیری آزمایش کرده است. “بسیاری از شرکتهایی که می شناسیم هنوز اجاره یکسانی را برای خود حفظ کرده اند دفتر و اکنون متوجه شده اند که می خواهند از آن متفاوت استفاده کنند و فرصت های بیشتری را برای کارکنان خود فراهم کنند “.

در زمینه رقابت ، OfficeRnD از افرادی مانند Nexudus ، Essensys و Yardi به عنوان رقبای اصلی خود در بازار فضاهای همکاری و همچنین Envoy ، Robin و Condeco در بازار فضای شرکت نام می برد.

“آنچه ما را از نظر ویژگی ها و مزایای مشتری از همه متمایز می کند ، سهولت استفاده و عمق برنامه های فضای کار ما (کارمند/عضو) و سطح ادغام و اتوماسیون ما است.” “به غیر از این موارد ، کیفیت خدمات مشتری است که ما تلاش می کنیم ارائه دهیم. ما یک تیم مشتاق مشتری هستیم و سعی می کنیم همیشه فراتر و فراتر برویم. “

اگر درباره نام کنجکاو هستید ، بیت RnD به معنی تحقیق و توسعه نیست-بلکه عبارت “اتاق و میز” است-بنابراین OfficeRnD به دنبال نامگذاری به سبک AirBnB است.