OMERS Growth Equity، 45 میلیون دلار سری C Carrum Health را برای گسترش مراقبت از سرطان هدایت می کند

OMERS Growth Equity، 45 میلیون دلار سری C Carrum Health را برای گسترش مراقبت از سرطان هدایت می کند

Carrum Health، یک شرکت مراقبت‌های بهداشتی مبتنی بر ارزش که کارفرمایان خود را قادر می‌سازد تا مراقبت‌های پزشکی تخصصی را خریداری کنند، 45 میلیون دلار بودجه سری C جمع‌آوری کرد.

وقتی آخرین بار در سال 2021 با Carrum Health تماس گرفتیم، این شرکت 40 میلیون دلار جمع آوری کرده بود. این شرکت که در سال 2014 تأسیس شد، راهنمایی و هماهنگی درمان جراحی و سرطان را ارائه می دهد. اعضا برای دریافت یک مدل قیمتی فراگیر و ضمانت 30 روزه مراقبت از طریق شبکه Carrum’s Centers of Excellence هزینه ای پرداخت می کنند.

ساچ جین، مدیرعامل Carrum Health به TechCrunch گفت که یک مطالعه منتشر شده توسط RAND Corp نشان می‌دهد که با همکاری نزدیک با اعضا، این شرکت می‌تواند تا 30 درصد رویه‌های غیرضروری را کاهش دهد و به کارفرمایان کمک کند تا 45 درصد در هر قسمت مراقبت پس‌انداز کنند. .

پس از سرمایه گذاری در سال 2021، این شرکت پیشنهاد انکولوژی خود را با همکاری موسسات سرطان برتر، از جمله مرکز سرطان Memorial Sloan Kettering و دانشگاه پزشکی شیکاگو راه اندازی کرد.

جین گفت: “ما شروع به کاوش در زمینه های جدیدی کردیم که می توانیم ارزش پیشنهادی راه حل را گسترش دهیم.” اوکولوژی اکنون به بیشترین هزینه برای کارفرمایان تبدیل شده است، و با توجه به اینکه ما شاهد افزایش تقاضا برای راه حل بودیم، تصمیم گرفتیم سوخت بیشتری بر آتش پشت سرطان بگذاریم و این باعث شد تا دور دیگری از تامین مالی را افزایش دهیم. ما می‌توانیم به طور جدی پشت راه‌حل سرطان‌شناسی خود سرمایه‌گذاری کنیم.»

جین گفت، طی سه سال گذشته، نرخ رشد ترکیبی سالانه Carrum Health در درآمد 90 تا 100 درصد بوده است.

سلامت خودرو، ساچ جین، برنت نیکلسون

Sach Jain و Brent Nicholson از بنیانگذاران Carrum Health. (اعتبار تصویر: Carrum Health)

او همچنین خاطرنشان کرد که سال 2022 “سال بزرگی برای ما بود” که شامل تقریباً دو برابر کردن کتاب تجاری آن بود. علاوه بر این، این شرکت شش شریک جدید شامل CVS، Included Health، Accolade، Rightway، SWORD Health و Virgin Pulse اضافه کرد.

جین گفت: “فشار بر کارفرمایان برای کاهش هزینه ها در سال 2023 به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.” ما شاهد افزایش قابل توجهی در تقاضا برای راه حل هستیم و احتمالا یک سال مهم دیگر خواهیم داشت.

از نظر 45 میلیون دلاری سری C، OMERS Growth Equity پیشتاز این دور شد و سرمایه‌گذاران جدید Revelation Partners و سرمایه‌گذاران فعلی Tiger Global Management، Wildcat Venture Partners، Cross Creek و SpringRock Ventures به آن پیوستند. در مجموع، این شرکت 91 میلیون دلار جذب کرده است.

جین قصد دارد بودجه جدید را در دو سطل مستقر کند: یکی “سرمایه گذاری تهاجمی” در سرطان شناسی برای “تبدیل شدن به راه حل واقعی برای کارفرمایان”. این شرکت به این فکر می کند که نه تنها به دوره انکولوژی رسیدگی کند، بلکه چگونه از کارمندانی که در حال گذراندن دوره انکولوژی هستند حمایت کند. دومی به گسترش اندازه اصلی ارائه جراحی خود ادامه می دهد.

به عنوان بخشی از این سرمایه گذاری، ترزا لی، مدیر عامل OMERS Growth Equity، به هیئت مدیره Carrum Health خواهد پیوست.

لی در مصاحبه‌ای گفت: «ما فعالانه به دنبال شرکت‌هایی بودیم که نیاز به هزینه‌های تخصصی را برطرف کنند، زیرا البته این یک سطل هزینه بزرگ است. Carrum به مردم شفافیت در مورد آنچه می پردازند می دهد و در نهایت باعث صرفه جویی در هزینه می شود. ما این فرصت را داشتیم که با برخی از مشتریان Carrum صحبت کنیم و آنها به دنبال ارائه‌دهنده‌ای بودند که بتواند به آنها کمک کند تا برخی از چالش‌ها را از نظر درک بسته واقعی و پیدا کردن مراقبت‌های برتر برای خود حل کنند. کارمندان در زمانی که برای آن خانواده ها بسیار سخت خواهد بود.»