Paramount+ از فیلم اصلی «Star Trek: Section 31» با بازی میشل یوه خبر داد.

Paramount+ از فیلم اصلی «Star Trek: Section 31» با بازی میشل یوه خبر داد.

طبق پست وبلاگی در وب‌سایت رسمی «Star Trek»، پارامونت پلاس سفارش یک رویداد سینمایی اصلی «پیشتازان فضا: بخش 31» را داده است که میشل یئو دوباره در نقش امپراتور فیلیپا جورجیو بازی می‌کند. این اولین فیلم «پیشتازان فضا» بر اساس شخصیتی از مجموعه «پیشتازان فضا: کشف» در سال ۲۰۱۷ خواهد بود.

تاریخ انتشار هنوز اعلام نشده است. تولید اواخر امسال آغاز می شود.

جزئیات در طرح باریک است. با این حال، ما می دانیم که “پیشتازان فضا: بخش 31” به دنبال جورجیو، کاپیتان اصلی کشتی Shenzhou خواهد بود. او به بخش مخفی Starfleet، بخش 31 ملحق می شود که وظیفه محافظت از منافع امنیتی یک اتحاد بین ستاره ای به نام فدراسیون متحد سیارات را بر عهده دارد.

کارکنان StarTrek.com نوشتند که جورجیو همچنین باید با “گناهان گذشته خود” روبرو شود. امپراطور در واقع یک نسخه تکراری Mirrorverse از جورجیو است که بعداً در فصل اول “Star Trek: Discovery” ظاهر می شود. (هشدار اسپویل: جورجیو اصلی در سریال 2017 کشته شد). Mirrorverse جهانی است که در آن مردم نسخه های فاسدی از مردم جهان اصلی هستند.

یئو در بیانیه‌ای گفت: «از بازگشت به خانواده‌ی پیشتازان فضا و نقشی که مدت‌ها دوست داشتم، بسیار هیجان‌زده هستم. «بخش 31 از زمانی که سفر بازی در نقش فیلیپا را شروع کردم، زمانی که این عصر طلایی جدید Star Trek آغاز شد، برای من نزدیک و عزیز بود. اینکه ببینم او بالاخره لحظه اش را به دست آورد، رویایی است که در یک سال به حقیقت پیوسته است که به من قدرت باورنکردنی را نشان داد که هرگز از رویاهایت دست نکشم. ما نمی توانیم صبر کنیم تا آنچه را که برای شما در نظر گرفته شده به اشتراک بگذاریم، و تا آن زمان: زنده باشید و موفق باشید (مگر اینکه امپراتور جورجیو حکم دیگری بدهد)!

«پیشتازان فضا: بخش 31» در ابتدا در سال 2018 به عنوان یک مجموعه اسپین آف گزارش شد و در سال 2019 توسعه یافت.

در حالی که مشخص نیست چرا Paramount+ آن را به عنوان یک فیلم انتخاب کرده است، این اولین فیلم «Star Trek» خواهد بود که بر روی یک شخصیت متمرکز می‌شود.

الکس کورتزمن، تهیه کننده اجرایی، می گوید: «در تمام راه در سال 2017، قبل از اینکه فصل اول «پیشتازان فضا: کشف» حتی پخش شود، میشل این ایده را داشت که یک اسپین آف برای شخصیت خود، فیلیپا جورجیو بسازد.

او به عنوان یکی از دو زن اول روی پرده در خلبان برای آغاز عصر جدیدی از Trek، مسیر جدیدی را آغاز کرد و اکنون، شش سال بعد، “Star Trek: Section 31” سرانجام در آخرین پیروزی پیشگامانه اش از راه می رسد. . همه افراد حاضر در Team Trek نمی توانند بیشتر از این خوشحال شوند که دوست افسانه ای ما به خانه نزد ما بازگردد، زیرا ما داستان سرایی خود را در گوشه های جدید و ناشناخته Trekverse گسترش می دهیم. زنده باد امپراطور جورجیو. زنده باد میشل یو!» کورتزمن افزود.