+Play Verizon اولین باری است که Netflix و Paramount+ را با Showtime همراه می کند

+Play Verizon اولین باری است که Netflix و Paramount+ را با Showtime همراه می کند

ورایزون روز پنجشنبه یک بسته پخش جریانی جدید را از طریق مرکز اشتراک +Play خود اعلام کرد که طرح ممتاز نتفلیکس و سرویس پخش ادغام شده آینده پارامونت، Paramount+ را با Showtime ترکیب می‌کند. این اولین باری است که رقبای Netflix و Paramount+ در یک بسته با هم عرضه می شوند.

این معامله با زمان محدود 25.99 دلار در ماه هزینه خواهد داشت – 19٪ تخفیف در قیمت معمولی این دو سرویس. Netflix Premium معمولاً 19.99 دلار در ماه است. زمانی که Paramount+ with Showtime ماه آینده راه اندازی شود، 11.99 دلار در ماه خواهد بود.

این شرکت در اطلاعیه خود نوشت که بسته اشتراک به مشتریان Verizon حدود 70 دلار پس انداز سالانه می دهد.

ارین مک فرسون، مدیر محتوای Verizon گفت: «با شرکای مانند Netflix و Paramount+ با Showtime on +play، ما در ارائه محتوایی که به مشتریان می‌خواهند، با بسته‌هایی که قبلاً دیده نشده‌اند، پیشرو هستیم. افسر، در بیانیه ای گفت.

+Play Verizon به طور انحصاری برای مشتریان Verizon موبایل، 5G Home و LTE Home در ایالات متحده در دسترس است و شامل بیش از 30 سرویس مانند Disney+، Discovery+، Max (HBO Max سابق)، Hulu، AMC+، A+E Networks، ESPN+، NFL+، NBA League Pass، برنامه Peloton و Duolingo، از جمله. این شرکت قصد دارد به مرور زمان خدمات اضافه کند.

هنگامی که +Play در دسامبر 2022 در نسخه بتای باز راه اندازی شد، کاربران یک سال از Netflix Premium برای مدت محدودی دریافت کردند.