Primo ابزار فناوری اطلاعات برای شرکت هایی است که برای یک مدیر فناوری اطلاعات بسیار کوچک هستند

با پریمو، یک استارت آپ فرانسوی آشنا شوید که اخیراً یک دور سرمایه گذاری 3.4 میلیون دلاری برای ساخت محصول نرم افزاری به عنوان یک سرویس جمع آوری کرده است که نیازهای فناوری اطلاعات شرکت های کوچک و متوسط ​​را برآورده می کند. Primo ناوگان دستگاه‌های شما را ردیابی می‌کند و سپس می‌تواند به شما در مدیریت آن بدون مدیر IT اختصاصی کمک کند.

Headline و Global Founders Capital با شرکت چندین فرشته تجاری مانند Arthur Waller، Romain Niccoli، Ilana Elbaz، Josef Bovet، Mathieu Birach و Romain Libeau در دور تامین مالی پیشرو هستند.

شرکت های کوچک معمولاً تیم اختصاصی فناوری اطلاعات ندارند. آنها تمایل دارند اولین مدیر فناوری اطلاعات خود را زمانی که به 200 یا 300 کارمند رسیدند استخدام کنند. قبل از آن، اوضاع به هم ریخته است. برخی از افراد در تیم “با کامپیوتر بسیار خوب” هستند و می توانند مشکلات جزئی را برطرف کنند. برای کارهای سنگین، شرکت ها اغلب به فناوری اطلاعات برون سپاری شده متکی هستند.

هنگامی که یک استخدام جدید وجود دارد، فردی از تیم های منابع انسانی یا مدیریت مطمئن می شود که کارمند جدید همه چیزهایی را که برای شروع کار نیاز دارد، دارد. این اغلب شامل سفارش یک کامپیوتر جدید، افزودن یک شماره مرجع به صفحه گسترده، ارسال ایمیل به فرد برون سپاری شده IT است تا بتواند به ابزارهای داخلی دسترسی داشته باشد و غیره.

پیچیدگی فناوری اطلاعات کاملاً تغییر کرده است – عملیاتی شده است. وقتی کسی به تیم می‌پیوندد، 35 کار برای انجام دادن وجود دارد. این یک فرآیند وقت گیر است و به احتمال زیاد لیست کارها حتی به روز نیست.

یک همراه IT

Primo می خواهد همراه SaaS برای شرکت های کوچک باشد. در حال حاضر دارای چهار ماژول مختلف است که باید وظایف فناوری اطلاعات را سرعت بخشد و منطقی کند.

همه به یک مدیر IT تصادفی تبدیل شده اند. مزایای زیادی دارد. یکی، رایگان است. دو، فوق العاده چابک و پاسخگو است.

ابتدا، Primo می تواند نحوه مدیریت شرکت شما لپ تاپ ها و سایر دستگاه ها را ساده کند. کاربران Primo می توانند به جای سفارش از وب سایت های مختلف و پیگیری دستی دستگاه ها در صفحه گسترده، لپ تاپ های جدید را از داشبورد پریمو سفارش دهند.

از آنجایی که Primo به چندین سیستم اطلاعات HR متصل است، به راحتی می توان فهمید که کدام لپ تاپ متعلق به کدام کارمند است. این ماژول رایگان است و در هنگام جذب مشتری برای پلتفرم SaaS به عنوان بالای قیف عمل می کند. مشتریان Primo قیمت خرده فروشی لپ تاپ های جدید را می پردازند در حالی که راه اندازی به لطف قیمت عمده فروشی کاهش می یابد.

دوم، Primo به شما کمک می کند دستگاه ها را از راه دور مدیریت کنید. برای این ماژول، این شرکت با Hexnode، یک شرکت مدیریت دستگاه های تلفن همراه (MDM) کار می کند. اما پریمو به جای نمایش تعداد زیادی گزینه به مشتریان نهایی، بر نیازهای شرکت های کوچک تمرکز می کند.

پیکربندی پیش‌فرض در حال حاضر کاملاً مورد نظر است و باید اکثر موارد استفاده را پوشش دهد. صفحه نمایش لپ تاپ پس از پنج دقیقه قفل می شود، حافظه محلی به طور پیش فرض رمزگذاری شده است، به روز رسانی خودکار فعال است و غیره. مشتریان همچنین می توانند از ماژول MDM Primo برای استقرار برنامه ها بر روی لپ تاپ کارمندان استفاده کنند.

Primo ابزار فناوری اطلاعات برای شرکت هایی است که برای یک مدیر فناوری اطلاعات بسیار کوچک هستند

اعتبار تصویر: پریمو

سوم، Primo دارای یک ماژول امنیتی با راه حل های آنتی ویروس نسل بعدی (NGAV) و تشخیص و پاسخ نقطه پایانی (EDR) است. بار دیگر، این شرکت با شرکت دیگری برای ارائه این ویژگی ها شریک می شود.

در نهایت، Primo همچنین ویژگی های پشتیبانی را ارائه می دهد. در این صورت، اگر کارمندی به دلیل ریختن مقداری آب یا دزدیده شدن لپ‌تاپ مشکلی داشته باشد، پریمو تمامی تعمیرات و تعویض‌ها را با دستگاه‌های قرض‌دهنده روز بعد و برخی پوشش‌های بیمه انجام می‌دهد.

در مرحله بعد، استارت آپ می خواهد به فناوری اطلاعات نرم افزاری بپردازد. شرکت های بزرگ اغلب به یک محصول مدیریت هویت و دسترسی مانند Okta متکی هستند تا مطمئن شوند که همه به ابزارهای مناسب دسترسی دارند – و کارمندان سابق دیگر نمی توانند به Slack دسترسی داشته باشند.

اما اجرای آن بسیار پیچیده است. اوکتا به شرکت هایی از 250 تا 300000 کارمند می پردازد. اما 99 درصد از تلاش آنها به سمت بخش 5000 تا 300000 می رود.

برخی از شرکت ها به ویژگی ورود به سیستم تک گوگل متکی هستند. اما این نیاز به توسعه و پیکربندی دستی دارد. در عوض، Primo برای محصولات مدیریت دسترسی خود به Auth0 (شرکتی که توسط Okta خریداری شد) تکیه خواهد کرد. اما این هنوز زنده نیست.

اساساً، Primo بخشی از این روند جدید استارت‌آپ‌های SaaS است که مجموعه‌ای از محصولات را در یک پلتفرم بسته‌بندی می‌کنند. ایده این است که همه چیز برای شرکت های کوچک باید آسان و ساده باشد. آن‌ها نمی‌خواهند با چهار فروشنده مختلف سر و کار داشته باشند، اگر شرکتی بتواند ۹۵ درصد از نیازهای آنها را پوشش دهد.

تصویری از رابط Primo با چندین دکمه برای راه اندازی مجدد، قفل یا پاک کردن دستگاه از راه دور

اعتبار تصویر: پریمو