ProductWind مبلغ 1.67 میلیون دلار برای اتصال نام تجاری شما با صدها نفوذگر جمع آوری می کند – TechCrunch

برخی از مارک های بزرگ سالانه میلیون ها دلار صرف بازاریابی می کنند و در نتیجه ممکن است فقط هزاران دلار فروش داشته باشند. در عین حال ، اینفلوئنسرها هزاران یا حتی میلیون ها دنبال کننده خود را به سمت مارک های خاص هدایت می کنند.

ProductWind قصد دارد مارک ها را با اینفلوئنسرها با یک کلیک متصل کند. این شرکت در حال ایجاد بستری است تا مارک ها بتوانند کمپین های بازاریابی تأثیرگذار را راه اندازی کنند. امروز ، 1.67 میلیون دلار بودجه به رهبری توسط Early Light Ventures اعلام کرد.

جیسون کووالسکی ، بنیانگذار و مدیرعامل ، با چالش های بازاریابی که برندها با آن روبرو هستند آشنا است. او در حال ایجاد پلتفرم بازاریابی سلف سرویس آمازون بود و ارتباط بین بازاریابی و فروش را مشاهده کرد.

وی گفت: “ما می خواهیم مارک ها وارد شوند و 100 یا 200 تأثیرگذار با آنها کار کنند.” “قبلاً ، شما می توانید روی یک پلتفرم بروید و لیستی از تأثیرگذارها را مرتب کرده و آنها را پیدا کنید ، اما نمی دانید چه کسی بهترین فروش را هدایت می کند. بیشتر در بالای قیف بود تا پایین. “

کوالسکی ، مهندس سابق Uber ، تام هیرشفلد را به عنوان بنیانگذار خود وارد کرد و با هم ، اتوماسیون و سایر فناوری های اختصاصی را در پایگاه داده تأثیرگذارها به کار برد تا مارک ها بتوانند به پلت فرم ProductWind بپیوندند ، آنچه را که می خواهند به دست آورند و راه اندازی یک 100 نفوذی را توضیح دهند. در عرض چند دقیقه در برابر هفته های سنتی مبارزه کنید.

از طرف تأثیرگذار ، آنها پلتفرم خاص خود را دارند و هنگامی که مارک ها می خواهند با آنها کار کنند ، اعلان ها را دریافت می کنند. به جای روش قدیمی تماس و پیامک با یک نام تجاری ، فرد تأثیرگذار می تواند لیستی از حمایت های موجود را مشاهده کند ، درخواست دهد و تأیید شود. آنها می توانند محصولات را به صورت آنلاین خریداری کرده یا برای دریافت آنها راه اندازی شده و با رسانه های اجتماعی ادغام شوند. ProductWind هنگام مشاهده پست ها نظارت می کند و سپس از طریق پلت فرم به نفوذگر پرداخت می کند.

در نتیجه ، ProductWind می تواند بازده سرمایه گذاری بهتری داشته باشد ، به عنوان مثال ، افزایش محصول از صفحه 5 به صفحه 1 در آمازون ، زیرا این پلت فرم یک اثر چرخ فلک ایجاد می کند: ارزش بیشتر ایجاد شده ، فروش بیشتری را به ارمغان می آورد و تأثیرگذاران بیشتری به آن ملحق می شوند. هیرشفلد گفت ، مبارزات انتخاباتی.

کووالسکی گفت ، در 18 ماه اول شرکت ، کوالسکی و هیرشفلد شرکت را راه اندازی کردند ، که از روز اول سودآور بود. در این مدت درآمد 10 برابر شد. بودجه جدید برای استخدام بیشتر کارکنان فناوری و فروش برای پیوستن به نیروی کار 15 نفره ProductWind سرمایه گذاری می شود.

کووالسکی افزود: “سودآوری برای ما کلیدی است زیرا ما کمپین های بزرگی را تولید می کنیم.” ما در حال پیشبرد بازاریابی و فروش هستیم و می خواهیم تغییر دهنده پارادایم بعدی باشیم. “

مایک لفر ، مدیر عامل Early Light گفت که سودآوری این شرکت نه تنها ناشی از خراب شدن کوالسکی و هیرشفلد بلکه به دلیل جذب برخی از مشتریان اولیه ProductWind توسط کوالسکی با قدم زدن در یک طبقه تجاری و صحبت با شرکت ها حتی قبل از اینکه محصول نهایی وجود داشته باشد ، بوده است. به

وضعیت موجود در بازاریابی تأثیرگذار کند است ، اما ProductWind قادر است پیش بینی های فروش اینفلوئنسر را باز کند. لفر هنگام صحبت با مشتریان و مشتریان بالقوه ، گفت که آنها قبلاً ارزش و بازگشت سرمایه را مشاهده کرده اند. وی افزود: از نظر تأثیرگذار ، این شرکت می تواند دسترسی به اقتصاد خالق را دموکراتیک کند ، به طوری که فرصتها فقط به متخصصان محدود نمی شود.

لوفر گفت: “این شرکت در زمان مناسب در مکان مناسب قرار داشت و از هیچ چیز به درآمد زیادی دست یافت.” “آنها نیاز بازار را پیدا کردند که در آن مارک ها برای راه اندازی کمپین ها به خانه آنها ضربه می زنند و سپس فضایی برای اقتصاد خالق که در آن هر کسی می تواند تأثیرگذار باشد”.

در همین حال ، همچنان که بازار تجمع تجارت الکترونیک داغ می شود ، صنعت تجارت الکترونیک ایالات متحده برای اولین سال خود تا سال 2022 به 1 تریلیون دلار می رسد. در عین حال ، کانالهای بازاریابی گران می شوند: هزینه تبلیغات آمازون 30 درصد افزایش یافته است. از ابتدای سال

Ben Narasin ، که اخیراً از NEA خارج شد تا Tenacity Fund را راه اندازی کند و Broom Ventures در این دور به Early Light Ventures پیوست.

ناراسین می گوید بازار اینفلوئنسرها بسیار زیاد است و ProductWind را “DoubleClick of influencer marketing” می داند. او از طریق ایمیل توضیح داد که این شرکت آنچه را که در آغاز اینترنت در اوایل دهه 1990 مشاهده کرد هنگامی که DoubleCLick به مارک ها اجازه می داد تا سایتهای مربوطه را در یک چشم انداز متنوع و درهم و برهم با یک رابطه مشاهده کنند ، به او یادآوری می کند. به طور مشابه ، “محصول باد این کار را برای” غرب وحشی “بازاریابی تأثیرگذار انجام می دهد.”