Pudgy Penguins می خواهد از اسباب بازی های الهام گرفته از NFT خود برای آوردن IP به دنیای واقعی استفاده کند

از آنجایی که بخش NFT در دوره‌ای از علاقه مصرف‌کننده‌های سرد به حرکت خود ادامه می‌دهد، برخی از مجموعه‌ها در حال غواصی عمیق هستند، به کاوش در آب‌های جدید و گسترش افق‌های خود به قلمرو فیزیکی به امید دستیابی به افراد بیشتری و رشد نام تجاری خود می‌پردازند.

لوکا نتز، مدیرعامل این شرکت، در مصاحبه ای اختصاصی به TechCrunch+ گفت: Pudgy Penguins، یک مجموعه NFT (که مسلماً شایان ستایش است که به عنوان یک شرکت IP web3 نیز فعالیت می کند، در حال انتشار یک سری اسباب بازی با نام Pudgy Toys است.

نتز گفت که پنگوئن‌های مخملی با همکاری PMI ساخته می‌شوند که همچنین اسباب‌بازی‌هایی را برای Fortnite و Among Us تولید می‌کند.

این شرکت اسباب‌بازی‌های فیزیکی را «اسب تروجان» برای اکوسیستم web3 و NFT می‌بیند. نتز اذعان کرد: «متاسفانه درآمد NFT پایدار نیست و واقعاً قابل رشد نیست. ثانیاً، ما می‌خواستیم یک IP ایجاد کنیم که از این اکوسیستم فراتر رود، و روشی که من می‌دانم چگونه این کار را انجام دهم از طریق محصولات فیزیکی است.

مجموعه 8888-NFT که در سال 2021 راه اندازی شد و در آوریل 2022 توسط نتز خریداری شد، به محصولات و تجربیات دنیای واقعی از رویدادهای زنده تا کالاهای فیزیکی (مانند این اسباب بازی ها) افزوده شده است.

این شرکت 16 SKU را با الهام از NFT های Pudgy Penguin از مجموعه اصلی انتخاب و مجوز داده است. نتز اشاره کرد که 16 NFT بر اساس زیبایی شناسی، ویژگی های مختلف و میزان مشارکت مالک NFT با جامعه انتخاب شده اند.

نتز خاطرنشان کرد: «هر اسباب‌بازی یک NFT است که روی بلاک چین زندگی می‌کند و NFT مستقیماً از دارنده آن مجوز دارد». بنابراین هر بار که یکی از آن اسباب‌بازی‌ها به فروش می‌رسد، حق امتیازی دائمی به دست می‌آورند.»

عرضه اولیه شامل حدود 100000 اسباب بازی با قیمت 5 تا 35 دلار خواهد بود که به صورت آنلاین و از طریق خرده فروشان در سطح بین المللی به فروش می رسد. نتز گفت که هر اسباب بازی با یک شناسنامه و کد QR ارائه می شود که یک سری NFT یا یک جعبه صفت را در پلتفرم آنلاین خود، Pudgy World باز می کند.

او اضافه کرد: «دنیای Pudgy جایی است که شما شخصیت خود را می‌سازید، مینی‌گیمی انجام می‌دهید و با سایر کاربران تعامل می‌کنید.»

به نظر می‌رسد تلاش‌های این شرکت به ثمر نشسته است: این شرکت اخیراً مبلغ 9 میلیون دلاری را جمع‌آوری کرده است. البته، این اولین شرکت متمرکز بر NFT نیست که سرمایه خود را افزایش می دهد، اما بودجه نشان می دهد که تلاش های خارج از بلاک چین راه خوبی برای مجموعه های دیجیتال محبوب برای ایجاد برند خود و جذب سرمایه خارجی است.