Reachdesk 43 میلیون دلار برای توسعه بازار هدیه B2B خود به پایان می رساند – TechCrunch

هدیه دادن در 20 ماه گذشته به اهرم اصلی در ایجاد روابط تجاری در جهان تبدیل شده است. با کوچک شدن جلسات حضوری ، ارسال هدیه به همکار یا شریک تجاری به شخصی برای پاداش دادن ، جلب رضایت و یا صرفاً برقراری ارتباط بیشتر از اصول اولیه پینگ کردن یکدیگر در بستر پیام رسانی ، بزرگنمایی تبدیل شده است. یا یک ایمیل امروز ، Reachdesk-یکی از شرکت هایی که بر موج آن جهان در حال گسترش هدیه B2B سوار شده است-اعلام می کند که 43 میلیون دلار جمع آوری کرده است ، که نشانه ای از شتاب در فضا در حال حاضر است ، و مشاغل خود Reachdesk به طور خاص 600 رشد کرده است. ٪ در سال گذشته.

Highland Europe در دور اول ، دور سری B تامین مالی ، با Highland Capital ، HubSpot Ventures و RLC Ventures نیز پیشرو است. HubSpot یک پشتیبان استراتژیک است: Reachdesk با تعدادی CRM و سایر ابزارهای پشتیبانی تجاری ، از جمله HubSpot ، ادغام می شود تا به کسانی که هدیه ارسال می کنند کمک کند تا کمپین های خود را به صورت سازمان یافته تری مدیریت کنند.

در حالی که دنیای خرده فروشی دارای اوج فصل مشخصی برای خرید و هدیه است که از جمعه سیاه شروع می شود و درست بعد از سال نو به پایان می رسد ، هدایای شرکتی هیچ شروع و نقطه پایانی جز شروع و اتمام ندارد (و در حالت ایده آل نه دومی ، بلکه بیشتر یک رابطه مستمر) یک انجمن تجاری.

بنابراین در شرایط رو به رشد بازار برای پر کردن خلاء باقی مانده پس از ناپدید شدن جلسات حضوری در تقویم ، تعدادی دیگر از استارتاپ های هدیه دهنده B2B نیز شاهد رشد و جمع آوری پول برای تقویت آن بوده اند. اینها شامل Sendoso است که چند هفته پیش مبلغ 100 میلیون دلار اعلام کرد. Alyce ، که در ماه آوریل 30 میلیون دلار برای پلتفرمی جمع آوری کرد که می گوید از هوش مصنوعی برای بهبود سازگاری بین مناسبت ، فرستنده و شخصی که هدیه دریافت می کند استفاده می کند. (این هدف بدی نیست ، با توجه به اینکه ضربه زدن به هدف بر روی هدیه و ارسال چیزی که مناسب به نظر می رسد می تواند تمام تفاوت بین دریافت یا عدم دریافت نتیجه دلخواه شما به عنوان فرستنده باشد.) و & Open 7.2 میلیون دلار برای پیچش خود جمع آوری کرد این مدل ، پلتفرمی است که هدف آن ارسال هدایای B2B در مقیاس بالا است.

Reachdesk در لندن در سال 2019 توسط الکس اوللی ، جی رادیا ، میلان رادیا و الکس کوریا سانتوس در لندن تأسیس شد و در ماه مه سال جاری میلادی ، تمی مانکوسی-اونگارو به عنوان مدیرعامل پیوست. ایده این شرکت از همان انگیزه ای ناشی شد که باعث ایجاد حداقل یکی از استارتاپ های دیگر در فضا شد: تجربه شخصی.

به طور خاص ، این دو رادیا-که برادر هستند-قبلاً بنیانگذار Yieldify بودند ، یک استارتاپ بازاریابی که توسط GV و سایر شرکت ها پشتیبانی می شد. در آن زمان و در نقش های دیگر ، آنها به طور مستقیم متوجه شدند که این فرآیند برای هدیه دادن در دنیای B2B چقدر دستی است و چگونه می تواند بسیار معنادارتر باشد-در مفهوم تجاری ، نه احساس احساسی آنطور که شما ممکن است داشته باشید. در هدیه مصرف کننده – اگر بتوان آن را با سایر نرم افزارهایی که مردم از آنها برای ردیابی و مدیریت چشم اندازهای تجاری خود و برنامه ریزی استراتژیک وسیع تر استفاده می کنند ، پیوند داد.

Mancusi-Ungaro-که در مرکز بزرگ دیگر Reachdesk ، نیویورک مستقر است-اذعان کرد که در واقع شباهت های زیادی بین مشاغل مختلف هدیه وجود دارد-به هر حال ، این یک فضای بسیار مشخص و عظیم است که سالانه 235 میلیارد دلار ارزش دارد. تنها در ایالات متحده و بریتانیا – اما وی گفت که تفاوت اصلی با Reachdesk این است که به عنوان یک تجارت جهانی اداره می شود و به مشتریان این امکان را می دهد که از این پلتفرم در کمپین های بسیار بزرگتر و تلفیقی تر استفاده کنند. این امر به نوبه خود به شرکت های نوپا اجازه می دهد تا به مشتریان بزرگتر ، علاوه بر مشتریان کوچکتر ، به شیوه ای کارآمدتر خدمات رسانی کنند.

این شرکت این کار را با ارائه سه سطل اصلی برای هدیه دادن انجام می دهد. اولین مورد بر موجودی اقلام شرکت توسط خود ، ترکیبی از کلاهبرداری خود شرکت و اقلامی که آن را تهیه می کند ، تمرکز دارد ، که Reachdesk در انبارهای مشترک در نقاط مختلف جهان قرار دارد. دومی بازاری است که در حال حاضر حدود 50 فروشنده دارد و هدیه دهندگان را با شبکه ای از هدیه سازان که مثلاً بر هدایای شخصی شرکت ها متمرکز است ، متصل می کند. ناحیه سوم دنیای وسیعی از کارت های هدیه است که هیچ جعبه فیزیکی ندارد. ایده این است که در آینده هر سه مورد گسترش یابد.

در حالی که امروزه بیشتر موارد استفاده از Reachdesk هنوز در زمینه های فروش و بازاریابی است ، برخی از سناریوهای نوظهور وجود دارد که نشان می دهد چگونه ممکن است رشد کند ، می گوید Mancusi-Ungaro. اینها شامل هدایای داخلی بیشتری برای کارکنان شرکت شما می شود. و به طور بالقوه هدایایی را که ممکن است یک کسب و کار برای مشتریان خود ارسال کند ، B2B2C ، با “C” نشان دهنده نه مشتریان ، بلکه مشتریان آن کسب و کار است. در چنین سناریویی می توانید تصور کنید که دسترسی و مقیاس جهانی Reachdesk ممکن است به کار گرفته شود.

لورنس گرت ، شریک در Highland Europe ، در بیانیه ای می گوید: “تیم Reachdesk نقاط دردناکی را که شرکت هایی که قصد دارند با کمپین های بازاریابی م toثر به مشتریان وارد شوند ، درک می کند و یک راه حل واحد ایجاد کرده است که به طور حتم به آنها پاسخ می دهد.” “هر یک از اعضای تیم مشتاق است که هدایای شرکتی را برای همه افراد درگیر کار کند ، و دارای دیدگاه منحصر به فردی است ، که قرار است از پتانسیل های موجود در این فضا استفاده کند و یک رهبر مشخص بازار شود.”