Reddit به کاربران اجازه می دهد تا تصاویر NSFW را از دسکتاپ آپلود کنند

Reddit به کاربران اجازه می دهد تا تصاویر NSFW را از دسکتاپ آپلود کنند

Reddit روز پنجشنبه اعلام کرد که اکنون به کاربران اجازه می دهد تصاویر NSFW را از دسکتاپ در جوامع بزرگسال بارگذاری کنند. این ویژگی قبلاً در برنامه تلفن همراه این شبکه اجتماعی در دسترس بود.

این شرکت این خبر را در ساب ردیت r/modnews اعلام کرد و گفت که این مرحله برابری ویژگی ها را در بین پلتفرم ها به ارمغان می آورد.

«این اکنون به ما برابری ویژگی‌ها را با برنامه‌های تلفن همراهمان می‌دهد، که (همانطور که می‌دانید) قبلاً این عملکرد را دارد. اگر محتوای انجمن شما در درجه اول برای کار (NSFW) امن نیست، باید جامعه خود را روی ۱۸+ تنظیم کنید.» این شرکت گفت.

اعلام Reddit چند روز پس از آن منتشر شد که Imgur گفت که پلتفرم میزبانی تصویر از 15 مه عکس‌های غیراخلاقی را ممنوع می‌کند. در آن زمان، این شرکت گفت که محتوای صریح خطری برای “جامعه و تجارت آن” Imgur است. ممنوعیت این نوع محتوا “از آینده جامعه ایمگور محافظت می کند.”

بسیاری از جوامع Reddit به خدمات میزبانی Imgur متکی هستند. با این حال، شبکه اجتماعی اجازه آپلود بومی NSFW را از طریق دسکتاپ ممکن است منطقی ترین راه حل آینده باشد.

میزبانی تصویر تنها مانع برای جوامع NSFW نیست. ماه گذشته، زمانی که Reddit اعلام کرد که هزینه API خود را شروع می کند، این شرکت همچنین گفت که دسترسی به محتوای بزرگسالان را که از طریق API خود در دسترس است، محدود خواهد کرد. این به طور مستقیم بر تجربه برنامه های شخص ثالث Reddit تأثیر می گذارد. در اطلاعیه دیروز در مورد آپلود دسکتاپ برای تصاویر NSFW، یکی از کارکنان Reddit گفت که این شرکت در حال بحث در مورد چگونگی هدایت این وضعیت است.

کریستین سلیگ، توسعه‌دهنده مشتری محبوب iOS Reddit Apollo، در پاسخی گفت که توسعه‌دهندگان آماده پذیرش نرده‌های محافظ از Reddit هستند اگر به کاربران برنامه شخص ثالث اجازه دسترسی به انجمن‌های NSFW را بدهند.

usechatgpt init موفقیت