RISE در سال 2022 به هنگ کنگ باز می گردد – TechCrunch

RISE ، یکی از بزرگترین کنفرانس های فناوری آسیا ، در مارس 2022 به عنوان یک رویداد حضوری به هنگ کنگ برمی گردد و حداقل پنج سال در آنجا برگزار می شود. سال گذشته ، Web Summit گفت که RISE به کوالالامپور منتقل می شود ، اما بازگشت آن به هنگ کنگ به این معنی است که این کنفرانس دیگر در پایتخت مالزی برگزار نمی شود ، اگرچه سخنگویی به TechCrunch گفت که در آینده برنامه ای برای میزبانی رویدادهای دیگر در آنجا وجود دارد.

RISE از 14 تا 17 مارس 2022 در AsiaWorld-Expo برگزار می شود.

در نوامبر 2019 ، در حالی که تظاهرات بزرگ دموکراتیک برگزار می شد ، Web Summit اعلام کرد که RISE را به 2021 موکول می کند. سپس در دسامبر 2020 ، اعلام کرد که رویداد 2021 برگزار نمی شود و در عوض RISE در کوالالامپور در سال 2022 از سر گرفته می شود. به

سخنگوی RISE در گفتگوی ایمیلی به TechCrunch گفت: “وضعیت سیاسی هنگ کنگ بر تصمیم ما برای در نظر گرفتن کوالالامپور به عنوان شهر میزبان تاثیری نداشت. ظهور 2022 در ابتدا قرار بود در کوالالامپور انجام شود. با این حال ، این دیگر امکان پذیر نیست. ما می خواهیم از MDEC تشکر کنیم ، که ما را به میزبانی RISE در شهر فوق العاده خود دعوت کرد. ” تصمیم برای ماندن. »

در اطلاعیه Web Summit ، بنیانگذار و مدیر اجرایی پدی کاسگرو گفت: “ما از حمایت شهر هنگ کنگ از RISE در پنج سال گذشته بسیار سپاسگزاریم و نمی توانیم برای بازگشت به آنجا هیجان زده باشیم. شخص در سال 2022. “

ادوارد یائو ، وزیر تجارت و توسعه اقتصادی هنگ کنگ ، در بیانیه ای اظهار داشت: “من بسیار هیجان زده هستم که RISE ، رویداد فناوری مشهور جهان ، تصمیم گرفته است به هنگ کنگ بازگردد و در آینده در اینجا بماند.” پنج سال.”