Rize 11.4 میلیون دلار افزایش می دهد تا خدمات fintech تعبیه شده خود – TechCrunch را افزایش دهد

Rize ، یک شرکت fintech-as-a-service که به شرکت های دیگر خدمات ارائه می دهد ، صبح امروز سری A 11.4 میلیون دلاری را اعلام کرد. این رویداد مالی توسط Alpha Edison و Morpheus Ventures هدایت شد. تعدادی از حامیان قبلی این استارتاپ نیز در این دور شرکت کردند.

ریزه یک شرکت جالب در فضای رقابتی است. بازار ساخت محصولات فناوری مالی برای استفاده مشتریان از تعداد زیادی بازیگر برخوردار است. Rize امیدوار است با اجازه دادن به مشتریان خود برای استفاده از یک API واحد برای بیش از یک نوع حساب ، رقابت کند و پیشنهاد خود را به یک برنامه توسعه دهنده واحد متصل کند.

مهمتر از همه ، ریزه چیزی ساخته است که آن را “حسابهای مصنوعی” می نامد. برای کسانی از ما که آخرین بار کلمه “مصنوعی” را در زمینه مالی ضمیمه عبارت “CDO” شنیده ایم ، ممکن است نگران کننده به نظر برسد. این نیست. در عوض ، حساب های ترکیبی به ریزه این امکان را می دهد تا به مشتریان خدمات بانکی خود راهی برای ایجاد یک حساب واحد برای کاربران نهایی ارائه دهد که به یک نوع حساب سرپرستی وابسته نیست. در عمل ، حساب های ترکیبی به ریزه این امکان را می دهد تا به کاربران نهایی (مشتریان مشتریان خود) امکان ترکیب حساب های مختلف حضانت (چک ، کارگزاری) را در یک تجربه واحد ارائه دهد.

در یک کاغذ سفید از ریزه ، با ارائه یک “هسته حساب ترکیبی” ، مشتریان آن می توانند یک تجربه مالی منسجم و قابل برنامه ریزی برای کاربران نهایی ایجاد کنند. و سیستم حساب ترکیبی به مشتریان Rize اجازه می دهد تا با افزایش مجموعه ویژگی های خود ، خدمات بیشتری را به فناوری فناوری مالی خود اضافه کنند.

هاوارد کو ، مورفیوس ونچرز ، حساب کاربری ترکیبی این شرکت را در بیانیه ای به TechCrunch ارائه کرد و گفت که این ویژگی خدمات آن است که شرکت او را به راه اندازی “جذب” کرده است ، زیرا “اساساً تمام لوله کشی مورد نیاز برای توسعه گسترده طیف وسیعی از محصولات و خدمات fintech که توسعه دهندگان به دنبال ایجاد یک اتصال ساده API واحد هستند. “

در مصاحبه ای با رهبری ارشد ، ریزه به TechCrunch گفت که سیستم مدیریت انطباق را در محصول خود ایجاد کرده است و کار انطباق را با تدارکات در دنیای تجارت الکترونیک تشبیه می کند-چیزی حیاتی که هم پیچیده است و نه وظیفه ای که مردم از انجام آن لذت می برند. ریزه می خواهد بخشی از این بار را کاهش دهد و به طور بالقوه مسیر را برای مشاغل انتخاب کند تا پیشنهاد خود را نسبت به رقبای بانکی رقیب به عنوان خدمات انتخاب کنند.

ریزه بخش های اصلی بانکداری محصول خود را تکمیل کرده است – استارتاپی که امروز می بینیم نتیجه محوری B2B از ریشه های B2C است – و در آینده پشتیبانی کارگزاری ارائه می شود. سرمایه جدید باید به شرکت کمک کند تا ترکیب محصولات خود را گسترش دهد.

قابل توجه ، رهبری ریزه به TechCrunch گفت که سری A خود را زودتر از آنچه پیش بینی می کرد بالا برد. به گفته وی ، این استارتاپ انتظار کاهش بازار را داشت ، اما تقاضای بیشتر از آنچه پیش بینی می شد به این معنی بود که ریزه به سرمایه انسانی بیشتری نیاز دارد. بنابراین ، وجوه خارجی انتخاب واضح بود.

Rize محور B2B خود را با یک تیم حدود 15 نفره اجرا کرد و امروز به کمی بیش از 30 نفر افزایش یافت. این شرکت پیش بینی می کند که تا پایان سال نزدیک به 50 کارمند داشته باشد.

در نهایت ، تجمیع در فضای بانکی به عنوان سرویس یا BaaS ایجاد می شود. اما تا زمانی که فضای سفید کمتری برای استارتاپ ها برای خوردن وجود نداشته باشد ، ما آن تاج موج را نخواهیم دید. و تا زمانی که این اتفاق بیفتد ، استارتاپ هایی مانند ریزه امیدوار خواهند بود که در سمت خرید معادله قرار بگیرند. بیایید ببینیم که Rize چقدر سریع می تواند حجم مشتری و درآمد را با این سری A افزایش دهد.