Salesforce در حال کار بر روی یک جفت ابزار جدید گردش کار مبتنی بر هوش مصنوعی است

Salesforce در حال کار بر روی یک جفت ابزار جدید گردش کار مبتنی بر هوش مصنوعی است

یکی از وعده های هوش مصنوعی مولد، امکان ایجاد کد بر اساس درخواست کتبی است. این می تواند منجر به توانایی تولید پرس و جوهای SQL و فراخوانی های ساده API برای جابجایی کار بین سیستم ها شود.

لیام دویل، معاون ارشد و مدیر کل MuleSoft Automation می‌گوید Salesforce در حال پی ریزی یک سیستم گردش کار مبتنی بر هوش مصنوعی است و در مراحل اولیه کار با مشتریان بر روی این قابلیت است.

«این واقعاً نقطه اوج بسیاری از کارهای متفاوتی است که ما در حوزه‌های مختلف انجام داده‌ایم. دویل به TechCrunch گفت و این واقعاً فقط یک پشته قدرتمند سرتاسر است. این شامل Data Cloud (که قبلاً با نام Genie شناخته می شد)، ابزار انبار داده شرکت است. Einstein GPT، ابزار مولد هوش مصنوعی شرکت و Flow، ابزار گردش کار شرکت.

در واقع بسیار منطقی است که این سه محصول را کنار هم قرار دهیم زیرا این ترکیب به کاربران امکان می دهد به سادگی چیزی را در متن ساده وارد کنند که می خواهند انجام دهند و نرم افزار به درخواست آنها به روشی مشابه ChatGPT رسیدگی می کند. در زمینه کسب و کار

«همگرایی این ابزارها نوعی نقطه پایانی ضروری در اینجا است، که این است که چگونه مشتریان می‌توانند از تمام داده‌هایی که در آنجا وجود دارد و همه کسب‌وکارشان ایجاد می‌کند، استفاده کنند و آن‌ها را هماهنگ کنند و آن را معنا کنند، و سپس دویل توضیح داد که می‌تواند جریان‌های کاری چند سیستمی واقعاً پیچیده را از آن داده‌ها مستقر کند.

این در عمل به معنای چند ابزار جدید است که شرکت در حال حاضر روی آنها با مشتریان طراحی اولیه کار می کند. این شامل Einstein GPT for Flow می‌شود که این تعامل متنی مولد هوش مصنوعی را برای ایجاد یک گردش کاری با کد کم یا بدون کد به سادگی با تایپ عملی که می‌خواهید سیستم انجام دهد، ترکیب می‌کند.

در حال حاضر، این بدان معناست که اگر این یک گردش کار ساده باشد، برنامه آن را به سرعت ایجاد می کند، اما برای موارد پیچیده تر، ممکن است نیاز به یک برنامه نویس انسانی داشته باشد.

ابزار دیگر Data Cloud for Flow نام دارد که از محرک‌های رویداد مبتنی بر داده برای هدایت کنش‌ها در Flow استفاده می‌کند. دویل مثالی می‌زند: وقتی یک فروشنده به 100 فروش رسید، می‌خواهم یک اعلان را در Slack راه‌اندازی کنم و چند متن جشن بنویسم تا از آن گردش کار پشتیبانی کند.» این یک مثال بسیار ساده است، اما می‌توانید تعاملات پیچیده‌تری را بر اساس محرک‌های داده متعدد برای تولید گزارش، نوشتن ایمیل، ارسال متن یا پیام‌های Slack و غیره ایجاد کنید.

به گفته دویل، مدل زیربنایی ترکیبی از مدل‌های موجود از جمله مدل‌های OpenAI، Google و Meta و همچنین مدل خودشان است، و ترکیب آن‌ها با لایه هوش انیشتین که شرکت از سال 2016 روی آن کار کرده است.

این ابزار هنوز در حال توسعه است، اما انتظار می‌رود که در ماه ژوئن با هدف نهایی عرضه آن در سال آینده وارد نسخه بتا اولیه شود. دویل می‌گوید که اگرچه ممکن است قبل از اینکه حتی در مرحله بتا باشد، انتشار عمومی آن زود است، اما او می‌گوید هدف این است که به مشتریان کمک کنیم در این دنیای فناوری که به سرعت در حال تکامل در آن زندگی می‌کنیم، بفهمند چه اتفاقی می‌افتد و از این طریق، می‌توانند شروع به آماده‌سازی کنند. برای نسل بعدی ابزارها و فکر کنید.