SheeldMarket 10 میلیون دلار برای بستر سرمایه گذاری نهادی خود در رمزنگاری – TechCrunch جمع آوری می کند

کارگزار ارز رمزنگاری مستقر در پاریس ، SheeldMarket ، 10 میلیون دلار سرمایه سری A به رهبری Atomico جمع آوری کرده است. به عنوان یک کارگزار ثبت شده در اتحادیه اروپا ، این شرکت می خواهد به سرمایه گذاران نهادی در خرید و فروش دارایی های رمزنگاری شده به شیوه ای منظم کمک کند.

بیشتر محصولات ارزهای رمزنگاری شده که برای سرمایه گذاران سازمانی طراحی شده اند ، روی سرمایه گذاران آمریکایی یا آسیایی تمرکز می کنند. SheeldMarket فکر می کند با رعایت مقررات محلی و ارائه محصولی که برای سرمایه گذاران اروپایی بهتر عمل می کند ، می تواند سرمایه گذاران نهادی در اروپا را متقاعد کند.

علاوه بر Atomico ، Semantic نیز در دور بودجه امروز شرکت کرد. چندین سرمایه گذار فرشته نیز شرکت کردند ، مانند پاسکال گوتیه (مدیرعامل لجر) و الکسیس بونیلو (بنیانگذار زنلی).

اگر می خواهید به عنوان یک سرمایه گذار نهادی سرمایه گذاری روی ارزهای رمزنگاری شده را شروع کنید ، باید با چندین محصول و خدمات مانند مبادلات ، متولیان و ارائه دهندگان بدون نسخه معامله کنید. مشتریانی که از SheeldMarket استفاده می کنند می توانند راحت تر شروع به کار کنند.

هنگامی که شروع به کار با SheeldMarket می کنید ، می توانید وجوه خود را مستقیماً در SheeldMarket واریز کنید. پس از آن ، این استارت آپ به شما امکان می دهد سفارشات بازار را از طریق صرافی های رمزنگاری متعدد و سیستم عامل های بدون نسخه پردازش کنید. SheeldMarket به طور خودکار سفارش شما را به بستری هدایت می کند که بهترین نرخ ارز و/یا نقدینگی کافی را ارائه می دهد. اندازه متوسط ​​سفارش در پلت فرم 150،000 دلار است.

“ما از بستر پیشرفته SheeldMarket قدردانی می کنیم زیرا به ما امکان می دهد معاملات بسیار بزرگی را در چندین مبادله جهانی رمزنگاری ، به شیوه ای تنظیم شده ، با استفاده از الگوریتم های پیشرفته انجام دهیم. این در مورد صرفه جویی در وقت ، نیروی انسانی و هزینه های معاملاتی در مقایسه با تلاش برای انجام همان حجم معاملات به صورت دستی ، تغییراتی را برای ما ایجاد کرده است. “بنیامین تسای از Wave Financial در بیانیه ای گفت.

SheeldMarket علاوه بر بهبود ارائه محصول فعلی خود ، همچنین می خواهد با پروتکل های مالی غیر متمرکز (DeFi) ادغام شود. به این ترتیب ، می تواند فرصت های پر بازدهی را برای سرمایه گذاران مالی باز کند.

و این کلیدی برای درک پتانسیل این کارگزاران اصلی است. سرمایه گذاران نهادی فقط به دنبال راه هایی نیستند که بخشی از مجموعه خود را در معرض تغییرات قیمت رمزنگاری قرار دهند. DeFi امکانات زیادی را با محصولات مالی جدید و پیچیده باز می کند. و سرمایه گذاران نهادی همیشه دوست دارند بتوانند به بازارهای بیشتر و محصولات بیشتری دسترسی داشته باشند.

اعتبار تصویر: SheeldMarket