Shopify پرداخت‌های مستقیم قبض را اضافه می‌کند تا یک فین‌تک تک مرحله‌ای برای بازرگانان باشد

Shopify پرداخت‌های مستقیم قبض را اضافه می‌کند تا یک فین‌تک تک مرحله‌ای برای بازرگانان باشد

Shopify برای راه اندازی با استارتاپ پرداخت B2B اسرائیلی Melio همکاری کرده است ابزار پرداخت قبض جدید طراحی شده تا به مشتریان تجاری مستقر در ایالات متحده اجازه دهد تا هزینه ها و فروشندگان خود را از طریق پلت فرم آن مدیریت کنند.

S اشاره کرد که این یک گام دیگر در برنامه Shopify برای عبور از تلاقی فین تک و تجارت است.hruti Patel، رئیس جهانی مشارکت خدمات تجاری و کسب درآمد در Shopify.

منطق پشت ویژگی جدید این مفهوم را نشان می دهد که اگر بازرگانان بتوانند زمان کمتری را برای کارهای خسته کننده مانند تجمیع صورتحساب ها و پرداخت صورت حساب ها صرف کنند، می توانند زمان بیشتری را صرف تمرکز بر رشد کسب و کار خود کنند. آن را نیز پاتل در مصاحبه ای به TechCrunch گفت که تا حدی توسط بازرگانانی هدایت می شد که از قابلیت های جابجایی پول درخواست می کردند.

“Wاو گفت، از زمانی که پرداخت‌ها را در همان روز معرفی کردیم، در سفر فین‌تک بوده‌ایم. “این به ما بینش زیادی در مورد داده های پرداخت ما داد. و سپس ما بیرون آمدیم و Shopify Capital را در سال 2016 ارائه دادیم که برای رفع نیازهای وام های خرد و کلان بازرگانان ما طراحی شده بود. و سپس سال گذشته چیزی را که Shopify Balance می نامیم معرفی کردیم که تقریباً شبیه یک ابزار مدیریت پول بود.

Shopify عمداً تلاش کرد تا ویژگی پرداخت صورت‌حساب را در محصول موجود خود جاسازی کند – و همان جایی که مشتریان تاجر آن مشاغل خود را اداره می‌کنند – زیرا می‌خواست این یک راه‌حل کاملاً یکپارچه حساب‌های پرداختنی در مدیریت فروشگاه باشد.

پاتل گفت: «اگر به نحوه پیشنهاد بانک‌ها و ارائه پرداخت قبض توسط مؤسسات مالی نگاه کنید، این یک تجربه کاملاً تغییر مسیر است. «…اما بسیاری از این تجربیات کاملاً شکسته شده‌اند، زیرا آنها فقط به یک حساب بانکی پیوند می‌دهند و به آن‌ها امکان می‌دهند از طریق آن یکی از روش‌های پرداخت از آنها استفاده کنند.»

او گفت در مقابل، بازرگانان Shopify انتخابی از منابع مالی مانند حساب بانکی، موجودی Shopify، کارت اعتباری یا نقدی یا انتقال بانکی ACH خواهند داشت. آنها حتی می توانند با کارت های اعتباری پرداخت کنند، حتی اگر فروشنده آنها را قبول نکند.

پاتل افزود: “این نه تنها اختیاری بودن هزینه در مورد روش پرداخت و نحوه انتخاب آن، بلکه سرعتی است که ما به آنها اجازه می دهیم تا پرداخت ها را برنامه ریزی کنند.” به عنوان مثال، Shopify می تواند امکان پرداخت را فراهم کند او گفت که تا چهار روز زودتر از یک بانک سنتی. بازرگانان همچنین می توانند پرداخت ها را از قبل برنامه ریزی کنند.

به گفته پاتل، ویژگی پرداخت صورتحساب برای بازرگانان آن رایگان است، اما به گفته پاتل، «حداقل کارمزد» مربوط به روش‌های پرداخت خاصی مانند کارت اعتباری است.

او گفت: «یکی از دلایلی که ما می‌خواستیم این کار را برای بازرگانان خود انجام دهیم، بازگشت به برخی از بازخوردهایی است که شنیدیم، این بود که پرداخت صورت‌حساب چقدر دردناک است، به‌ویژه برای بازرگانان کوچک‌تر که نمی‌توانند طرح‌های اشتراک بسیار گران قیمت را بپردازند.»

در داخل، داشتن توانایی ارائه پرداخت صورتحساب، بینش های Shopify را در مورد نحوه خرج کردن و فروشندگانی که با آنها خرج می کنند ارائه می دهد.

پاتل گفت: «و امروز، بانک‌ها این بینش را دارند، اما در واقع هیچ کاری با آن انجام نمی‌دهند، زیرا ویترین فروشگاه‌ها را برای مشاغل کوچک راه‌اندازی نمی‌کنند. کاری که ما می‌خواهیم انجام دهیم این است که واقعاً این داده‌ها به ما کمک می‌کنند تا درآمد بیشتری را برای بازرگانان خود کسب کنیم.»

Shopify از بیان تعداد بازرگانان خود در ایالات متحده خودداری کرد و تنها به این نکته اشاره کرد که به طور کلی با “میلیون ها تاجر” کار می کند.

آیا می خواهید اخبار فین تک بیشتری در صندوق پستی خود داشته باشید؟ ثبت نام اینجا.