«Sidekick» گوگل برای دریافت نتایج بهتر از هوش مصنوعی، درخواست‌های متنی ارائه می‌دهد

گوگل امروز در کنفرانس توسعه‌دهندگان I/O خود از هوش مصنوعی مولد استفاده می‌کند – تا آنجا که ابزار جدیدی به نام Sidekick را معرفی کرد که هدف آن کمک به ارائه اعلان‌های بهتر است و به طور بالقوه تنها چیزی را که مردم قرار است به بهترین شکل ممکن انجام دهند را غصب می‌کند. در کل حلقه AI مولد.

ممکن است نام «مهندسی سریع» را شنیده باشید، که به طور کلی، تمرین ارائه درخواست هایی است که به اندازه کافی دقیق، خاص و هوشمند هستند تا نتایج واقعا مفیدی از چت بات ها و ابزارهای تولید تصویر ایجاد کنند. فهمیدن اینکه چگونه می توان مدل های مختلف را به بهترین نحو بیان کرد، دشوار است، و کل subreddit ها و سایر جوامع آنلاین برای مقایسه یادداشت هایی در مورد نحوه انجام بهترین کار ایجاد شده اند.

پانل Sidekick جدید Google که امروز روی صحنه نمایش داد، در یک پانل جانبی در Google Docs زندگی می‌کند و به طور مداوم درگیر خواندن و پردازش کل سند شما در حین نوشتن است، و پیشنهادات متنی را ارائه می‌دهد که به طور خاص به آنچه نوشته شده‌اید اشاره دارد.

مثال ارائه شده توسط گوگل مربوط به یک داستان کودکانه بود که در حال انجام است، و Sidekick در مورد آنچه در ادامه روایت می آید اطالعاتی ارائه می دهد. سپس نسخه ی نمایشی نشان داد که چه اتفاقی می افتد اگر شما آن درخواست را انجام دهید، سپس آن را با کل سند در حال پیشرفت ترکیب کنید تا زمینه های اضافی برای بیان بهتر نتایج حاصل شود. پاسخ ایجاد شده نقطه طرح بعدی بالقوه برای روایت بود.

Sidekick می‌تواند تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی را بر اساس آنچه در سند می‌بیند ارائه دهد، بنابراین می‌تواند به تشریح داستان همانطور که نوشته شده است کمک کند. گوگل همچنین نشان داد که خلاصه‌ای از مکالمات نوشتاری، ارائه یادداشت‌های سخنران و موارد دیگر را ارائه می‌کند.

همه اینها در مجموعه جدید ادغام‌های Workplace ‘Duet AI’ گوگل که به تازگی تغییر نام داده است، جمع‌آوری شده است و با آنچه که مایکروسافت با ویژگی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی Copilot خود نشان داده است، چندان متفاوت نیست.

اکنون سوال این است که اگر هوش مصنوعی به مهندس اعلان تبدیل شود، ما به مهندس سریع السیر چه می گوییم؟ یا ما به زودی از حلقه خارج می شویم؟