Sinch Pathwire ، شرکتی که در پشت Mailgun و Mailjet قرار دارد را با مبلغ 1.9 میلیارد دلار خریداری می کند تا ایمیل را به پلت فرم ارتباطات مبتنی بر API خود اضافه کند-TechCrunch

اسکار ورنر ، مدیرعامل سینچ ، در بیانیه ای می گوید: “هر نوع ارتباطات دیجیتالی مزایای منحصر به فردی دارد و ارائه کیفیت بالا در مقیاس مستلزم قابلیت های فنی گسترده و تخصص عمیق در زمینه موضوعات است.” “به همراه Pathwire ، ما قادر خواهیم بود مجموعه ای از بهترین محصول را از طریق پیام رسانی ، صدا و ایمیل ارائه دهیم که به مشاغل و توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا تجربه ای بی نظیر و دیجیتالی از مشتریان ایجاد کنند.”

این همچنین باعث می شود سینچ جایگاه بسیار بیشتری در بازار ایالات متحده داشته باشد ، جایی که خریدهای دیگری نیز انجام داده است ، مانند خرید Inteliquent با قیمت 1.14 میلیارد دلار در اوایل سال جاری. (Pathwire در سن آنتونیو ، تگزاس مستقر است.)

همانند سایر خدمات در پلتفرم وسیع تری که Sinch ایجاد کرده است ، مفهوم بزرگتری که Sinch با خرید Pathwire دنبال می کند “ارتباطات جاسازی شده” است.

پیام رسانی ، خدمات صوتی ، ایمیل و سایر ابزارهای ارتباطی از ابتدا دشوار است و برای بسیاری از شرکت هایی که در برنامه ها ، وب سایت ها و سایر تعاملات مشتری خود به آنها متکی هستند ، این هسته اصلی خدمات آنها نیست ، بنابراین قرار دادن منابع برای ایجاد آنها هزینه بر ، پرت کننده و سخت است و به روز نگه داشتن و نگهداری آنها در دراز مدت دشوار است. API ها بازی را در اینجا تغییر داده اند و به توسعه دهندگان یا دیگران اجازه می دهد خدمات ارتباطی ایجاد شده و پشتیبانی شده توسط دیگران را در این تجربیات مختلف ادغام کنند. همین مفهوم API در سایر زمینه های سخت و سخت تکنولوژیکی مانند خدمات مالی و پرداخت ها استفاده شده است.

محصولات Pathwire چند پایه مختلف را پوشش می دهند ، اما این چیزی است که آن را به خرید قانع کننده برای Sinch تبدیل می کند. Mailgun بزرگترین برنامه API توسعه دهنده آن در ارتباطات مبتنی بر ابر است. Mailjet ، در عین حال ، برای افراد کم فن تر ، کمی بیشتر قابل دسترسی است و به آنها این امکان را می دهد تا از قابلیت کشیدن و رها کردن برای ادغام API های ایمیل استفاده کنند. ایمیل روی اسید یک گام دیگر در این جهت با کد پایین است که به کاربران خود ویژگی های بیشتری را می دهد تا از سازگاری ظاهر در سیستم عامل های مختلف تحویل و غیره اطمینان حاصل شود.

“Sinch و Pathwire یک تناسب طبیعی هستند: هر دو شرکت مشاغل خود را بر مبنای برتری محصول ، تعهد به نتایج مثبت برای مشتریان و تمرکز بر نتایج روشن و قابل اندازه گیری بنا کرده اند. ویل کانوی ، مدیرعامل Pathwire ، در بیانیه ای اظهار می دارد: من به آنچه تیم Pathwire انجام داده است افتخار می کنم و از این قدم بعدی در سفر و فرصت های زیادی که می توانیم با هم باز کنیم بسیار هیجان زده هستم.

هادسون اسمیت ، شریک Thoma Bravo ، می افزاید: “ما به آنچه در چند سال گذشته با Will و تیم Pathwire انجام دادیم ، سرمایه گذاری در ابتکارات محصول ، رهبری و M&A ، از جمله خرید Mailjet و Email on Acid ، افتخار می کنیم.” به “Sinch یک شریک استراتژیک عالی برای حمایت از Pathwire است و همچنان بر موقعیت پیشرو خود در بازار به عنوان شریک ارتباطی انتخابی برای توسعه دهندگان و بازاریابان ادامه می دهد.”

به طور خاص ، Pathwire یک تجارت مناسب بود ، با درآمد پیش بینی شده برای امسال (پایان دسامبر) 1 دلار32 میلیون ، سود ناخالص 104 میلیون دلار و EBITDA تعدیل شده 55 میلیون دلار.