Space this December – TechCrunch

امسال یکی از شلوغ ترین شرکت های راه اندازی تجاری جدید به صورت آنلاین بود ، زیرا شرکت هایی مانند Astra و Firefly Aerospace در واقع موشک ها را به کار می اندازند (اگر هنوز طبق برنامه طراحی نشده اند) و با ماموریت های برجسته انسان در فضا از Blue Origin ، Virgin Galactic و SpaceX. و با وجود صور فلکی بیشتر در حال کار ، ساخته شده از ماهواره های مجهز به حسگرهایی که می توانند داده های جدید و دقیق تری را برای استفاده تجاری در زمین ارائه دهند ، زمان مناسب برای استارتاپ ها در همه جا است تا از داده های جدید Gold Rush برای ایجاد مشاغل مبتنی بر اطلاعات استفاده کنند. منابع فضایی که قبلاً در دسترس نبود

به ما بپیوندید در TC Sessions: فضا در 14-15 دسامبر رخ می دهد تس هچ ، شریک Bessemer Venture Partners، که عمدتا بر فناوری مرزی و به طور خاص بر تجاری سازی فضا ، هواپیماهای بدون سرنشین ، وسایل نقلیه خودران و آینده کشاورزی و فناوری غذا تمرکز می کند.

Hatch تخصص زیادی را به میز می آورد. او قبل از اخذ مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی هوانوردی و فضانوردی از دانشگاه استنفورد ، مهندسی هوافضا را در دانشگاه میشیگان تحصیل کرد. او سپس به بوئینگ و سپس اسپیس ایکس ادامه داد ، جایی که با دولت در زمینه ادغام بارهای آن با موشک فالکون 9 همکاری کرد.

ما از شنیدن صحبت های او در TC Sessions: Space هیجان زده ایم. برای پیوستن به ما بلیط خود را تهیه کنید و 100 دلار پس انداز کنید!