Square برای راه اندازی اشتراک جدید پولی ، Invoices Plus – TechCrunch

نرم افزار فاکتور رایگان رایگان Square در حال تبدیل شدن به سرویس اشتراک بزرگ بعدی این شرکت است. این شرکت در نظر دارد یک اشتراک اشتراک پولی به نام Invoices Plus اعلام کند ، که مجموعه ای از ویژگی های پیشرفته را به فروشندگان ارائه می دهد ، از جمله برخی از مواردی که قبلاً با این سرویس رایگان در دسترس بوده است. خود این سرویس بی سر و صدا به فروشندگان فردی معرفی شده بود ، اما هنوز به طور عمومی اعلام نشده است.

برخی از فروشندگانی که قبلاً از فاکتورهای مربع استفاده می کردند ، اخیراً از طریق ایمیل از تغییرات آینده مطلع شدند.

در اطلاعیه ای که با برخی فروشندگان به اشتراک گذاشته شده است (جزئیات آن را می توانید در انجمن انجمن فروشندگان مربع مشاهده کنید) ، اشتراک جدید شامل مجموعه ای از ویژگی ها است که در سال گذشته به عنوان یک دوره آزمایشی محدود منتشر شد.

این شامل برآورد چند صفحه ای ، الگوهای فاکتور سفارشی و زمینه های فاکتور سفارشی است. اینها در حال حاضر به عنوان دو ویژگی دیگر به صورت فاکتورها در می آیند: توانایی تبدیل خودکار برآوردهای پذیرفته شده به صورتحساب و توانایی ایجاد برنامه های مبتنی بر نقطه عطف (سه فاکتور اقساطی به علاوه). در اعلامیه Square آمده است که دکمه “آزمایشی” را در کنار این ویژگی ها در نرم افزار Square Invoices معرفی می کند تا مشتریان را از قابلیت های آینده مطلع کند. (به پایین مراجعه کنید)

اعتبار تصویر: وب سایت Square

در اطلاعیه ذکر شده است که نرم افزار صورتحساب رایگان Square از بین نمی رود. فروشندگان قادر خواهند بود فاکتورهای نامحدود را بصورت رایگان و همچنین برآورد و قرارداد با طرح رایگان ارسال کنند. کاربران رایگان همچنین می توانند از ردیابی فاکتور ، یادآوری و ابزارهای گزارش دهی استفاده کنند.

این طرح رایگان از گذشته برای ایجاد درآمد به هزینه پردازش متکی بوده است. در حال حاضر ، این مبلغ 2.9 + + 0.30 دلار برای هر صورتحساب است که به صورت آنلاین با کارت چک یا بدهی پرداخت می شود ، به علاوه هزینه 1 per برای هر تراکنش ACH ، در وب سایت Square. (هزینه معاملات شخصی کمی کمتر و معاملات “کارت روی پرونده” کمی بیشتر است.) قیمت اشتراک جدید و پولی هنوز به طور عمومی اعلام نشده است.

یکی از کارکنان Square دلیل این تغییر را در سایت انجمن انجمن توضیح داده بود. آنها خاطرنشان کردند که بسیاری از محصولات دیگر Square – مانند Square Online ، Appointments ، Square for Retail و Square برای رستوران ها – نیز یک ردیف رایگان و پولی ارائه می دهند. و اگرچه Square هزینه پردازش فاکتورهای Square را دریافت می کند ، اما این مبلغ برای تحریک توسعه محصول آن کافی نیست. آنها گفتند که با Invoices Plus ، هدف شرکت این است که مستقیماً با برنامه ها و محصولات صورتحساب پولی و ویژگی های پیشرفته تر آن محصولات رقابت کند.

Square برای اظهار نظر تأیید شد ، TechCrunch Invoices Plus یک اشتراک نرم افزاری است که این شرکت قصد دارد به زودی اعلام کند. اما تا زمانی که خبر رسمی نشود ، این شرکت نمی خواهد جزئیات بیشتری را به اشتراک بگذارد.

ارجاعات به اشتراک جدید نیز قبلاً به کد برنامه Square راه یافته است ، جایی که توسط استیو موزر ، توسعه دهنده iOS مشاهده شد. کد نشان می دهد کاربرانی که قبلاً از برخی از ویژگی های پرداخت شده استفاده می کردند ، فعلاً می توانند از آنها استفاده کنند. اما همانطور که در اطلاعیه نیز ذکر شده بود ، دفعه بعدی که فروشندگان فایلهای جدیدی با فاکتورهای مربع ایجاد می کنند ، فروشندگان نمی توانند از ویژگی های پولی به صورت رایگان استفاده کنند.

اعتبار تصویر: استیو موزر

این سرویس جدید بلافاصله پس از اعلام سود از سوی Square ارائه می شود ، جایی که اعلام کرد تجارت فروشنده آن 1.31 میلیارد دلار درآمد (از مجموع 4.68 میلیارد دلار) و 585 میلیون دلار سود ناخالص در سه ماهه دوم ، تا حدی ناشی از ادامه رشد قوی آنلاین ایجاد کرده است. به این شرکت همچنین برنامه خود را برای خرید در حال حاضر ، پرداخت Afterpay غول پیکر در یک معامله 29 میلیارد دلاری ، اعلام کرد که به دنبال تعقیب بازار پرداخت های گسترده تر است. این معامله همچنین راهی را برای اتصال محصولات مختلف به Square ارائه می دهد ، زیرا به مشتریان Afterpay اجازه می دهد اقساط ماهانه خود را از طریق Cash App Square پرداخت کنند.

ادغام بین Square و Afterpay چیزی است که می توان تصور کرد. این چیزی است که Square در پاسخ به فروشنده دیگری در سایت انجمن انجمن خود به آن اشاره کرد ، جایی که یک نماینده پاسخ قدیمی تری را برای به اشتراک گذاشتن اخبار خرید به روز کرد ، و افزود که Square “در حال حاضر زمان بندی ادغام برای اشتراک گذاری ندارد”.