«Swipe Night» با تم معمایی قتل جدید Tinder در 7 نوامبر بازمی‌گردد – TechCrunch

Tinder در حال بازگرداندن «Swipe Night» است، رویداد درون‌برنامه‌ای تعاملی خود که به کاربران خود امکان می‌دهد تا راه دیگری را برای شکستن یخ‌ها به جز همسان‌سازی و چت کردن، بازگردانند. پس از اینکه خط داستانی آخرالزمانی «ماجراجویی خودت را انتخاب کن» فصل اول بیش از 20 میلیون کاربر را به خود اختصاص داد، Tinder گفت که قسمت جدیدی را معرفی خواهد کرد که این بار شامل یک معمای قتل «whodunit» است. این شرکت صبح امروز اعلام کرد که رویداد “شب سوایپ: آخر هفته قاتل” از 7 نوامبر در ساعت 6 بعد از ظهر آغاز می شود.

«Swipe Night» در بخش کاوش جدید Tinder که برای اولین بار در ژوئن معرفی شد، پخش خواهد شد، جایی که این شرکت اکنون بیشتر تجربیات اجتماعی خود را در اختیار خواهد داشت. علاوه بر Swipe Night، این بخش شامل «Hot Takes» نیز می‌شود، که به اعضا امکان می‌دهد در زمان واقعی در نوعی دوستیابی سریع، تجربه زمان‌بندی‌شده، و «علاقه‌ها» چت کنند، جایی که کاربران می‌توانند با دیگران با علایق مشابه ملاقات کنند. چیزها

این بار Tinder تغییراتی را در نحوه عملکرد «Swipe Night» اعمال کرده است. به جای تماشای پخش یک داستان و سپس تصمیم گیری برای انجام کارهای بعدی، رویداد جدید مستقیماً خود کاربران Tinder را درگیر می کند، جایی که آنها مظنون به معمای قتل می شوند. بازیکنان همچنین می‌توانند اتاق‌های داخل خانه را کاوش و جستجو کنند و اشیا را برای سرنخ‌ها بررسی کنند.

در پایان هر هفته، از شرکت‌کنندگان خواسته می‌شود تا مظنون خود را انتخاب کنند و آنها با کاربر دیگری که مظنون دیگری را در یک تجربه «گپ سریع» (که در آن کاربران می‌توانند بدون مطابقت چت کنند)، جفت می‌شوند تا در مورد افکار خود بحث کنند. ، سرنخ ها را تجزیه و تحلیل کنید و راز را با هم حل کنید. این جفت‌ها الگوریتمی خواهند بود، بر اساس تنظیمات برگزیده نمایه کاربر، جایی که آنها مشخص کرده‌اند که به دنبال چه کسی از نظر عواملی مانند سن، جنسیت، مسافت و موارد دیگر هستند. اما انتخاب یک مظنون دیگر به منظور کمک به تسهیل مکالمه است – چیزی که در برنامه های دوستیابی آنلاین دشوار است، جایی که کاربران اغلب با باز کردن خطوط مشکل دارند.

هنگامی که مکالمه به پایان می رسد، بازیکنان می توانند انتخاب کنند که اگر می خواهند به صحبت کردن با فرد دیگر فراتر از تجربه “شب تند کشیدن” ادامه دهند، با او هماهنگ شوند.

این شرکت بر این باور است که این نوع چت کم فشار، آزمایش سازگاری خود را قبل از مطابقت برای کاربران آسان‌تر می‌کند و تجربه کلی بهتری نسبت به ارسال پیام به شخصی در برنامه که ممکن است تا روز بعد آن را نبینند، ارائه می‌کند. و با انجام یک بازی با هم، کاربران ممکن است بتوانند در توصیف افکار و انتخاب های خود معتبرتر باشند. Tinder استدلال می‌کند که این روش بهتری برای شناختن شخص نسبت به تصمیم‌گیری فوری در مورد نمایه کاربر است.

به علاوه، معاون Tinder محصول، کایل میلر، خاطرنشان می کند، این نوع چت بلادرنگ توسط کاربران جوان Tinder مانند Gen Z ترجیح داده می شود.

او توضیح می‌دهد: «از نظر جمعیتی، ما شاهد تعامل Gen Z با این نوع روش‌های تعاملی و سرگرم‌کننده برای ملاقات با افراد جدید هستیم. «این یکی از دلایل بزرگی است که ما «کاوش» را ساختیم – ما می‌خواستیم Tinder احساس زنده‌گی، تجربه‌گری و غوطه‌وری را داشته باشد… زمانی که همان الگو را بارها و بارها انجام می‌دهید، کشیدن و تطبیق و سپس چت کردن… می تواند یکنواخت شود. میلر ادامه می‌دهد نه آن چیزی که ما می‌خواستیم. من فکر می‌کنم که ما متوجه می‌شویم که Gen Z واقعاً به آن چسبیده است، تزریق آن نوع سرگرمی و تازگی، اما همچنین ماده است.»

این بار، Tinder با عرضه آن در 25 بازار جهانی، «Swipe Night» را به طور گسترده‌تری در دسترس قرار می‌دهد، در حالی که نسخه اصلی تنها در ایالات متحده شروع شده است.

و برخلاف فصل اول در هر زمانی قابل پخش خواهد بود.

میلر می‌گوید: «آخرین باری که «Swipe Night» را انجام دادیم، در دسترس بودن آن بسیار محدود بود – یکشنبه‌ها یا فقط در آخر هفته‌ها. “این به صورت زنده در “Explore” خواهد بود و حتی پس از پایان فصل، همچنان در “Explore” در دسترس خواهد بود. شش ماه بعد، می‌توانید واقعاً در «شب تند کشیدن» شرکت کنید و مانند جریان امروز، می‌توانید اپیزودها را دوباره تماشا کنید یا دوباره تجربه کنید تا برای یافتن سرنخ‌های بیشتر به عقب برگردید.

او همچنین آینده‌ای را رد نکرد که در آن فهرستی از تجربیات تعاملی برای کاربران وجود داشته باشد تا در هر زمان در آن شرکت کنند، حتی اگر لزوماً همه نسخه‌های «Swipe Night» نباشند.

این نوع تجربیات، با راه‌اندازی، می‌توانند به Tinder در افزایش تعامل کاربر در طول زمان و همچنین نتایج بهتر برای اعضا کمک کنند. Tinder اشاره کرد که اولین “Swipe Night’s” 20 میلیون کاربر شاهد افزایش 26٪ در مسابقات بودند. و اکنون، علاقه به ژانر “جنایت واقعی” به بالاترین حد خود رسیده است و بایوس ذکر می کند که از ابتدای سال 20٪ افزایش یافته است. بیش از 30000 بیو Tinder می گویند که به دنبال “شریک جنایی” خود نیز هستند.

این فصل از «شب سوایپ» توسط ساسی سیلی کارگردانی می‌شود و بازیگران جوان ژنرال Z شامل اشلی گانگر (ارتش بزرگ/نتفلیکس)، کالوین سیبروکز (Dollface/Hulu، Westworld/HBO Max)، لوک اسلاتری (آمستردام جدید، اواخر شب)، فرانچسکا اولیویا ژورب (اتاق 203، زندگی جنسی دختران کالج/HBO Max)، نوزیفو مکلین (ارث، آیا شما اکنون خوشحال هستید)، ایوان کارلو (Gossip Girl/HBO Max) و امیل راونت.