T-minus 72 ساعت برای صرفه جویی 100 دلار در پاسهای TC Sessions: Space 2021-TechCrunch

شمارش معکوس ما برای پس انداز زود هنگام پرندگان در اینجا در TechCrunch Central در حال انجام است. فقط 72 ساعت فرصت دارید تا 100 دلار در بلیط های TC Sessions: Space 2021 پس انداز کنید که در روزهای 14 تا 15 دسامبر برگزار می شود. این گردهمایی جهانی افرادی را که به معنای واقعی کلمه مرزهای علم و فناوری را برای تصور ، اختراع و ساختن آینده ای پایدار در فضا پیش می برند ، از دست ندهید.

نکته پس انداز هوشمندانه: قبلاً گذرگاه زود هنگام خود را بخرید 15 اکتبر ساعت 11:59 بعد از ظهر (PT) و از دسترسی تمام رویدادها با قیمت تخفیف دار استفاده کنید.

راههای دیگر ذخیره: چهار یا بیشتر کارت خریداری کنید و از تخفیف گروهی برخوردار می شوید. دانشجویان و فارغ التحصیلان اخیر فقط 35 دلار پرداخت می کنند.

خوب ، اکنون که گذرنامه خود را دارید و آن 100 دلار اضافی را در کیف پول خود قرار داده اید ، بیایید در مورد آنچه این کنفرانس دو روزه برای شما در نظر گرفته صحبت کنیم.

برای شروع ، برخی از دانشمندان ، بنیانگذاران و سرمایه گذاران آینده نگر ، بینش ، روند و نکاتی را به اشتراک می گذارند. آنها همچنین با مخاطبان تعامل خواهند داشت و به س questionsالات پاسخ خواهند داد-همانطور که استارتاپ های نوید بخش اولیه و شرکت های فضایی تاسیس کرده اند.

در اینجا فقط یک مثال وجود دارد. Accion Systems سیستم های پیشران یونی را برای ماهواره ها توسعه می دهد و این شرکت با ما روی صحنه می آید. بیشتر بدانید که چرا سیستم های محرکه در فضا بخش مهمی از ایجاد اقتصاد پایدار فضایی هستند.

صحبت از استارتاپ های امیدوار کننده ، ما تعداد نمایشگاه های استارتاپ های امسال را محدود می کنیم. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا اطلاعات بیشتری در مورد آنها به اشتراک بگذاریم ، اما باید منتظر پست بعدی باشیم. کافی است بگوییم ، مطمئناً می خواهید در مورد آنها بیشتر بیاموزید و نسخه ی نمایشی محصول را دریافت کنید. کی میدونه؟ شاید با یک شاخدار آینده ملاقات کنید ، مشتری جدیدی پیدا کنید یا یک همکاری خلاقانه ایجاد کنید.

ما در حال تدوین دستور کار خود هستیم و اگرچه تنها چند نقطه باقی مانده است ، اما تیم تحریریه ما هنوز توصیه های سخنرانان را می پذیرد. توصیه های خود را در اینجا ارائه دهید تا جمعه 15 اکتبر، و ما تا 31 اکتبر وضعیت برنامه خود را به شما اطلاع می دهیم.

شمارش معکوس رسمی برای صرفه جویی در هزینه-شما فقط 72 ساعت دیگر برای خرید گذرنامه زودهنگام برای TC Sessions: Space 2021 و صرفه جویی 100 دلار فرصت دارید. قبل از آن اقدام کنید فروش در 15 اکتبر ساعت 11:59 بعد از ظهر به پایان می رسد (PT)به

آیا شرکت شما به حمایت یا نمایشگاه در TC Sessions: Space 2021 علاقه مند است؟ با تیم فروش حامی ما تماس بگیرید پر کردن این فرمبه