The Security Stage در Disrupt 2023 آغاز به کار کرد

اگر متوجه نشده اید، اینترنت اغلب در آتش است. حملات سایبری خارج از کشور به خدمات عمومی مانند مراقبت های بهداشتی در خانه ضربه می زند. نقض داده ها «روزهای برفی» جدید مدرسه هستند. شهرهای کوچک و دولت های محلی عمدتاً قادر به دفع حملات باج افزار به تنهایی نیستند. هکرهای دولت ملی با هک کردن تلفن ها با استفاده از نقص های امنیتی نامشخص، حقوق بشر و امنیت و حریم خصوصی میلیون ها نفر را تضعیف می کنند. و دنیای نوظهور وب 3 به طور نامطمئنی بر پایه های شکننده گذشته مشکل ساز وب 2.0 تعادل دارد.

اما این همه عذاب و غم نیست. امسال، TechCrunch برخی از بزرگترین مشکلات امنیتی و حفظ حریم خصوصی را در Disrupt 2023 با تیزبین ترین ذهن ها و حرفه ای ها در این صنعت به طور مستقیم حل می کند. و حرف برای گفتن زیاد است.

اولین مرحله امنیتی، فروشگاهی یک‌جا برای همه چیزهای امنیتی و حریم خصوصی در TechCrunch Disrupt 2023 است. با استفاده از گزارش‌های دست اول از میز امنیتی TechCrunch در سال گذشته، ما در حال بررسی مهم‌ترین و مبرم‌ترین مسائل پیش روی غول‌های فناوری، استارت‌آپ‌ها و میلیاردها شهروند در سراسر جهان با افرادی که چالش ها را بهتر می دانند.

چگونه می‌توانیم با ارزش‌ترین اطلاعات خود را در برابر کشورهای متخاصم بدون ایجاد قوانین اطلاعاتی ایالات متحده در داخل محافظت کنیم؟ شرکت های اولیه امروز چه کاری می توانند انجام دهند تا از داده های کاربران در برابر نظارت بیش از حد محافظت کنند؟ چگونه بدانیم به امنیت گوشی های موجود در جیب خود اعتماد کنیم؟ آیا دولت ها می توانند فضای مجازی را ایمن نگه دارند و از اطلاعات ما بدون به خطر انداختن ارزش های آن یا نقض حقوق بشر محافظت کنند؟ آیا وب 3 بدون رفع مشکلات گذشته، قدرت مالی آینده خواهد بود؟ چقدر در آتش ما هستیم?

ما از بنیان‌گذارانی که تلاش می‌کنند مشکلات را حل کنند و نحوه واکنش و واکنش دولت‌ها به تهدیدات فزاینده مانند جاسوس‌افزار، حملات سایبری به خدمات عمومی و یکپارچگی انتخابات را بشنویم. و ما از مدافعان خط مقدم و متخصصان باتجربه با مجموعه ای از تجربه و بینش برای کمک به شرکت های نوظهور امروزی برای آماده شدن برای چالش های پیش رو خواهیم شنید. در سال‌های گذشته از سازمان‌های دولتی ایالات متحده مانند CISA و NSA، قانون‌گذاران فدرال که برای حفاظت از داده‌های آمریکایی‌ها کار می‌کنند، مدیران ارشد امنیتی و مدافعان حقوق بشر شنیده‌ایم.

کارت‌های Early Bird اکنون به فروش می‌رسند. کارت خود را همین امروز رزرو کنید و قبل از افزایش قیمت ها در 12 می، 800 دلار پس انداز کنید.