Thrasio سهام را کاهش می دهد، کنترل را در خانه برندهای هندی در عقب نشینی احتمالی بازار از دست می دهد

Thrasio سهام را کاهش می دهد، کنترل را در خانه برندهای هندی در عقب نشینی احتمالی بازار از دست می دهد

بنیانگذاران Lifelong Online اکثریت مالکیت و کنترل را در خانه برندهای هندی از Thrasio به دست آورده اند که به نظر می رسد عقب نشینی برای “تجمع کننده آمازون” از بازار کلیدی خارج از کشور باشد.

سرمایه گذاران موجود، Tanglin Venture Partners و Hero Enterprise Partner Ventures نیز مالکیت خود را در Lifelong Online افزایش دادند. استارت آپ مستقر در Gurgaon پنجشنبه گفت که Thrasio همچنان یک سرمایه گذار فعال و شریک استراتژیک Lifelong Online خواهد بود.

Lifelong Online به عنوان وسیله‌ای برای جاه‌طلبی‌های تراسیو در هند عمل کرد. طبق گزارش قبلی اکونومیک تایمز، این شرکت جهانی استارتاپ هندی را با قیمتی بین 150 تا 200 میلیون دلار خریداری کرد. تراسیو در آن زمان گفت که متعهد شده است بیش از 500 میلیون دلار برای به دست آوردن مشاغل در هند هزینه کند.

تراسیو هیچ سرمایه گذاری دیگری در هند انجام نداد.

سخنگوی لایف لانگ در بیانیه ای گفت: «ما هیجان زده هستیم که این فصل جدید را آغاز کرده و با حمایت سهامداران خود به سفر خود ادامه می دهیم. هند فرصتی باورنکردنی برای ما ارائه می‌کند و ما معتقدیم که با تخصص ترکیبی خود می‌توانیم تأثیر قابل توجهی در بازار داشته باشیم. یکی از مواردی که بدون تغییر باقی خواهد ماند، مشارکت قوی تجاری و استراتژیک بین Lifelong و Thrasio است.

بیشتر برای دنبال کردن.