TikTok یک مرکز آگاهی سلامت روان جدید اضافه می کند تا کاربران را به منابع دسترسی دهد

TikTok یک مرکز آگاهی سلامت روان جدید اضافه می کند تا کاربران را به منابع دسترسی دهد

با در پیش بودن ممنوعیت TikTok در ایالات متحده، این شرکت یک مرکز آگاهی سلامت روان جدید را معرفی می کند تا به کاربران امکان دهد در مورد موضوعات رفاهی بیاموزند، با طرفداران و سازمان های پشتیبانی کننده که منابع مهم را ارائه می دهند ارتباط برقرار کنند. برای دسترسی به هاب جدید، کاربران باید به صفحه هشتگ #MentalHealthAwareness رفته و روی لینک موجود در توضیحات ضربه بزنند.

این مرکز در سراسر ماه مه به‌روزرسانی می‌شود تا ویدیوهای آموزشی جدید، سازندگان و سازمان‌هایی که به افزایش آگاهی در مورد سلامت روان اختصاص داده شده‌اند، سلامت روان و سلامتی را برجسته کند.

TikTok همچنین بیش از 2 میلیون دلار اعتبار تبلیغاتی به سازمان‌هایی که در زمینه حمایت از سلامت روان کار می‌کنند، از جمله اتحاد برای اختلالات خوردن، بنیاد آمریکایی برای پیشگیری از خودکشی، خط متن بحران، ساخته شده از میلیون‌ها، اتحاد ملی برای بیماری‌های روانی، انجمن ملی اختلالات خوردن اهدا می‌کند. و Peer Health Exchange.

علاوه بر این، TikTok قرار است میزبان مجموعه‌ای از جلسات آموزشی باشد تا شرکای خود را با ابزارهایی که برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با جوامع خود در لحظات حساس نیاز دارند، مانند روز جهانی بهداشت روان در ماه اکتبر یا فصل بازگشت به مدرسه، مجهز کند.

TikTok در یک پست وبلاگ نوشت: «از طریق همکاری مداوم با سازمان‌های سلامت روان، تولیدکنندگان محتوا و جامعه TikTok، ما همچنان به افزایش آگاهی و ایجاد فضایی که همه می‌توانند احساس کنند شنیده می‌شوند و مورد حمایت قرار می‌گیرند – در طول ماه آگاهی سلامت روان و بعد از آن، ادامه می‌دهیم. ما بر این باوریم که هرکسی برای رفاه ذهنی خود مستحق دسترسی به منابع و حمایت است و ما خود را به یادگیری مداوم، تکامل و ایجاد تفاوت اختصاص داده ایم.»

TikTok همچنین 10 سازنده را که از پلتفرم خود برای آموزش جامعه در مورد آگاهی از سلامت روان استفاده می‌کنند، از جمله @asoulcalledjoel، @dr.kojosarfo، @elainaefird، @elysemyers، @joelbervell، @lindsay.fleminglpc، @nutritionbykylie، @ctormdy، @the. terapijeff و @victoriabrowne.

در چند سال گذشته، TikTok با توجه به تأثیر این برنامه بر جوان‌ترین کاربران خود مورد بررسی قرار گرفته است. بیش از یک سال است که مدیران پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، از جمله TikTok، در طول جلسات کنگره با سؤالاتی از سوی قانون‌گذاران در مورد اینکه چگونه پلتفرم‌های آنها می‌تواند بر کاربران جوان تأثیر منفی بگذارد، می‌گذرد. کارشناسان همچنین در مورد اینکه چگونه TikTok می تواند به بحران سلامت روان در میان نوجوانان آمریکایی بیفزاید، ابراز نگرانی کرده اند.

ابتکارات جدید آگاهی سلامت روان TikTok در حالی انجام می شود که انجمن روانشناسی آمریکا (APA) اولین توصیه بهداشتی خود را در رسانه های اجتماعی در هفته گذشته منتشر کرد و به نگرانی های فزاینده در مورد اینکه چگونه شبکه های اجتماعی طراحی شده برای بزرگسالان می توانند بر نوجوانان تأثیر منفی بگذارند، پرداخت.

توصیه‌های APA بر نقش والدین متمرکز است، اما این توصیه الگوریتم‌هایی را که کاربران جوان را به سمت محتوای بالقوه آسیب‌رسان سوق می‌دهند، از جمله پست‌هایی که به خود آسیب‌رسانی، اختلال غذا خوردن، نژادپرستی و سایر اشکال نفرت آنلاین را ترویج می‌کنند، محکوم می‌کند. APA توصیه می کند که والدین مراقب باشند تا از ایجاد اختلال در برنامه های خواب و فعالیت بدنی در رسانه های اجتماعی جلوگیری کنند – دو زمینه ای که به طور مستقیم و جدی بر نتایج سلامت روان کودکان تأثیر می گذارد.