Tile از محصولات جدید خود ، از جمله رقیب آینده Apple AirTag خود ، Tile Ultra – TechCrunch رونمایی کرد

پس از بسته شدن 40 میلیون دلاری بدهی توسط Tile ، این شرکت امروز جدیدترین ردیاب های مورد از دست رفته خود را معرفی می کند ، از جمله ردیاب های فوق پهن باند با قابلیت رقابت با Apple AirTag ، Tile Ultra. این محصول اگرچه به طور رسمی اعلام شده است ، اما هنوز برای خرید در دسترس نیست. در عوض ، اولین به روزرسانی های این شرکت شامل دستگاه برتر Tile ، Tile Pro است که دارای طراحی جدیدی است که به منظور بررسی بهتر موارد اصلی استفاده از چسبیدن به کیف ، کلید ، کوله پشتی و چمدان است. سایر ردیاب های موجود Tile – Mate ، Sticker و Slim – نیز با ویژگی های جدیدی مانند حلقه های بلندتر ، یافتن برد بیشتر و افزایش مقاومت در برابر آب ، از جمله موارد دیگر ، ارتقا یافته اند.

Tile مدتی است روی Tile Ultra کار می کند ، زیرا برنامه های این شرکت برای فناوری جدید خود در ماه ژانویه به تفصیل شرح داده شد. این دستگاه دارای فاکتور فرم مشابه Tile Pro است ، اما دارای طراحی برتر درجه یک است و با یک حلقه فولاد ضد زنگ عرضه می شود. مهمتر از همه ، دستگاه از فناوری فوق پهن باند تغذیه می کند ، که همان چیزی است که Apple AirTag برای یافتن دقیق تر قابلیت ها از آن استفاده می کند.

در صورت موجود بودن ، Tile Ultra هر دو قابلیت بلوتوث و فوق پهن باند را با قابلیت جستجوی اشیاء در فاصله 400 فوت ترکیب می کند ، سپس مکان آنها را در رابط کاربری به روز شده برنامه تلفن همراه نشان می دهد. در اینجا ، نمایی از دوربین اتاق یا مکان دیگر خود را مشاهده می کنید ، با فلش های AR بزرگ که شما را به مکان کاشی گم شده شما نشان می دهد.

اعتبار تصویر: کاشی

تایل ، منتقد سرسخت اپل در ماه های اخیر ، در مورد نحوه ورود اپل به بازار خود صحبت کرده و بلافاصله آن را از نظر رقابتی در نقطه ضعف قرار داده است. اگرچه مدل های جدیدتر iPhone با قابلیت های فوق پهن باند و تراشه U1 عرضه می شوند ، اما تا زمان راه اندازی iOS 15 این قابلیت در اختیار توسعه دهندگان شخص ثالث قرار نگرفته است. برای مقایسه ، Tile می گوید که با شریک خود گوگل همکاری نزدیکی دارد تا اطمینان حاصل شود که دستگاه فوق پهن باند جدید آن با اندروید 12 به خوبی کار می کند ، که برای اولین بار فوق پهنای باند را به اندروید می آورد.

سی جی پروبر ، مدیرعامل Tile ، درباره تاخیر در راه اندازی Tile Ultra ، خاطرنشان کرد: “اپل قرار دادن پهنای باند فوق العاده در دسترس خلبانان را تا زمانی که اولین محصول خود را عرضه نکردند و آن محصول را مدتی در بازار عرضه کرد ، متوقف کرد.” به همین دلیل ، Tile Ultra آینده تا اوایل سال 2022 عرضه نمی شود.

در آینده نزدیک ، بقیه ترکیب Tile به طرز چشمگیری تازه می شود.

Tile Pro محبوب با فرم جدید و باریک تر خود بسیار متفاوت به نظر می رسد ، که Tile پس از حدود 16 انتخاب مختلف طراحی که در داخل آزمایش کرد ، به آن رسید.

پروبر خاطرنشان می کند: “این عامل شکل به دلیل نحوه آویزان شدن آن بر روی کلیدها واقعاً مورد استقبال افراد قرار گرفت – مانند یک کلید کلیدی است و بسیار مناسب است.”

این دستگاه فقط از نظر عملکرد پیشرفت های جزئی دارد ، زیرا تغییر زیبایی ، به روز رسانی بزرگ در اینجا بود. این دستگاه همچنان دارای محدوده 400 فوت و باتری قابل تعویض یک ساله خواهد بود.

اعتبار تصویر: کاشی

بقیه ترکیب Tile نیز به روز شد. Tile Mate دارای طراحی به روز شده و براق تری است که روی کیف و جاکلیدی نیز مناسب است و اکنون در دو رنگ مشکی و سفید عرضه می شود. این دستگاه دارای محدوده 250 فوت (افزایش 25 درصدی نسبت به نسخه های قبلی) مقاومت در برابر آب (IP67 یا 30 دقیقه در عمق یک متر) ، حلقه بلندتر و باتری سه ساله غیر قابل تعویض است.

برچسب کاشی ، که روی مواردی مانند کنترل از راه دور تلویزیون یا سایر مواردی که نمی توانید به راحتی ردیاب را به آن متصل کنید ، به خوبی کار می کند ، در محدوده 67 متری تا 250 فوت بهبود می یابد. همچنین از نظر حلقه بلندتر ، مقاومت در برابر آب و باتری سه ساله غیر قابل تعویض ، همان به روز رسانی را دریافت می کند.

و در نهایت ، Tile Slim ، که برای قرار دادن کیف پول در داخل کیف طراحی شده است ، همان مجموعه به روز شده بهبود عملکرد را از نظر محدوده ، باتری و حلقه دریافت کرده است.

Pro و Slim با قیمت 34.99 دلار به فروش می رسند. Mate 24.99 دلار و Sticker 29.99 دلار است.

اعتبار تصویر: کاشی

همراه با به روزرسانی های محصول ، Tile برنامه تلفن همراه خود را با روشی جدید برای یافتن موارد گمشده به نام Lost and Found به روز می کند. این سرویس به هرکسی که مورد کاشی گم شده را پیدا می کند اجازه می دهد تا کد QR را روی دستگاه اسکن کند تا اطلاعات تماس مالک را ببیند تا بتوانند بازگشت آن را هماهنگ کنند.

اعتبار تصویر: کاشی

با الهام از ویژگی های امنیتی AirTag ، که به صورت دوره ای هشدار می دهد که اگر یک AirTag ناشناس شما را دنبال می کند ، Tile همچنین تشخیص می دهد که آیا یک دستگاه ناشناس در این نزدیکی هست. این ویژگی اما متفاوت از ایرتگ اپل عمل می کند. در عوض ، کاربران می توانند برنامه Tile را بارگیری کرده و سپس دکمه ای را فشار دهند تا اسکن دستی کاشی های ناخواسته در نزدیکی فعال شود. آنها برای این کار نیازی به حساب Tile ندارند. تایل می گوید این قابلیت هنوز زنده نیست ، اما براساس توصیه های شبکه ملی برای پایان دادن به خشونت خانگی طراحی شده است.

پروبر می گوید: “تقریباً 70 درصد قربانیان تعقیب کننده مجرم خود را می شناسند.” “و راهنمایی آنها این بود که شما واقعاً باید این نوع ویژگی ایمنی را در اختیار کاربر قرار دهید ، بر خلاف اینکه افراد منتظر نوعی از اعلان هستند که ممکن است از بین برود.”

این ویژگی که Scan and Secure نام دارد در اوایل سال آینده روی iOS و Android به صورت زنده اجرا می شود.

اگرچه Tile به خدمات منتقل شده و از طریق مشارکت با شرکت هایی که می خواهند یافته های گم شده را در محصولات خود وارد کنند ، گسترش یافته است ، اما بیشتر درآمد Tile هنوز از فروش مستقیم دستگاه های آن به دست می آید. تا به امروز ، Tile 40 میلیون ردیاب به فروش رسانده است و بیش از 425،000 مشترک پرداخت کننده دارد – بخش کوچکتر از تعداد بیشتری از کاربران که از خدمات برتر استفاده نمی کنند. در طول نیمه اول سال ، درآمد Tile بیش از 50 increased افزایش یافت ، اما این شرکت از به اشتراک گذاشتن اعداد سخت خودداری می کند.

مجموعه جدید Tile ، به جز Tile Ultra ، امروز در Tile.com و خرده فروشان مانند Amazon ، Costco ، Best Buy ، Target و دیگران در دسترس است.