Topolino EV جدید فیات آنقدر بامزه است که می توانم فریاد بزنم

Topolino EV جدید فیات آنقدر بامزه است که می توانم فریاد بزنم

روز چهارشنبه، فیات با یک تصویر تیزر برای خودروی الکتریکی بعدی خود جان تازه‌ای به نام توپولینو بخشید: یک چهار چرخه اسکوات، یکپارچهسازی با سیستمعامل که دارای یک سقف کانورتیبل و طناب به جای درها است.

از نظر ظاهری، توپولینو جدید برداشت فیات از سیتروئن آمی است، با این حال، انحنای ملایم‌تر و چهره‌ای که تقریباً شبیه لبخند است، با حالت مسدود آمی و نگاه خالی نسبتا نگران‌کننده آمی عوض می‌کند.

این خودروی برقی شبیه فیات 500 “Topolino” اصلی نیست (همانطور که Car and Driver اشاره می‌کند، در عوض به نظر می‌رسد که نشانه‌ای از 500F Jolly دهه 1970 است). با این حال، Topolino جدید به نظر می رسد که با نام خود درست عمل خواهد کرد. که از ایتالیایی به “موش کوچولو” ترجمه می شود.

جدا از به اشتراک گذاشتن یک تصویر تیزر و نام، فیات ما را در تاریکی در مورد مشخصات خودروی آینده رها کرد. این شرکت در بیانیه ای منتشر کرد که “Topolino مفهوم جدیدی از la dolce vita را به خیابان های شهر می آورد.”

به نوبه خود، حداکثر سرعت Ami حدود 28 مایل در ساعت است. به نظر می رسد که این وسیله نقلیه را برای اکثر ایالات متحده غیر استارتر می کند. حیف است، زیرا شاسی بلندها و کامیون های غول پیکری که امروزه بر جاده های آمریکا تسلط دارند برای آب و هوا و عابران پیاده بدتر هستند.