TuSimple برای اخراج 30 درصد از نیروی کار ایالات متحده، حفظ تجارت چین

TuSimple برای اخراج 30 درصد از نیروی کار ایالات متحده، حفظ تجارت چین

TuSimple، شرکت کامیون‌های خودران که زمانی بلند پرواز بود و در سال 2021 عمومی شد، در حال تغییر ساختار و اخراج حدود 30 درصد از نیروی کار خود در ایالات متحده است زیرا برای حفظ پول نقد و ادامه فعالیت خود تلاش می‌کند.

این اعلامیه در اوایل پنجشنبه یک هفته پس از آن منتشر شد که این شرکت فاش کرد که اخطاریه حذف از فهرست نزدک به دلیل عدم ارائه به موقع گزارش فصلی خود را دریافت کرده است. TuSimple گزارش سه ماهه ای برای نتایج سه ماهه چهارم یا کل سال ارائه نکرده است. آخرین گزارش درآمد سه ماهه منتهی به 30 سپتامبر را گزارش کرد. همچنین پنجشنبه اعلام کرد که نمی تواند درآمدهای سه ماهه اول را به موقع ثبت کند.

پس از افشای اطلاعات، سهام بیش از 14 درصد افزایش یافت.

TuSimple قرار بود در 15 مه از فهرست خارج شود، اما توانست به‌عنوان یک پانل در صرافی که پرونده‌اش را بررسی می‌کند، یک مهلت موقت از Nasdag دریافت کند.

این دومین تغییر ساختار در پنج ماه گذشته است. TuSimple 25% از نیروی کار خود را در دسامبر اخراج کرد، چند هفته پس از فروپاشی قرارداد شرکت برای توسعه کامیون‌های نیمه خودمختار هدفمند با Navistar.

این شرکت همچنین روز پنجشنبه گفت که قصد دارد زیرمجموعه های مستقر در چین خود را حفظ کند و دیگر در حال بررسی حمل و نقل نیست. TuSimple خاطرنشان کرد که این شرکت‌های تابعه “به پیشرفت کار خود با چندین OEM در پروژه‌های تجاری سطح 4 و سطح 2+ ادامه داده‌اند.”

مشخص نیست که آیا حفظ قطعات چینی این شرکت جایگاه آن را در کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده تهدید می کند یا خیر. طبق گزارش ها، این شرکت قصد داشت شعبه چینی خود را به دلیل قوانین سختگیرانه و بررسی دقیق در هر دو کشور بفروشد.

TuSimple برای اظهار نظر پاسخ نداد. اگر شرکت پاسخ دهد، TechCrunch داستان را به روز می کند.