Twiga Foods سری C 50 میلیون دلاری را برای توسعه پلت فرم تامین مواد غذایی B2B خود – TechCrunch عرضه می کند.

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی شما تحویل داده می‌شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به Daily Crunch برای 1 نوامبر 2021 خوش آمدید. TechCrunch امیدوار است در صورت جشن گرفتن، هالووین خوبی داشته باشید. بله، کاتب متواضع شما مقداری آب نبات برای صبحانه داشت. نه، او احساس خوبی ندارد.

اینکه بالاخره نوامبر است به این معنی است که رویداد دو روزه ما با موضوع فضایی اکنون برگزار شده است ماه آینده (بیشتر اینجا)! – الکس

TechCrunch برتر 3

  • فایل های Nubank برای عمومی شدن: نئوبانک برزیلی Nubank برای عرضه عمومی ثبت نام کرده است و TechCrunch ابتدا نکاتی را در مورد اقتصاد آن ارائه کرده است. مطالعه ما از بایگانی آن ما را تحت تأثیر جذب مشتری کم هزینه، توانایی کسب درآمد بلندمدت از مشتریان و این واقعیت که هزینه فروش و بازاریابی آن در مقایسه با درآمد کل آن بسیار کم است، ما را تحت تأثیر قرار داد. بیشتر در مورد پیچیدگی های مدل کسب و کار آن آمده است.
  • Epic Fortnite را از چین بیرون می کشد: جدایی چین از جهان اشکال مختلفی دارد. یکی از راه‌های مشاهده آن از طریق افزایش ناتوانی شرکت‌های غیرچینی در آوردن محصولات خود به سواحل این کشور است. لینکدین تمام شد و حالا اپیک گیمز با وجود داشتن Tencent به عنوان سهامدار اصلی، به کار خود برای ساخت نسخه Fortnite برای چین پایان می دهد.
  • خرابی فروش Chromebook: ران میلر گزارش می دهد که خبر کاهش 2 درصدی فروش جهانی رایانه های شخصی در سه ماهه سوم ممکن است خبر بدی به نظر برسد، اما فروش رایانه هنوز بالاتر از سطح قبل از همه گیری است. اما از میان انواع رایانه های شخصی موجود، به نظر می رسد که تلاش کروم بوک خود گوگل بیشترین تاثیر را دارد. از 18 درصد سهم بازار به تنها 9 درصد کاهش یافته است. به نظر ما خبر خوبی برای ویندوز است.

استارتاپ ها/VC

قبل از اینکه به اخبار استارت آپی خود بپردازیم، بیایید درباره ماهواره صحبت کنیم. اخباری مبنی بر اینکه شرکت خصوصی غول پیکر استارلینک اسپیس ایکس یک شرکت تابعه هندی تشکیل داده تعجب آور نبود. اما اینکه همان روزی که پروژه کویپر آمازون می خواهد دو ماهواره اولیه را تا پایان سال آینده در مدار قرار دهد، توجه ما را به خود جلب کرد. با وجود رقابت فضایی در سطح ملی بین چین و ایالات متحده، ما شاهد هستیم که شرکت‌های آمریکایی همچنان به پیشبرد فناوری فضایی ادامه می‌دهند.

  • OctoML 85 میلیون دلار جمع آوری می کند: کار ساخت و استقرار مدل‌های یادگیری ماشین (ML) یک تجارت بزرگ است. استارت‌آپ‌های Mage و Spice AI در حوزه‌های مشابهی از فناوری کار می‌کنند. یا ساده تر، به مرور زمان ابزارهای زیادی برای کمک به شرکت ها در هر اندازه وجود خواهد داشت – و ما فرض می کنیم، سطح دانش فنی – برای مشغول شدن با ML در مقیاس بدون نیاز به مبارزه با دندان و ناخن برای استخدام یک مجموعه کامل. ، تیم علم داده داخلی.
  • Zendesk v. Twilio؟ همه می خواهند داده های مشتری را داشته باشند. سال گذشته Twilio قراردادی چند میلیارد دلاری برای خرید Segment اعلام کرد و به آن اجازه داد تا به دنیای داده‌های مشتری راه پیدا کند (بیشتر اینجا). و اخیراً Zendesk اعلام کرد که حتی میلیاردها دلار برای SurveyMonkey کاهش می‌دهد که به درک بهتر مشتریان کمک می‌کند. آنها هنوز مستقیماً رقابت نمی کنند، اما همانطور که می بینیم شرکت های فناوری مشغول خرید رقبا هستند، این موضوع تکراری خواهد بود که دو غول که قبلاً تا حدودی جداگانه بازی می کردند اکنون کمی به یکدیگر نزدیکتر هستند.
  • 550 میلیون دلار برای شرط‌های سرمایه‌گذاری سخت: هر یاهو می‌تواند 50 میلیون دلار به یک استارت‌آپ نرم‌افزاری در مرحله رشد که در حال حرکت به سمت عرضه اولیه سهام است، اختصاص دهد. فقط مطمئن شوید که نسبت های مختلف SaaS آن خوب است و چک را بنویسید. Walden Catalyst به تازگی یک صندوق عظیم را برای سرمایه‌گذاری در راه‌حل‌های فناوری سخت‌تر برای مشکلات لاینحل‌تر گرد هم آورده است. نتیجه باید بازده بالاتری در خانه اجرا می شود. (TechCrunch همچنین یک صندوق جدید از White Star را در آخر هفته پوشش داد.)
  • Mosaic 44 میلیون دلار برای فناوری ساخت و ساز خود جمع آوری می کند: موزائیک با کار برای خودکارسازی بخش های خاصی از فرآیند ساخت و ساز مسکونی، می خواهد هزینه چنین پروژه هایی را کاهش دهد. با توجه به اینکه بسیاری از کشورها در سراسر جهان از بحران‌های مرتبط با مسکن لذت می‌برند، هر چیزی برای ساخت خانه‌های بیشتر برای ما یک پیروزی به نظر می‌رسد.
  • وقتی من کار می کنم می خواهد به شما کمک کند وقتی کار می کنید به دیگران بگویید: کارهای نوبتی اغلب از طریق پیام های متنی و تماس های تلفنی سازماندهی، مدیریت و کنترل شده است. به عبارت دیگر فناوری دوران استون هنج. وقتی من کار می‌کنم می‌خواهد پیام‌های مدرن را برای کارگران شیفت‌کار ارائه کند و به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا در صورت نیاز، کار را بهتر تعویض کنند، از دست بدهند و به مشکل برسند. همچنین به تازگی 200 میلیون دلار جمع آوری کرده است.
  • در نهایت از یادداشت های مربوط به استارتاپ ما، Twiga 50 میلیون دلار جمع آوری کرد تا کار لجستیک غذایی خود را در کنیا و کشورهای اطراف افزایش دهد.. همانطور که تاج کن-اوکافور خودمان اشاره می‌کند، آفریقایی‌ها بیشتر از افرادی که در قاره‌های دیگر زندگی می‌کنند، بیشتر از درآمد خانواده خود را صرف غذا می‌کنند. با مطالعه ما می‌خواهد این پویایی را متزلزل کند و غذاهای کم‌هزینه را افزایش دهد.

چه زمانی باید استارتاپ B2C شما وارد بازار جدیدی شود؟

بسیاری از کارآفرینان می گویند که ثروت به نفع شجاعان است، اما میکروبیولوژیست فرانسوی لوئی پاستور به درستی متوجه شد: ثروت به نفع ذهن آماده است.

پررنگ خوب است، اما هوشمند بهتر است، به خصوص وقتی صحبت از گسترش دامنه یک استارتاپ B2C باشد. معرفی خود به مشتریان (بدون ذکر رگولاتورها) در یک بازار خارجی با مجهولات شناخته شده زیادی همراه است.

جیم مان، مدیر خرید در تراسیو، یک شرکت کالاهای مصرفی، می‌گوید: «ممکن است از طریق شانس یا نبوغ، کسب‌وکار شما در کشور خود با کمترین هزینه بازاریابی رونق گرفته باشد، اما مطلقاً هیچ تضمینی وجود ندارد که این اتفاق در خارج از کشور رخ دهد.

(TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های راه اندازی کمک می کند تا پیشروی کنند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

ناتاشا لوماس خود ما نگاهی عالی به نحوه کار شرکت های بزرگ فناوری آمریکایی برای محدود کردن قدرت قوانین حریم خصوصی اروپا دارد. شما باور نخواهید کرد که بسیاری از شرکت های ثروتمند دور از چشم سخت کار کرده اند تا اطمینان حاصل کنند که مقررات مطابق با الزامات خودشان در مقابل نیازهای مصرف کنندگان است!

کارشناسان TechCrunch

کارشناسان dc

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL / Getty Images

TechCrunch می خواهد به استارتاپ ها کمک کند تا متخصص مناسب برای نیازهای خود را پیدا کنند. برای انجام این کار، ما در حال ایجاد فهرست کوتاهی از بازاریابان برتر در حال رشد هستیم. از زمانی که نظرسنجی خود را راه اندازی کردیم، توصیه های خوبی برای بازاریابان رشد در صنعت استارت آپ دریافت کرده ایم.

ما برای خواندن پاسخ‌های بیشتر به محض ورود آنها هیجان‌زده هستیم! نظرسنجی را اینجا پر کنید