Twitch از دو کاربر به دلیل آزار و اذیت پخش کنندگان با حملات نفرت انگیز شکایت کرد – TechCrunch

توییچ اواخر هفته گذشته علیه دو نفر در بستر خود به دلیل اجرای کمپین های خودکار نفرت و آزار و اذیت شکایت کرد.

این آزار و اذیت ، غالباً برای پخش کنندگان سیاه و LGBTQ ، در یک پدیده منحصر به فرد Twitch به عنوان “حمله نفرت” ظاهر می شود. در Twitch ، سازندگان به طور مرتب بینندگان را پس از اتمام جریان خود برای افزایش مخاطبان ، به سمت یک حساب دوستانه دیگر راهنمایی می کنند ، عملی که به عنوان “حمله” شناخته می شود. حملات نفرت انگیز این فرمول را وارونه می کند و گروهی از ربات ها را برای آزار و اذیت پخش کنندگان که ابزارهای ناکافی در اختیار دارند برای جلوگیری از هجوم سوء استفاده ارسال می کند.

حملات نفرت انگیز از سیستم برچسب گذاری جدید Twitch استفاده می کند ، که بسیاری از کاربران تراجنسیتی برای سهولت ایجاد اجتماع و کشف محتوای طنین انداز درخواست کرده بودند. در ماه مه ، Twitch بیش از 350 برچسب جدید اضافه کرد تا به بینندگان کمک کند تا جریان ها را بر اساس “جنسیت ، گرایش جنسی ، نژاد ، ملیت ، توانایی ، سلامت روانی و موارد دیگر” طبقه بندی کنند. اکانت هایی که سوءاستفاده می کنند اکنون از این برچسب ها برای هدف قرار دادن آزار و اذیت های نژادپرستانه ، جنسیتی ، ترنس هراسی و همجنس گرایانه علیه پخش کننده ها استفاده می کنند ، سوء استفاده ناگوار دیگری از ابزاری که به طور واضح برای تقویت سازندگان طراحی شده است.

توییچ در این مورد ، مهاجمان نفرت را افراد بدخواه “بسیار با انگیزه” توصیف کرد که روشهای جدیدی را برای دور زدن شرایط خدمات پلت فرم بداهه می کنند. توییچ از دو کاربر “CruzzControl” و “CreatineOverdose” نام برد ، اما شرکت نتوانست نام قانونی آنها را بدست آورد. کاربران به ترتیب در هلند و اتریش مستقر هستند و فعالیت آنها در آگوست سال جاری آغاز شد. Twitch ادعا می کند که CruzzControl به تنهایی با 3000 حساب ربات مرتبط با حملات نفرت آمیز مرتبط بوده است.

در حالی که ممکن است Twitch نتواند هویت واقعی افراد پشت کمپین های آزار و اذیت اخیر را شناسایی کند ، این دعوی می تواند به عنوان عامل بازدارنده برای حساب های دیگر باشد که موج سوء استفاده را در پلت فرم پخش ایجاد می کند.

در این شکایت آمده است: “در حالی که ما هزاران حساب را در هفته های گذشته شناسایی و ممنوع کرده ایم ، این بازیگران به سختی روی راه های خلاقانه برای دور زدن پیشرفت های ما کار می کنند و قصد توقف ندارند.” “ما امیدواریم این شکایت هویت افراد پشت این حملات و ابزارهایی را که آنها از آنها استفاده می کنند روشن کند ، آنها را از رفتارهای مشابه به سایر خدمات منصرف کند و به پایان دادن به این حملات پلید علیه اعضای جامعه ما کمک کند.”

سخنگوی Twitch به TechCrunch گفت: “این شکایت به هیچ وجه تنها اقدامی نیست که ما برای مقابله با حملات هدفمند انجام داده ایم و آخرین مورد نیز نخواهد بود.” “تیم های ما به طور شبانه روزی برای به روز رسانی سیستم های تشخیص پیشگیرانه ما ، رسیدگی به رفتارهای جدید در هنگام ظهور و نهایی کردن ابزارهای ایمنی فعال در سطح کانال که ماه ها در حال توسعه آنها هستیم ، کار می کنند.”

قبل از اقدام قانونی Twitch ، برخی از سازندگان Twitch #ADayOffTwitch را برای اعتراض به عدم ارائه راه حل های شرکت برای کاربران هدف حملات نفرت انگیز سازماندهی کردند. افراد شرکت کننده در این اعتراض از Twitch خواستند تا اقدامات قاطعی را برای محافظت از پخش کنندگان در برابر حملات نفرت آمیز انجام دهد ، از جمله اجازه دادن به سازندگان برای جلوگیری از حملات ورودی و جلوگیری از شرکت کنندگان در چت با حساب های تازه ایجاد شده. آنها همچنین توجه خود را به سیاست های Twitch جلب کردند که اجازه می دهد حساب های نامحدود به یک آدرس ایمیل واحد متصل شوند ، حفره ای که ایجاد و استقرار ارتش حساب های ربات را آسان می کند.