نقد و بررسی: کارت اعتباری ترجیحی Citi Diamond

0% آوریل مقدماتی برای 21 ماه در نقل و انتقالات موجودی: یکی از طولانی‌ترین دوره‌های مقدماتی نقل و انتقالات موجودی که با آن مواجه شده‌ایم، شما یک APR مقدماتی 0% در مورد موجودی منتقل شده برای 21 ماه کامل دریافت خواهید کرد، به این معنی که یک سال و نیم فرصت دارید تا موجودی خود را پرداخت کنید. .

0% آوریل مقدماتی به مدت 12 ماه برای خرید: همچنین برای خریدهای جدید در 12 ماه اول، یک APR مقدماتی 0% دریافت خواهید کرد. اگر قصد دارید با کارت چیزی بخرید، این یک امتیاز مفید است، اگرچه اگر می‌خواهید بدهی خود را بپردازید، عاقلانه است که روی بازپرداخت تمرکز کنید و خرید جدیدی انجام ندهید.

بدون هزینه سالانه: این کارت بدون کارمزد سالانه ارائه می شود، که اگر هدف شما پرداخت بدهی باشد، ویژگی مهمی است.

امتیاز FICO® به صورت رایگان: کارت Citi® Diamond Preferred® به شما امکان دسترسی رایگان به امتیاز FICO® خود را می دهد. اگر اعتبار ساختن یا بازسازی برای شما مهم است، این ویژگی مفید است.

تاریخ سررسید پرداخت خود را انتخاب کنید: کمی انعطاف‌پذیری می‌تواند کمک زیادی به مدیریت امور مالی شما کند. این کارت به شما امکان می‌دهد از میان هر تاریخ پرداخت موجود، چه در ابتدا، وسط یا پایان ماه، انتخاب کنید. به این ترتیب، می‌توانید پرداخت‌های خودکاری را تنظیم کنید که با چک حقوق شما همسو باشد.