بررسی کارت Wells Fargo Reflect

0% APR مقدماتی تا 21 ماه (هم برای خرید و هم برای انتقال موجودی) — اینجاست که غلبه بر کارت Wells Fargo Reflect® کار سختی است. این کارت با 0% آوریل مقدماتی برای خریدها و نقل و انتقالات موجودی واجد شرایط به مدت 18 ماه شروع می شود. برای بهتر کردن آن، می توانید یک تمدید مقدماتی APR برای سه ماه، در مجموع 21 ماه دریافت کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که حداقل پرداخت ها را در دوره های مقدماتی و تمدید به موقع انجام دهید.

شایان ذکر است که APR مقدماتی برای نقل و انتقالات موجود در 120 روز اول افتتاح حساب اعمال می شود. همچنین هزینه انتقال موجودی 3٪ (حداقل 5 دلار) برای نقل و انتقالات انجام شده در 120 روز اول و 5٪ (حداقل 5 دلار) برای نقل و انتقالات پس از آن وجود دارد. این مقادیر کارمزد در بین کارت‌های اعتباری انتقال موجودی استاندارد است.

بدون هزینه سالانه — کارت Wells Fargo Reflect® هزینه ها را در مکان های مناسب کاهش می دهد. در مورد، کارت هیچ کارمزد سالانه ندارد.

محافظت از تلفن همراه — هنگامی که قبض ماهانه تلفن همراه خود را با کارت اعتباری واجد شرایط Wells Fargo خود پرداخت می کنید، تا 600 دلار از تلفن همراه در برابر آسیب یا سرقت محافظت می کنید (مشروط به 25 دلار کسر). این یکی از مزایای کارت اعتباری است که دست کم گرفته شده است. شما نیازی به پرداخت هزینه بیمه تلفن همراه از جیب خود ندارید، زیرا این کارت از قبل شامل محافظت می شود.

پیشنهادهای ویژه — از طریق My Wells Fargo Deals، می‌توانید اعتبارات صورت‌حساب برگشت نقدی را برای خرید، غذاخوری، و تجربه‌هایی که با کارت Wells Fargo واجد شرایط خود پرداخت می‌کنید، کسب کنید.