VanMoof آخرین نسل دوچرخه های الکترونیکی خود را با مدل های X4 و S4 ساده شده به روز می کند

سازنده دوچرخه‌های الکترونیکی هلندی VanMoof در حال تازه‌سازی خط مقدماتی خود با یک جفت دوچرخه جدید در رنگ‌های بسیار فنری است. X4 و S4 که در این ماه عرضه می‌شوند، چارچوب و فلسفه دوچرخه‌های الکترونیکی X3 و S3 قبلی VanMoof را حفظ می‌کنند و در عین حال برخی از پیچیدگی‌هایی را که باعث می‌شود این مدل‌ها به طور قابل‌توجهی با تکنولوژی بالا ساخته شوند، اما برای برخی از موتورسواران کمتر قابل اعتماد هستند، کاهش می‌دهند.

صفحه نمایش ماتریکس از بین رفته است، صفحه نمایش چشمگیر روی لوله بالایی دوچرخه که اطلاعات مهمی مانند سرعت و سطح باتری را نمایش می دهد. X4 و S4 این نمایشگر را که بسیار دوست‌داشتنی بود، هرچند که برای این سطح قیمت بسیار زیاد بود، با پایه تلفن اسپارتان تعویض می‌کنند (برای شارژ داخلی، باید به مدل‌های لوکس S5 و A5 بروید). این مدل‌ها همچنین سیستم تعویض دنده 3 سرعته قبلی را با یک شیفتر 2 سرعته ساده‌تر تعویض کرده‌اند، در حالی که دکمه افزایش سرعت را حفظ کرده‌اند، اکثر فناوری‌های ضد سرقت به استثنای ادغام اپل و طراحی کلی و فضای عمومی.

طرفداران مدل های X3 و S3 نسل آخر ممکن است در مورد برخی از تغییرات شک داشته باشند، اما VanMoof می تواند با یک پیشرفت بزرگ آنها را به دست آورد: گزینه های رنگ. VanMoof همیشه برخی از شیک ترین دوچرخه ها را در اطراف ساخته است و زمان آن رسیده است که خریداران بالقوه انتخاب رنگ بیشتری داشته باشند. خریداران بالقوه اکنون بین رنگ‌های همیشه سبز، بنفش، زرد پرتو آفتاب و سبز فوم، با برخی از گزینه‌های جالب و متضاد طناب بانجی که آن رنگ‌ها را واقعاً برجسته می‌کند، تصمیم می‌گیرند. دو گزینه سبز زیبا شخصاً من را در مورد خرید یک X3 آبی آسمانی نسبتاً غیرهیجان‌انگیز در فروش در سال گذشته زیر سوال می‌برد.

سال گذشته، VanMoof یک جفت دوچرخه الکترونیکی رده بالا معروف به S5 و A5 را معرفی کرد که به صفحه نمایش LED فرمان، شارژ USB و یک موتور جدید به قیمت 3998 دلار (در زمان نگارش این مقاله، VanMoof عادت بدی به سر و صدا کردن دارد). با قیمت گذاری آن اغلب). این شرکت همچنین قبلاً یک دوچرخه مفهومی با سرعت بالا و سطح بالاتر به نام VanMoof V را معرفی کرده بود، اگرچه این دوچرخه واقعاً برای چه کسی یا چقدر هزینه دارد، باید دید.

امیدواریم تغییرات قابل توجه طراحی X4 و S4 به همراه قیمت 2498 دلاری VanMoof برای این دوچرخه‌های جدید به عملکرد شرکت کمک کند تا پایدارتر شود. ظاهراً وان‌موف در اواخر سال گذشته دچار مشکل شده بود، تقریباً پول نقد تمام می‌شد و در تلاش برای تزریق سرمایه بود. در حالی که برخی از بازبینان، از جمله خود من (افشای کامل: من یک X3 را سال گذشته خریدم) با مشکلات زیادی مواجه نشده‌اند، VanMoof باید سابقه خود را در زمینه قابلیت اطمینان و مسائل کنترل کیفیت پاک کند و یک تجربه پشتیبانی مشتری را ارائه دهد که با ظرافت متفکرانه مطابقت دارد. برخی از بهترین دوچرخه های الکترونیکی موجود در بازار.

به نظر می رسد حداقل در حال حاضر از آن بحران جلوگیری شده است و امیدواریم که VanMoof بتواند مسیر هموارتری را ترسیم کند و برای آینده قابل پیش بینی روی نقشه بماند.