VanMoof دوچرخه برقی جدید با سرعت بالا را معرفی می کند-TechCrunch

VanMoof ، سازنده دوچرخه های الکترونیکی ، اخیراً مبلغ 128 میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرده است. و این شرکت از مقداری پول نقد برای توسعه یک محصول جدید استفاده می کند-VanMoof V. این یک محصول جدید در خط تولید VanMoof است ، یک دوچرخه با سرعت بالا.

VanMoof V هنوز در دسترس نیست. در عوض ، این شرکت دوچرخه جدید را در یک ویدئوی زنده YouTube مورد تمسخر قرار داد. این شرکت قصد دارد VanMoof V را تا پایان سال 2022 عرضه کند. بر اساس صفحات فرود در وب سایت VanMoof ، هزینه آن تقریباً 3،598 دلار ، 3،498 یورو یا 2999 پوند است.

آنچه با این قیمت دریافت می کنید یک دوچرخه برقی با دو موتور است – یکی در چرخ جلو و دیگری در چرخ عقب. دو سیستم تعلیق در جلو و عقب خودرو برای کمک به شما در خیابان های ناهموار وجود دارد. VanMoof V همچنین دارای لاستیک های ضخیم برای افزایش ایمنی است.

اعتبار تصویر: ون موف

طبق ویدیوی یوتیوب ، حداکثر سرعت این دوچرخه به 60 کیلومتر در ساعت (37 مایل در ساعت) می رسد. اما اگر قبلاً دوچرخه الکترونیکی دارید ، می دانید که در مورد کمک موتور برای دوچرخه مقرراتی وجود دارد. در اروپا ، دوچرخه الکترونیکی نمی تواند سریعتر از 25 کیلومتر در ساعت (15.5 مایل در ساعت) حرکت کند. در ایالات متحده ، این محدودیت به هر ایالت بستگی دارد اما هنوز از حداکثر سرعت VanMoof V کمتر است.

این بدان معنا نیست که نمی توانید سریعتر از آن سوار شوید. این بدان معناست که اگر به حداکثر سرعت حوزه قضایی خود برسید ، موتور کمک شما را متوقف می کند. این شرکت در حال حاضر می گوید که VanMoof V به شما در شکستن قانون کمک نمی کند.

مطالب پیشنهادی  سرمایه گذاری خطرپذیر شرکتی همانند سایر بازارهای VC دنبال می شود: Up - TechCrunch

“هنگامی که ما برای اولین بار تصور کردیم که V چگونه می تواند باشد ، خیلی زود قبول کردیم که این یک رویکرد کاملاً جدید در مورد نحوه استفاده از جاده ها است. VanMoof V دارای تنظیمات سرعت یکپارچه برای مطابقت با مقررات کشور شما خواهد بود. با این حال ، این دوچرخه دارای فناوری و ظرفیت ضربه زدن به سرعت تا 60 کیلومتر در ساعت یا 37 مایل در ساعت است. به این ترتیب ، مقررات محلی در سراسر جهان حداکثر سرعت این دسته را تعیین می کند. اما در دراز مدت ، ما به تفکر بسیار بیشتری نیاز داریم. “

“در دیدگاه ما ، سیاست فعلی محدود کردن پذیرش این نوع حمل و نقل است. ما خواستار سیاست هایی هستیم که به جای اتومبیل برای مردم طراحی شده است. به همین دلیل است که ما با دولت های شهر برای کشف جغرافیایی و تلاش برای ایجاد مقررات مدرن سرعت عمل خواهیم کرد. “

به عبارت دیگر ، VanMoof V باید به عنوان یک دوچرخه مفهومی برای به اشتراک گذاشتن چشم انداز VanMoof در نظر گرفته شود و همچنین یک وسیله لابی برای سیاست گذاران در سراسر جهان است. این شرکت مجبور بود برنامه های خود را از قبل به اشتراک بگذارد زیرا برای رسیدن به سرعت 25 کیلومتر در ساعت نیازی به دو چرخ محرک ندارید.

با این اوصاف ، VanMoof دعوتنامه هایی را برای گروهی از مشتریان VanMoof و سرمایه گذاران جمعی ارسال می کند. این دعوت نامه ها به شما امکان می دهد VanMoof V را با 20 دلار واریز رزرو رزرو کنید. رزرو از امروز با تاریخ انتشار احتمالی در اواخر سال 2022 آغاز می شود.

اعتبار تصویر: ون موف

18 املاک