Venmo مشتریان جوان و والدین را با حساب‌های نوجوان و کارت نقدی جدید هدف قرار می‌دهد

Venmo مشتریان جوان و والدین را با حساب‌های نوجوان و کارت نقدی جدید هدف قرار می‌دهد

Venmo امروز اعلام کرد که حساب‌های نوجوانان را معرفی می‌کند و به والدین و سرپرستان قانونی اجازه می‌دهد تا برای نوجوانان خود حساب Venmo باز کنند تا آنها بتوانند پول ارسال و دریافت کنند. این حساب که هیچ کارمزد ماهانه ای ندارد، همراه با کارت نقدی نوجوانان Venmo نیز ارائه می شود. هر حساب نوجوان Venmo به حساب شخصی ونمو یکی از والدین متصل است و توسط آن مدیریت می شود، اما حساب نوجوان دارای موجودی جداگانه از حساب والدین است.

حساب نوجوان Venmo به والدین اجازه می دهد تا تراکنش ها را کنترل کنند، تنظیمات حریم خصوصی را مدیریت کنند و برای نوجوان خود پول ارسال کنند. نوجوانان می توانند هزینه های خود را در برنامه Venmo پیگیری کنند و ممکن است واجد شرایط دریافت سپرده مستقیم باشند، به عنوان مثال، وجوه را قادر می سازد مستقیماً از یک شغل بعد از مدرسه به حساب نوجوان Venmo پرداخت شود.

والدین می توانند انتخاب کنند که آیا به نوجوانان خود اجازه دسترسی به برنامه Venmo را بدهند. آن‌ها می‌توانند موجودی و سابقه تراکنش‌های حساب Venmo Teen را مشاهده کنند، پین کارت نقدی نوجوانان را مدیریت کنند، کارت نقدی را قفل و باز کنند، فهرست دوستان خود را بررسی کنند و کاربران را از تعامل با حساب مسدود کنند. والدین می توانند حداکثر پنج حساب Venmo Teen را از حساب شخصی Venmo خود نظارت کنند. اگرچه والدین نمی توانند پرداخت های نوجوانان خود را مسدود کنند، اما به طور خودکار به آنها هشدار داده می شود.

شایان ذکر است که نوجوانان نمی توانند به برخی از ویژگی هایی که با حساب استاندارد Venmo ارائه می شوند، مانند رمزنگاری، دسترسی داشته باشند. Venmo می‌گوید در حال حاضر برنامه‌ای برای اضافه کردن قابلیت‌های اضافی برای حساب‌های نوجوانان، مانند حساب‌های پس‌انداز یا ابزارهای بودجه‌بندی ندارد.

اریکا سانچز، معاون رئیس و مدیر کل ونمو، در این باره گفت: «ونمو مکانی طبیعی برای نوجوانان است تا یاد بگیرند که چگونه مسئولانه با پول درگیر شوند، به ویژه با توجه به اینکه 86 درصد از Gen Z علاقه مند به استفاده از یک برنامه برای یادگیری در مورد امور مالی شخصی هستند. بیانیه. برای والدین یا سرپرستان قانونی، حساب نوجوان Venmo به آنها اجازه می‌دهد تا کمی انعطاف‌پذیری مالی به نوجوانان خود بدهند، در حالی که به آنها کنترل‌های والدین و مشاهده عادات خرج کردن نوجوانشان را می‌دهد.»

حساب بانکی جدید ونمو برای نوجوانان در تلفن در کنار کارت نقدی

اعتبار تصویر: ونمو

این شرکت می‌گوید تحقیقات نشان می‌دهد که بیش از 45 درصد از Gen Z ترجیح می‌دهند با یک بزرگسال مکالمه کنند تا در مورد امور مالی شخصی بیاموزند و بیش از 50 درصد از والدین علاقه‌مند به استفاده از یک اپلیکیشن برای کمک به فرزندانشان در یادگیری مدیریت پول هستند. ونمو می‌گوید کارت نقدی نوجوان و حساب ونمو نوجوان می‌توانند به والدین و نوجوانانشان کمک کنند تا مهارت‌های مدیریت پول را با هم بسازند.

برای شروع، والدین باید از طرف نوجوان خود برای یک حساب نوجوان Venmo ثبت نام کنند. آن‌ها می‌توانند این کار را با رفتن به صفحه «Me» در برنامه Venmo انجام دهند، روی نام آن‌ها در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید و سپس «ایجاد حساب نوجوان» را از منوی کشویی انتخاب کنید. والدین می توانند رنگ کارت نقدی نوجوان را انتخاب کنند و اطلاعات مربوط به نوجوان خود مانند نام، تاریخ تولد و آدرس را وارد کنند.

شایان ذکر است که به نظر می رسد Venmo مدت زیادی است که این راه اندازی را برنامه ریزی کرده است. در سال 2020، Venmo در حال نمونه‌سازی اولیه ویژگی جدیدی بود که به کاربران بزرگسال اجازه می‌داد یک کارت نقدی را برای نوجوانان خود باز کنند که به حساب آنها متصل است.

با بررسی بانکداری نوجوانان، این شرکت می تواند دلیل جدیدی برای ثبت نام بزرگسالان در Venmo ایجاد کند. این سرویس در حال حاضر یک روش محبوب برای افراد جوان برای تقسیم صورت حساب برای چیزهایی مانند سواری Uber یا شام است، بنابراین منطقی است که این شرکت بانکداری اجتماعی را به جمعیت نوجوانان برساند. با این حال، Venmo دیر به بازار کارت های نقدی نوجوانان وارد شده است. استارت‌آپ‌هایی مانند Greenlight و Step به والدین اجازه می‌دهند هزینه‌های نوجوانان را برای کارت‌های نقدی اختصاصی مدیریت کنند.

حساب نوجوان Venmo در ماه آینده برای مشتریان منتخب منتشر می شود و در هفته های آینده به طور گسترده در دسترس خواهد بود.