Vercel ویژگی های پویا جدیدی را به چارچوب Next.js خود – TechCrunch – می آورد

Vercel، شرکتی که بودجه خوبی در پشت فریم ورک محبوب Next.js React دارد، امروز در کنفرانس سالانه خود از راه اندازی Next.js 12 خبر داد.

در حالی که Next.js، به طور پیش‌فرض، بیشتر بر کمک به توسعه‌دهندگان در ساخت سایت‌های ثابت تمرکز می‌کند، Next.js 12 چیزی را معرفی می‌کند که Vercel آن را «middleware» می‌نامد که به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا محتوای شخصی‌سازی‌شده را به کاربران ارائه دهند. Next.js 12، که ورسل دوست دارد آن را «SDK برای وب» بنامد، همچنین پشتیبانی از ماژول‌های ES و واردات URL، HMR و ساخت‌های فوری، و نوآوری‌های قابل توجه گردش کار و همکاری را معرفی می‌کند.

مدیر عامل Vercel، Guillermo Rauch، گفت: «سایت‌های Jamstack و Static به این دلیل محبوب شدند که به توسعه‌دهندگان جلویی قدرت می‌دادند تا به لبه‌ها برسند. اما در طول سال‌ها، متوجه شدیم که توسعه‌دهندگان و مصرف‌کنندگان از سرعت مصنوعات از پیش رندر شده در لبه لذت می‌برند. اما آن‌ها محدودیت‌های بارهای کاری ثابت، یعنی هر چیزی در مورد شخصی‌سازی کاربر، پرچم‌های ویژگی و تست A/B را دوست نداشتند.

عملکردهای لبه در پلتفرم Vercel و پیشرفت‌های مدل برنامه‌نویسی مربوطه به فریمورک Next.js اکنون به مشتریان «قدرت پویایی با سرعت استاتیک» را می‌دهد، همانطور که راوخ می‌گوید. ترکیبی از Middleware، همانطور که Vercel این API جدید را می نامد، و توابع لبه Vercel به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که این کد را در سطح جهانی تنها با چند خط کد در زمان استقرار اجرا کنند.

هنگامی که شما یک آزمایش A/B را اجرا می کنید، در دنیای قبل از Middleware، آزمایش شما بخش عمده ای از هر دو آزمایش را انجام می دهد. من تست A و B را با هم دارم. کوین ون گاندی، CRO ورسل، با میان‌افزار، از آنجایی که می‌توانیم این انتخاب‌ها را قبل از ارائه درخواست انجام دهیم، می‌توانیم بگوییم، “اوه، اینجا فقط A است یا اینجا فقط B و C” و شما آن آزمایش بسیار کارآمد را دریافت می‌کنید. ، توضیح داد.