Volition می خواهد DigiKey برای قطعات صنعتی باشد

اگر یک مهندس برق هستید، DigiKey، Octopart و Mouser به طور دائم در تاریخچه مرورگر شما حک می شوند – همه اجزایی که ممکن است نیاز داشته باشید، در نوک انگشتان شما. Volition به تازگی 11 میلیون دلار جمع آوری کرده است تا به همان تامین کننده ضروری برای مهندسی مکانیک و صنعتی تبدیل شود: موتورهای فکری، چرخ دنده ها، پنوماتیک، هیدرولیک، کنترلرها، حسگرها، تجهیزات اندازه گیری و آزمایش و بسیاری موارد دیگر. با بررسی سایت بتا این شرکت، اجزایی را پیدا کردم که نمی دانستم وجود دارند، بسیار کمتر از این که برای چه چیزی استفاده می شوند.

این شرکت ادعا می کند که بزرگترین کاتالوگ جهان از این قطعات (16 میلیون و چند میلیون) را با مشارکت با برخی از توزیع کنندگان بزرگ صنعتی ساخته است.

من در یک خانواده تولیدی در کمربند رست پنسیلوانیا غربی بزرگ شدم و همیشه در حال ساختن وسایل و رفتن به کارخانه بودم. پس از یادگیری در مورد تولید دیجیتال و دنیای استارتاپ های فناوری در کالج، پس از فارغ التحصیلی، حرفه خود را وقف استفاده از فناوری برای آسان کردن توسعه سخت افزار و احیای بخش صنعتی کردم، صنعت فناوری و جامعه آمریکا به طور کلی علاقه بسیار کمی به آن داشته است. در دهه‌های اخیر، نیک پینکستون، بنیان‌گذار و مدیرعامل Volition، که در زندگی‌های گذشته اولین فضای سازنده پیتسبورگ، هک‌پیتسبورگ را ساخت، می‌گوید. او همچنین CloudFab را ایجاد کرد که یکی از اولین بازارهای چاپ سه بعدی است.

پینکستون می گوید: «هم بنیانگذاران من ناتالی کلاپر و دافی تیلمن در آخرین شرکت من Plethora با من کار کردند، بنابراین ما گروه را دوباره گرد هم آوردیم. «ناتالی تیم‌های محصول بسیار فنی ما را از تحقیقات عمیق کاربر با کاربران مهندسی ما، تا کار با برنامه‌نویس‌های هندسه محاسباتی دکتری ما برای حل برخی از سخت‌ترین مشکلات در تولید هدایت کرد، در حالی که دافی بخش مهندسی ساخت یک سیستم بازخورد طراحی سه بعدی کاملاً یکپارچه و یکپارچه را رهبری کرد. سیستم تولیدی که بخش تجارت الکترونیک، نرم افزار تولید کارخانه و سایر سیستم ها را از پایه اجرا می کرد.

برای دور تأمین مالی، Newark Venture Partners و Quiet Capital دو رهبر مشترک بودند. Quiet از زمان دور اولیه خود روی میز کلاهک شرکت وجود داشته است. این دور شرکت را قادر می‌سازد تا بازار خود را افزایش دهد و عرضه محصول را گسترش دهد.

ماموریت ما تسریع سرعت نوآوری سخت افزار است. با سازماندهی اجزای جهان در یک مکان و ایجاد روش‌های جستجو برای این صنعت، نه تنها به کارآمدتر شدن فرآیند یافتن و خرید (یعنی افزایش سرعت) کمک می‌کنیم، بلکه به مردم کمک می‌کنیم قطعات بهتری را با قرار دادن قطعات بیشتر انتخاب کنند. پینکستون می‌گوید: گزینه‌هایی که در دسترس هستند، در غیر این صورت نمی‌توانستند کشف کنند. با این حال، ایجاد بازار اجزای صنعت اولین مرحله تبدیل شدن به قطبی برای کل صنعت به طور گسترده تر است. هنگامی که به آن دست یافتیم، می‌توانیم ابزارهای زیادی را برای ادغام داده‌ها و خدمات خود در هر مرحله از چرخه عمر محصول، از نمونه‌سازی، آزمایش، تولید و فراتر از آن بسازیم.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، ایجاد یک سیستم داده که ده ها میلیون محصول را با کیفیت کافی برای برآورده کردن الزامات سخت افزاری مهندسان سخت افزار جمع آوری کند، بسیار سخت است – و Volition نشان می دهد که دلیلی مانند آمازون، علی بابا و سایر بازارها بهشت ​​است. هنوز این کار را انجام نداده‌ایم که هر تامین‌کننده داده‌های خود را متفاوت نشان می‌دهد – و اغلب بسیار ضعیف.

به عنوان مثال: “میز قهوه با طول بین 34 تا 36 اینچ” را در آمازون جستجو کنید، و باز می گردد… خوب، هیچ چیز مفیدی نیست. اگر آمازون نتواند این کار را برای چیزی به سادگی یک میز قهوه انجام دهد، می توانید تصور کنید که مهندسان سخت افزار، که نیازهای دقیقی در مورد قطعات مورد نظر برای ساخت نمونه های اولیه و محصولات دارند، در یک حباب کوچک خشمگین نا امیدی زندگی می کنند. اگر Volition بتواند چشم انداز خود را برآورده کند، من کاملاً می توانم شاهد تکان دادن این صنعت باشم.