Walmart با دسترسی سریع به معاملات جمعه سیاه – TechCrunch ، مصرف کنندگان را به اشتراک Walmart+ فریب می دهد

Walmart+، جایگزین ارزان قیمت خرده فروش برای Amazon Prime که ارسال رایگان را بدون حداقل ، تحویل مواد غذایی رایگان و سایر مزایا ارائه می دهد ، اکنون یک دلیل دیگر برای مشترک شدن اضافه می کند: دسترسی زودهنگام به معاملات جمعه سیاه. این شرکت امروز اعلام کرد که به مشترکان Walmart+ اجازه می دهد تا در طول ماه نوامبر به سرعت به رویدادهای جمعه سیاه خود دسترسی پیدا کنند ، از جمله توانایی خرید معاملات چهار ساعت زودتر از زمان شروع برنامه ریزی شده برای سه رویداد برنامه ریزی شده.

این اولین بار است که Walmart+ به نوعی از دسترسی اولیه به معاملات برای فصل خرید تعطیلات استفاده می کند. پیش از این ، سرویس اشتراک عمدتا با Amazon Prime در ارسال رایگان با چند مزیت دیگر رقابت می کرد ، مانند قیمت گاز با تخفیف ، توانایی استفاده از Scan & Go در فروشگاه ها برای تسویه سریعتر و اخیراً صرفه جویی در نسخه.

این افزودنی جدید به موقع انجام می شود ، زیرا بسیاری از مصرف کنندگان نگران این هستند که چگونه اختلالات زنجیره تامین به دلیل Covid می تواند بر برنامه های خرید تعطیلات آنها تأثیر بگذارد. با جمع شدن کانتینرها در خارج از بنادر ، والمارت قبلاً در میان خرده فروشان بزرگی قرار داشت که کشتی های باری خصوصی خود را برای تردد کالاها رزرو کرده بودند. با این حال ، مصرف کنندگان همچنان در مورد کمبود احتمالی کالاها در سال جاری هشدار می دهند – از جمله اسباب بازی هایی که انتظار می رود کمیاب تر و گران تر باشند و همچنین فناوری مصرف کننده ، به دلیل کمبود تراشه های جهانی که همه چیز را از آیفون گرفته تا کنسول های Xbox تحت تاثیر قرار داده است. به اتومبیل و موارد دیگر

Walmart می گوید که روزهای خرید جمعه سیاه خود را در سه رویداد جداگانه در نوامبر امسال ، با معاملاتی که قبل از ورود به فروشگاه ها به صورت آنلاین شروع می شود ، باز می کند. اولین رویداد در 1 نوامبر برگزار می شود و از 5 نوامبر در فروشگاه ها ادامه می یابد. رویداد دوم از 10 نوامبر شروع می شود و در 12 نوامبر در فروشگاه ادامه می یابد و سومین رویداد در پایان ماه ، شامل روز سنتی خرید جمعه سیاه (26 نوامبر). از جمله معاملاتی که برای اسباب بازی ها و وسایل الکترونیکی متعدد ارائه می شود ، عروسک های LOL Surprise ، قهوه ساز Keurig ، جارو برقی Shark ، لپ تاپ های HP ، دستگاه های پخش کننده Roku ، تلویزیون های 4K ، مجموعه های ترامپولین ، Legos و موارد دیگر است.

در هر مورد ، مشترکان Walmart+ با چهار ساعت شروع اولیه به معاملات دسترسی خواهند داشت.

ایده ارائه دسترسی زودهنگام به معاملات مشترکین ، ایده ای است که آمازون در طول تاریخ با Amazon Prime از آن استفاده کرده است. علاوه بر مزایای حمل و نقل رایگان و مجموعه ای از مزایای دیگر که شامل پخش رایگان ، کتابهای الکترونیکی رایگان و موارد دیگر می شود ، اعضای Amazon Prime همچنین در طول فصل تعطیلات و هر روز به زودهنگام به تخفیف های Lightning در آمازون دسترسی پیدا می کنند. آمازون همچنین به اعضای خود اجازه می دهد ابتدا در تعطیلات فروش خود ، Prime Day ، خرید کنند.

اما استراتژی جمعه سیاه آمازون در این سال این بود که معاملات خود را زودتر از همیشه انجام دهد ، زیرا بسیاری از مصرف کنندگان به توصیه ها توجه می کردند تا در صورت کمبود ، خرید خود را زودتر از موعد امسال شروع کنند. برای اعضای Prime ، مزایای جدیدی را ارائه داد که به شما امکان می دهد با استفاده از آدرس ایمیل یا شماره تلفن هدایایی را برای کسی ارسال کنید.

Wamart+ در سال گذشته راه اندازی شد ، در مقایسه با Amazon Prime ، یک سرویس حمل و نقل رایگان ارزان قیمت تر است. اعضای Walmart+ می توانند 98 دلار در سال پرداخت کنند یا می توانند 12.95 دلار به صورت ماهانه پرداخت کنند. Prime ، که طیف گسترده ای از مزایا را ارائه می دهد ، 119 دلار در سال یا 12.99 دلار در ماه است. با این حال ، Walmart+ حمل رایگان کالاهای بازار را حذف می کند ، در حالی که Prime شامل مجموعه ای از فروشندگان شخص ثالث است.

Janey Whiteside ، مدیر ارشد مشتریان Walmart US ، در بیانیه ای در مورد راه اندازی مزایای جدید می گوید: “ما همچنان Walmart+ را می سازیم تا آخرین هک برای مشتریان ما باشد.” “این بدان معناست که ما در طول روز با مزایای کلیدی مانند تحویل نامحدود رایگان از فروشگاه ها و ارسال رایگان بدون حداقل سفارش ، در کنار مشتریان خود هستیم ، اما این بدان معناست که ما در لحظات بزرگ مانند جمعه سیاه برای آنها هیجان بیشتری ایجاد می کنیم. ما بسیار هیجان زده هستیم که اعضای Walmart+ ما در صف داغترین معاملات جمعه سیاه قرار بگیرند. “