Walmart سرویس تحویل خودکار را با فورد و Argo AI – TechCrunch راه اندازی می کند

والمارت از Argo AI و Ford برای راه اندازی خدمات تحویل خودروهای خودران در آستین ، میامی و واشنگتن دی سی استفاده کرده است.

این سرویس به مشتریان امکان می دهد با استفاده از بستر سفارش Walmart ، سفارشات آنلاین مواد غذایی و سایر اقلام را ثبت کنند. زیرساخت های مبتنی بر ابر Argo با پلت فرم آنلاین Walmart یکپارچه می شود و سفارشات را هدایت می کند و زمان تحویل بسته به خانه های مشتریان را برنامه ریزی می کند. در ابتدا ، خدمات تجاری محدود به مناطق جغرافیایی خاصی در هر شهر خواهد بود و با گذشت زمان گسترش می یابد. آزمایش شرکت ها اواخر امسال آغاز می شود.

والمارت و فورد قبلاً در یک آزمایش محدود با Postmates در پاییز 2018 همکاری کردند. در آن برنامه آزمایشی ، که بر روی شهرستان میامی-داد متمرکز بود ، آنها از وسایل نقلیه خودران شبیه سازی شده برای مطالعه تجربه استفاده از تحویل مواد غذایی استفاده کردند. آرگو در آن مطالعه شرکت نداشت.

این آخرین همکاری از خودروهای فورد یکپارچه با فناوری خودران Argo AI استفاده خواهد کرد. به گفته برایان سالسکی ، مدیر عامل Argo AI و م coسس Argo AI ، هدف این است که پتانسیل خدمات تحویل خودروهای خودران را در مقیاس وسیع نشان دهیم.

این اعلامیه سیستم دو خطه فورد را برای راه اندازی یک سرویس تجاری نشان می دهد که از وسایل نقلیه خودران برای انتقال افراد و احتمالاً بسته ها استفاده می کند. این خودروساز در حال آزمایش جنبه های تجاری نحوه عملکرد ناوگان اختصاصی خودروهای خودران در دنیای واقعی است. در سال 2016 از Argo AI پشتیبانی کرد و از شرکت برای توسعه و آزمایش سیستم خودران استفاده کرد.

این همچنین نشان می دهد که چگونه آستین و میامی در برنامه های تجاری سازی اولیه خود مرکزی قرار گرفته اند.

در اوایل تابستان امسال ، Argo AI و Ford اعلام کردند که قصد دارند حداقل 5000 وسیله نقلیه خودران را در پنج سال آینده در شهرهای Lyft در تعدادی از شهرها راه اندازی کنند ، با شروع از میامی و آستین. انتظار می رود اولین خودروهای خودران فورد مجهز به فناوری خودروهای خودران Argo در برنامه Lyft در میامی اواخر امسال در دسترس قرار گیرند.