WhatsApp برای تسهیل خرید ، مجموعه ها را راه اندازی می کند – TechCrunch

واتس اپ در حال راه اندازی یک ویژگی جدید با نام “مجموعه ها” است تا خرید کالاها با استفاده از دسته ها را برای کاربران آسان کند. این پلتفرم متعلق به فیس بوک از امروز مجموعه های کاتالوگ را برای مشاغل کوچک در سراسر جهان ارائه می دهد.

ویژگی مجموعه های جدید اساساً به مشاغل این امکان را می دهد تا اقلام موجود در کاتالوگ های خود را بر اساس دسته بندی کنند ، بنابراین مشتریان مجبور نخواهند شد لیست های طولانی اقلام را پیدا کنند تا آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند و در عوض می توانند مستقیماً به آنچه که می خواهند خرید کنند مراجعه کنند.

به عنوان مثال ، رستوران ها می توانند مجموعه هایی با پیش غذا ، پیش غذا و دسر ایجاد کنند ، در حالی که یک فروشگاه پوشاک می تواند مجموعه ای از لباس های مردانه ، لباس زنانه ، پیراهن ، شلوار و موارد دیگر را اضافه کند. هنگامی که خریداران مجموعه ها را مرور کردند ، می توانند اقلامی را به سبد خرید خود اضافه کرده و سفارش را به تجارت ارسال کنند.

این شرکت در بیانیه ای گفت: “ما می خواهیم واتس اپ را به بهترین روش برای خرید کالاها و خدمات و مشاغل برای ارتباط با مشتریان تبدیل کنیم ، به همین دلیل ما مشاهده آنچه که یک تجارت در WhatsApp ارائه می دهد را آسان تر می کنیم.” به

WhatsApp برای اولین بار در سال 2019 ویژگی “Catalogs” خود را راه اندازی کرد تا به مشاغل اجازه دهد محصولات و خدمات خود را برای مشتریان بالقوه که می توانند عکس ها را مرور کرده و قیمت ها را مشاهده کنند ، به نمایش بگذارند. کاتالوگ ها به طور م asثر به عنوان یک ویترین فروشگاه تلفن همراه در WhatsApp عمل می کنند – و می توانند بدون نیاز به صفحه وب به کار گرفته شوند. سپس این شرکت سال گذشته ویژگی “Carts” خود را راه اندازی کرد تا خرید چندین کالا از یک تجارت را برای مصرف کنندگان راحت تر کند و تجار بتوانند درخواست های سفارش را بهتر پیگیری کرده و درخواست ها را مدیریت کنند.

WhatsApp در سالهای اخیر تعدادی ویژگی خرید برای افزودن تجربه تجارت الکترونیک در برنامه خود اضافه کرده است. اخیراً ، فیس بوک “فروشگاه” را در WhatsApp اضافه کرده است تا به مشتریان این امکان را بدهد که قبل از خرید چیزی با مشاغل چت کنند. از آنجا که فیس بوک تجارت الکترونیکی را در پلتفرم هایی مانند اینستاگرام تحت فشار قرار داده است ، منطقی است که این کار را برای واتس اپ نیز انجام دهد.