Writer محصولی را معرفی می کند که می تواند به کاهش محتوای توهم در LLM های خود کمک کند

Writer محصولی را معرفی می کند که می تواند به کاهش محتوای توهم در LLM های خود کمک کند

همانطور که شرکت‌ها هوش مصنوعی مولد را عمیق‌تر بررسی می‌کنند، یکی از مسائل گیج‌کننده‌تر، مشکل توهم است، جایی که اگر مدل پاسخ را نداند، صرفاً یکی را می‌سازد، چه منطقی باشد یا نه. برای کار در تجارت، یافتن راهی برای کاهش این مشکل بسیار مهم است.

امروز، Writer، پلتفرم مولد نوشتن هوش مصنوعی، Graph دانش را در نسخه بتا عمومی معرفی کرد، ابزاری که شرکت‌ها را قادر می‌سازد تمام محتوای منبع فعلی را در یک سازمان در یک پایگاه داده نمودار جمع‌آوری کنند. می حبیب، مدیر عامل شرکت می گوید که با استفاده از محتوای خود مشتری، Graph دانش می تواند به عنوان نوعی اعتبارسنجی محتوا عمل کند و آن را در برابر محتوای تولید شده بررسی کند.

او گفت: “نکته عالی در مورد LLM این است که اگر اطلاعات واقعی در مورد آنچه شما می خواهید انجام دهید داشته باشد، از آن اطلاعات استفاده خواهد کرد.” «نمودار دانش این امکان را فراهم می‌کند که به راحتی اطلاعات مهم (پایگاه‌های اطلاعاتی، پایگاه‌های دانش، درایوهای مشترک، چت‌ها) را در قالب‌های جاسازی شده به‌دست آورید تا بتواند توسط LLM در خدمت موارد استفاده بسیار خاصی که مشتریان ما ایجاد می‌کنند، استفاده شود.»

به طور خودکار محتوایی را که نیاز به بررسی واقعیت دارد برجسته می کند، در حالی که در صورت لزوم، بیانیه جایگزینی را بر اساس مرتبط ترین محتوا در نمودار دانش پیشنهاد می کند. و Writer کار خود را نشان می‌دهد و منبع محتوایی را نشان می‌دهد که مواد جایگزین از آنجا آمده است و به کارمند انسانی توانایی پذیرش یا رد پیشنهاد را می‌دهد.

این شرکت Graph دانش را اینگونه تعریف می کند: «نمایشی ساختاریافته از اطلاعات ذخیره شده در قالب نمودار، که امکان بازیابی سریع قطعات خاصی از اطلاعات را فراهم می کند». می‌تواند مستقیماً به منابع محتوای شرکت متصل شود یا مشتریان می‌توانند به صورت دستی محتوا را با کشیدن آن و انداختن آن به رابط Graph دانش منتقل کنند.

این یک مخزن جداگانه است، بنابراین در واقع بخشی از سیستم های محتوایی نیست که به نمودار کمک می کند. علاوه بر این، شرکت‌ها می‌توانند در صورت تمایل خودشان میزبان گراف دانش باشند، یا می‌توانند به Writer اجازه دهند آن را برای آنها مدیریت کند.

این به هیچ وجه اثبات احمقانه نیست، زیرا هیچ چیز وجود ندارد، اما این گامی به سوی تلاش برای کمک به شرکت ها برای کاهش تأثیر یک مشکل شناخته شده است. حبیب گفت که مشتریان می توانند انتخاب کنند که هر چند وقت یکبار Graph دانش را به روز کنند، معمولاً این نمودار هفتگی است، اما اگر مشتری بخواهد آن را به این شکل پیکربندی کند، ممکن است کم و بیش تکرار شود. هرچه بین به‌روزرسانی‌ها بیشتر فاصله بیندازید، محتوای بیشتری در بررسی دقت گنجانده نشده است.

این شرکت همچنین اعلام کرد که در صورت تمایل می‌توانید LLM خود را به پلتفرم Writer بیاورید. این جایگزین Writer LLM خواهد شد. برخی از سازمان های بزرگ ممکن است بخواهند کنترل کاملی بر محتوای داخل سازمان خود داشته باشند و از یک مدل خارجی استفاده نکنند. نمودار دانش می تواند به این LLM های ایجاد شده خارجی نیز متصل شود.

هم توانایی استفاده از LLM خارجی و هم Graph Knowledge از امروز در نسخه بتای باز در دسترس هستند. این دو محصول قبل از این در یک نسخه بتا بسته بودند. Writer در سال 2020 تاسیس شد و تا به امروز 26 میلیون دلار به ازای هر Crunchbase جمع آوری کرده است.