Zepto شش ماهه، یک استارتاپ 10 دقیقه ای تحویل مواد غذایی در هند، 60 میلیون دلار جمع آوری کرد – TechCrunch

دو دانش‌آموز از دانشگاه استنفورد در اواخر نوجوانی خود که قبلاً در تعدادی از پروژه‌ها از جمله برنامه رفت‌وآمد برای بچه‌های مدرسه همکاری کرده‌اند، روز یکشنبه گفتند 60 میلیون دلار جمع‌آوری کرده‌اند تا بازار شلوغ و پررقابت خواربارفروشی هند را مختل کنند.

آدیت پالیچا، بنیانگذار و مدیر اجرایی این استارتاپ در مصاحبه ای با تک کرانچ گفت: گلید بروک کپیتال اولین دور مالی نهادی برنامه شش ماهه Zepto را رهبری کرد. Nexus و Y Combinator و همچنین سرمایه گذاران فرشته Lachy Groom، Neeraj Arora و Manik Gupta در این دور شرکت کردند که به گفته دو نفر آشنا با موضوع، ارزش Zepto بین 200 تا 300 میلیون دلار است.

زپتو که تا به امروز تا حد زیادی در حالت مخفی کار می کرد، در چهار ماه گذشته مورد بحث قرار گرفته است. استارت آپی که نامش بازیگوشانه از یک اصطلاح ریاضی استفاده می کند برای توصیف کسب و کار، یک سرویس تحویل مواد غذایی 10 دقیقه ای ارائه می دهد. بسیاری از سرمایه گذارانی که از زپتو حمایت نکرده اند، می گویند که اغلب ظرف شش تا هشت دقیقه تحویل می شود.

برای دستیابی به این شاهکار، زپتو فروشگاه‌های تاریک را در شهرهایی که در آن فعالیت می‌کند (ممبای، بنگلور، و از این هفته، دهلی) راه‌اندازی کرده است. پالیچای ۱۹ ساله می‌گوید این فروشگاه‌های تاریک که این استارت‌آپ راه‌اندازی کرده و مالک آن است. ، برای تحویل سریع طراحی و بهینه شده اند. (رویکرد زپتو، که پالیچا گفت به بازارهای دیگر نگاه کرده و با اپراتورهای آن شرکت‌ها صحبت کرده است، با بسیاری از استارت‌آپ‌های هندی که برای موجودی به فروشگاه‌های مواد غذایی معمولی متکی هستند، متفاوت است.)

این یک داستان در حال توسعه است. موارد بیشتر برای دنبال کردن…