آخرین ویژگی Etsy به زوج‌ها اجازه می‌دهد تا دفتر ثبت عروسی را با اقلام موجود در بازار خود ایجاد کنند

Etsy امروز اعلام کرد که Etsy Registry را راه اندازی می کند، یک ویژگی جدید که به زوج ها اجازه می دهد برای هدایای عروسی شخصی و دست ساز در سایت ثبت نام کنند. اکنون زوج ها می توانند از امروز دفتر ثبت عروسی خود را ایجاد کرده و با مهمانان خود به اشتراک بگذارند.

زوج‌ها می‌توانند آیتم‌های شخصی‌سازی‌شده را به فهرست خود اضافه کنند و سفارشی‌سازی دقیق را برای مهمانان خود، مانند نام و رنگ، مشخص کنند. سپس مهمانان می توانند هدایایی را جستجو و خریداری کنند خارج از رجیستری در Etsy.

این شرکت در یک پست وبلاگ نوشت: «از امروز، زوج‌ها می‌توانند از Etsy.com/Registry دیدن کنند تا به راحتی ثبت‌های خود را ایجاد، مدیریت و به اشتراک بگذارند. زوج‌ها علاوه بر ساخت دست‌ساز و قدیمی، می‌توانند برای اقلام شخصی‌شده نیز ثبت‌نام کنند و سفارشی‌سازی دقیق را برای مهمانان خود مشخص کنند، که Etsy را به فروشگاهی یک‌جا برای هدایا، دکور عروسی، و حتی اقلام جشن عروس تبدیل می‌کند – همه اینها در عین حمایت از کسب‌وکارهای کوچک. ”

با توجه به اینکه Etsy بازار وسیعی از هدایای جشن عروسی و عروسی دارد، منطقی است که این پلتفرم یک ویژگی رجیستری را معرفی کند، به خصوص که بسیاری از افراد از قبل از وب سایت برای یافتن هدایایی برای زوج ها استفاده می کنند. همچنین شایان ذکر است که شرکت هایی مانند آمازون و تارگت مدتی است که دارای ویژگی های ثبت عروسی هستند.

Etsy خاطرنشان می کند که افزایش 872 درصدی در جستجوی هدایای دست ساز داشته است که به گفته او نشان می دهد که مردم به دنبال جایگزینی برای هدایای تولید انبوه هستند. این شرکت می‌گوید که معرفی Etsy Registry به زوج‌ها این فرصت را می‌دهد که فهرستی از خواسته‌های منحصربه‌فردی را که در هیچ جای دیگری نمی‌توانند تهیه کنند، قرار دهند.

هفته گذشته Etsy سود سه ماهه اول خود را 74.5 میلیون دلار گزارش کرد. این شرکت در این دوره 640.9 میلیون دلار درآمد داشت. نتایج Etsy فراتر از انتظارات وال استریت بود. در مورد Q2، Etsy گفت انتظار دارد درآمدی بین 590 تا 640 میلیون دلار داشته باشد.