بدبینی بازار ، iPhone های جدید و IPO ها – TechCrunch

با سلام و بازگشت به Equity ، پادکست TechCrunch با تمرکز بر سرمایه گذاری خطرپذیر ، جایی که ما اعداد پشت سرفصل ها را باز می کنیم.

این Equity Monday است ، شروع هفتگی ما که آخرین اخبار بازار خصوصی را ردیابی می کند ، در مورد هفته آینده صحبت می کند ، در چند دور بودجه اخیر تحقیق می کند و در مورد یک موضوع یا روایت بزرگتر از بازارهای خصوصی بحث می کند. می توانید نمایش را در توییتر دنبال کنید اینجابه من همچنین صدای جیر جیربه

تعطیلات خوب بود ، و یک تشکر بزرگ از ماری آن و ناتاشا – بدون ذکر گریس و کریس! – برای حفظ جریان کار در حالی که بیشتر دور کتاب نشسته بودم و بازی های ویدیویی انجام می دادم. اما به اندازه کافی مودلین بودن! به اخبار!

  • سرمایه گذاران نوعی فکر می کنند که افزایش قیمت سهام نیاز به تنفس دارد. و اینکه بازنشانی می تواند بین 5 تا 10 درصد باشد ، در حالی که 10 درصد دیگر از پاسخ دهندگان انتظار اصلاح آن را دارند بیشتر بیش از 10 درصد یوزا
  • چین ممکن است مورچه را تجزیه کند و سرعت سیل نظارتی خود را با شروع این هفته حفظ کند. و دولت چین فکر می کند که کشورش تعداد زیادی شرکت EV دارد. اگر بازار یا برنامه ریزی مرکزی به پایان برسد ، توجه به حل “مشکل” مشخص نیست.
  • تصمیم اپل در برابر حماسه هنوز مکالمه را پیش می برد. در اینجا پوشش TechCrunch ، و در اینجا قطعه MG است که من ذکر شده است.
  • Toast and Freshworks بایگانی جدیدی دارد. اگر می خواهید گزارش های جدید S-1/A را بررسی کنید ، این خبر خوبی است. Forge از طریق SPAC در معرض دید عموم قرار می گیرد.
  • و Babyscripts و Commercetools گرد هم آوردند ، در حالی که Jungle Ventures صندوق جمع آوری کرد.

همه اینها را دریافت کردید؟ خوب ، خوب چهارشنبه با شما گپ بزنیم!

ارزش سهام هر دوشنبه در 7:00 صبح PST ، چهارشنبه و جمعه در 6:00 صبح PST کاهش می یابد ، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و همه بازیگران!