بک لینک PBN چیست؟

داشتن یک کلمه کلیدی خوب و کاربردی، در عین سخت بودن میتواند به کسبوکار شما، کمک شایانی کند. برای انتخاب کلمه کلیدی مناسب ابتدا سعی کنید حوزه فعالیت خود را دقیق مشخص کنید و بدانید در آینده چه چیزی از این محتوا خواهید خواست.

بک لینک Pbnسعی کنید برای نوشتن این محتوا از اصول سئو استفاده کنید. و نکته بسیار حائز توجه این میباشد که، این جایگاه همیشگی نیست و در صورت متوجه شدن گوگل، افت شدید رتبه را تجربه خواهد کرد.

بک لینکها تاثیر مستقیی بر افزایش رتبه بندی سایت در گوگل و دیده شدن سریع آن دارد و میتوان از آن بعنوان یکی از قویترین عوامل رتبهبندی یاد کرد. حتی در مواردی نیز دیده شده که گوگل سایتهایی را که از این بک لینک استفاده میکنند، مجازات میکند.

با این حال، در عرض شش ماه یا کمتر متوجه خواهید شد که ترافیک اورگانیک شما کاهش پیدا می کند چرا که گوگل پس از مدتی شبکه های خصوصی وبلاگ را شناسایی می کند و تمام سایتهای مرتبط را که از این شبکه ها به آنها لینک وجود دارد جریمه میکند.

نام PBN برای بسیاری از سئوکارها وحشت ناک است چرا که احتمال جریمه شدن توسط گوگل را دارند و جریمه شدن نیز، عواقب بسیاری دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. امکان و تدارک و ساخت وبسایتهای جدید بدون محدودیت وجود دارد، اما بسیار وقتگیر است و خطر شناسایی فعالیت غیرمجاز بر اساس یکی بودن صاحب دامنهها را هم افزایش میدهد، به همین دلیل بیشتر همچون یک راهکار محدود درزمینهٔ ایجاد شبکه خصوصی وبلاگ به شمار میرود.

در هر صورت ، می توانید از این اصطلاحات استفاده کنید تا تصوری از چگونگی صحبت مخاطبان خود و نحوه ساخت سایت خود به روشی که به کاربران در تعامل با سایت کمک می کند ، استفاده کنید.

برخی از مزایایی که متین وی پی ان را نسبت به دیگر همکاران ، با تجربه بیش از 5 سال سابقه متمایز میکند. لینک سازی pbn نیاز به تجربه شخصی یک سئو کار حرفه ای دارد. شرکت طراحی سایت و آژانس دیجیتال مارکتینگ اینتن، با بیش از 10 سال تجربه و عملکرد بسیار حرفهای و قوی، در حوزه طراحی سایت، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت دیجی کالا، طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی، دیجیتال مارکتینگ، سئو سایت، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی اینترنتی، طراحی سایت با وردپرس، بازاریابی محتوا، طراحی سایت شرکتی و غیره، خدمات خود را ارائه میدهد.

از گذشته تا کنون، مدیران وبسایتها و صاحبان کسبوکار، برای معرفی محصولات و خدمات خود یا داشتن سئو سایت موفق، جهت افزایش درصد بازدید، بر روی لینک سازی خارجی وب سایت خود تمرکز میکردند که اینکار بسیار پر هزینه بوده و نیازمند پرداخت وجه بالایی میباشد.

آیا امکان اجرای لینک سازی pbn و pdn برای تمامی مقالات سایت با یک سفارش وجود دارد؟ البته به همان میزان که میتواند برای وب سایت موثر باشد، به همان اندازه نیز میتواند مشکلاتی را برای سایت به وجود آورد.

حتی میتواند شما را زمانی که میان دو یا چند کلمه گیر کردهاید هم کمک کند و با نشان دادن نتایج جستوجو، آمار بسیار دقیقی از میزان استفاده و تکرار آن کلمات به شما دهد.

زمانی که شما شبکه Private Blog Network روی یک هاست تشکیل دهید، گوگل سریعا این موضوع را تشخیص خواهد داد چرا که هزینه نگهداری و اجاره کردن هاست یا سرور، زیاد است بنابراین عدهای بسیار زیاد، دامینها خود روی یک سرور ست میکنند.

خرید بک لینک Pbn

سایتهایی که معتبر و ارزشمند هستند، دارای مخاطب و فعالیت بالا میباشند بنابراین برای درج لینک شما، هزینه بالایی دریافت خواهند کرد. همچنین لینک دادن سایتها به یکدیگر برای پیشرفت و بالا آمدن سایت اصلی، از روشهای قدیمی میباشد که موجب تشخیص داده شدن توسط گوگل میشود.

لینکهای قدیمی اثر و کیفیت بسیار قدرتمندی دارند و شما با استفاده از آنها میتوانید، کسب وکار نوپا خود را به نزدیکی رقبایی برسانید که فعالیت خود را چندین سال پیش و سطح بسیار بالایی شروع کردهاند. البته مدیران وب سایتها با الگوریتم بسیار ساده ای مواجه بوده اند که براحتی می توانستند، با پرداخت مبلغ ناچیز، بسیاری از لینکها را به صورت کامنت، پروفایل و در کل لینکهای اسپم خریداری کنند که با افزایش تعداد لینکها شروع به اعتبارسازی میکردند.

در واقع خرید بک لینک PBN، بعد از خریداری لینکهایی گفته می شود که به یک سایت ارجاع داده شده اند. در زیر، چند روش کلی تشخیص بک لینک PBN توسط گوگل را بیان میکنیم.

گوگل معتقد است که ایجاد یک بک لینک برای وبسایت، تنها با تولید محتوا شخصی و یونیک امکانپذیر است و استفاده از دیگر روشها ممنوع بوده و غیر قانونی بشمار میرود و درصورت مشاهده و تشخیص بایستی جریمه شوند.

چرا نباید بک لینک pbn بسازیم؟

چرا گوگل با Private Blog Network مخالفت میکند؟

چرا که در مقایسه با تبلیغات شرکت گوگل، برای بهینه سازی سایت هزینه نسبتا پایینتر و بازدهی بهتر دارد. فرض کنید شما ماه ها تلاش کرده اید که یک لیست غنی و کارآمد از سایت هایی که می توانند بهترین بستر برای لینک سایت شما باشند را تهیه کرده و حال قصد دارید با صرف هزینه های نسبتا بالا، لینک خود را در این سایت ها قرار دهید تا از رقیبان تان پیشی بگیرید.

کپی پیست کردن محتوا در زمانهای گذشته، روشی کارآمد برای بهبود رتبه بندی سایت بودهاست اما امروزه قوانین تغییر کرده و اگر گوگل متوجه یکسان بودن محتواها گردد، سایت مدنظر را جریمه خواهد کرد. برای این که بتواند در نتایج موتورهای جستجو دیده شود میبایست علاوه بر سفارش تولید محتوا به سئو خارجی سایت خود نیز توجه ویژهای داشته باشید خدمات لینکسازی یکی از بهترین راهکارهای بهبود رتبه کلمات است.

یکی از دلایلی که گوگل PBN آن را غیر اخلاقی دانشته و از آن بعنوان تکنیک کلاه سیاه یاد میکند این است که، چون شما محتوا باکیفیت تولید میکنید سایتهایی که شما را نمیشناسند به شما لینک میدهند نه اینکه خودتان برای وب سایت لینک سازی انجام دهید و دیده شوید.

این شرایط، معمولاً زمانی اتفاق میافتد که تعداد کمی لینک در وبسایتی دارید که گوگل میداند بخشی از یک PBN است. یواش به حدی رسید که امروزه PBN یک بخشی از سئو خارجی شده! کلمه PBN مخفف شده عبارت Private Blog Network میباشد که معنا آن، شبکه خصوصی وبلاگ است.

البته با گذشت زمان عبارت Private Blog Network به عبارت Private Backlink Network تغییر پیدا کردهاست که در ادامه این مطلب، بطور کامل آن را توضیح خواهیم داد. ترجمه انگلیسی کلمه یا عبارت کلیدی را به عنوان نام دامنه قرار دهید.

چگونه یک کلمه کلیدی خوب و کاربردی داشته باشیم؟ برای انتخاب یک کلمه کلیدی خوب بسیاری از سایتها میتواند شما را یاری کند. با توجه به اینکه همه لینکها در اختیار و کنترل خودتان هستند، حتی اگر سایت شما توسط گوگل جریمه شود، میتوانید به راحتی لینکهای مخرب و کم ارزش را شناسایی و حذف کرده و به این ترتیب از جریمه گوگل خلاص شوید.

محتوای با کیفیت بایدبهطور منظم تولید و منتشر شود، زیرا هرچه وب سایت شما از نظرمحتوایی غنیتر باشد، برای موتورهای جستجو ومدیران وب که به دنبال پیوندهای معتبر هستند، ارزش بیشتری پیدا میکند. نوع کسب و کار شما نیز یکی دیگر از عوامل تعیینکننده است.

برخی از افراد تصور می کنند که ساخت PBN خطرناک است و ممکن است عواقب زیادی را برای آن ها در پی داشته باشد. ساخت یک PBN چگونه انجام میگیرد؟ زمانی که همه دامنهها توسط یک شخص خریداری شده و نام آن در همه آنها تکرار شده باشد، گوگل متوجه یکسان بودن اطلاعات تماس یا اطلاعات کاربر میشود و ممکن است به جعلی بودن آن شک کند.

لذا خواهشمندیم که به ترتیب به بررسی آنها نیز در ان ها ریپورتاژ آگهی برای قیمت گذاری طبق عرف انجام می پذیرد. شرایط کار با مجموعهای که خدمات شبکه خصوصی وبلاگ را ارائه میدهد، باید به دقت بررسی شود.

سایتهایی که سایت مورد هدف را معرفی کردهاند و بهخاطر کیفیت بالا مطالب آن سایت و ویژگیهایی از این نوع، آن سایت را به عنوان منبع مطلب لینک میکنند. در این الگوریتم به طور کلی ما چند بک لینک اصلی ایجاد می کنیم.

کافیست فقط غاز صفحه تماس با ما با کارشناسان اینتن در ارتباط باشید همچنین این شرکت، کادر خود را با متخصصهایی تکمیل کرده است که، بصورت تخصصی و حرفهای در این حوزه، فعالیت میکنند.

اما شاید بگویید که خب ما این همه لندینگ و کیورد نداریم. خرید هاست برای هر وب سایتی ضروری است، اما یک مسئله وجود دارد – گوگل لازم نیست بداند که شما دامنههای زیادی دارید. به همین دلیل ابزار بک لینک PBN به شما کمک می کند تا با کاربران خود وارد شوید و ترافیک وب سایت بیشتری کسب کنید.

بیش از 250 نوع روش لینک سازی PBN مختلف وجود دارد که حدود 20-25 تا از این روشها دارای تاثیر مثبت هستند. قبل از انجام این کار باید شناخت کافی از این استراتژی داشته باشید و بدانید دقیقا چهکار میکنید و اگر احساس کردید که ممکن است اشتباهی در این کار صورت گیرد، به سراغ آن نروید.

اگر لیست همه سایت ها و لینک هایی که ساخته می شود، تحت نظر خودتان باشد؛ با مشکلات عدم و یا کاهش کیفیت، سایت های رقیب روبرو نخواهید شد. همان طور که باید مطلع باشید با لینک بیلدینگ توسط رپورتاژ آگهی یا پست تبلیغاتی، میتوانید زودتر از سایر رقبا در موتور های جستجو رتبه بگیرید .