خرید با پشتیبانی آمازون در حال حاضر ، پرداخت پلتفرم بعدی Capital Float 50 میلیون دلار افزایش می دهد-TechCrunch

Capital Float ، یک استارتاپ تحت حمایت آمازون که خرید خود را در حال حاضر ارائه می دهد ، خدمات بعدی را در بسیاری از پلتفرم های آنلاین محبوب در هند از جمله شرکت تجارت الکترونیک پرداخت می کند ، روز سه شنبه گفت که پس از رشد قوی 50 میلیون دلار در دور جدید تامین مالی جمع آوری کرده است. در سه ماهه اخیر

Lightrock India دور استارتاپ سری D استارتاپ مستقر در بنگلور را رهبری کرد ، که باعث می شود درآمد کل این شرکت هفت ساله به بیش از 200 میلیون دلار برسد (بیش از نیمی از آن بدهکار است). سرمایه گذاران فعلی Sequoia Capital India ، Ribbit Capital ، Creation Investments و کارآفرینان برجسته David Velez از Nubank ، Kunal Shah of CRED و Amrish Rau of Pine Labs نیز در دور جدید شرکت کردند.

Capital Float از طریق مشارکت با سایر شرکت ها به مشتریان می رسد. این شریک وام دهنده بسیاری از سیستم عامل های آنلاین محبوب از جمله آمازون هند ، سرویس آموزش آنلاین Unacademy ، شرکت هواپیمایی Spicejet ، شیوه زندگی مستقیم مصرف کنندگان و نام تجاری لوازم الکترونیکی Boat و شرکت رزرو سفر MakeMyTrip است. ساشانک ریشیاسرینگا ، بنیانگذار این استارتاپ ، در مصاحبه ای با TechCrunch توضیح داد که مشتریان آنها می توانند خرید خود را از طریق وام در هنگام خروج انجام دهند.

این استارتاپ همچنین با شرکت پرداخت Razorpay برای دستیابی به مشاغل کوچک و متوسط ​​و با Walnut برای تامین مالی شخصی به مشتریان مشارکت دارد.

Capital Float بیش از 2.5 میلیون مشتری جمع آوری کرده است. این استارتاپ گفت ، این مشتریان که بیش از 2 میلیون خرید در ماه انجام می دهند ، از این خدمات برای تأمین مالی بیش از 271 میلیون دلار در سال استفاده می کنند. ریشیاسرینگا گفت ، بیشتر تمرکز این استارتاپ در طول سال بر فضای آنلاین بوده است.

وی گفت: “تعداد مشتریان ما در 12 ماه گذشته بیش از چهار برابر شده است و بازده جمع آوری ما در این دوره زمانی که بسیاری از شرکت های دیگر شاهد افت بودند ، هنوز بیش از 95 درصد بود.”

این یک داستان در حال توسعه است. موارد بیشتر برای پیگیری…