شرکت میشو در هند 251 شغل را اخراج کرد

میشو 15 درصد از نیروی کار خود یا 251 نقش را کاهش داده است، زیرا استارتاپ تجارت اجتماعی هند هزینه های خود را برای بهبود سلامت مالی خود کاهش می دهد.

این دومین دور کاهش شغل در میشو است که یک سال پیش حدود 150 نقش را حذف کرد. استارت آپ مستقر در بنگالورو، با حمایت Fidelity، Prosus، SoftBank، Sequoia India و Meta، در بیانیه ای اعلام کرد که به دنبال کار با ساختار سازمانی ناب برای دستیابی به سودآوری پایدار است.

ما متعهدیم که اطمینان حاصل کنیم که همه افراد آسیب دیده از حمایت کامل ما برخوردار هستند و بسته جدایی شامل یکبار پرداخت 2.5 تا 9 ماه (بسته به دوره و تعیین)، مزایای بیمه ادامه دار، حمایت از کاریابی و تسریع در اختیار ما قرار خواهد گرفت. واگذاری ESOPs سخنگوی میشو در بیانیه ای گفت: ما از مشارکت آنها در ساخت میشو سپاسگزاریم.

این تعدیل شغل به دنبال آن است که میشو در سال گذشته به شدت پول نقد خود را کاهش داد. مدیریت به شرکت کارگزاری Jefferies گفت که این استارت آپ “نزدیک به صفر سوزی نقدینگی” است و هدفش دستیابی به نقطه سر به سر EBIDTA در سال 2023 است.

استارت آپ هفت ساله تجارت الکترونیک، که فروشندگان آن عمدتاً در شهرهای کوچکتر مستقر هستند، در سال 2022 GMV 4.5 میلیارد دلاری به دست آورد که رشدی 9 برابری را در طول یک سال نشان می دهد.

موارد بیشتر برای دنبال کردن.