مرحله اولیه 2023: IRL بازگشته است

سلام، و به Equity، پادکستی در مورد کسب و کار استارت آپ ها، خوش آمدید، جایی که اعداد و نکات ظریف پشت سرفصل ها را باز می کنیم.

این هفته در Early Stage، رویداد TechCrunch برای بنیان‌گذارانی که از ابتدا در حال ایجاد استارت‌آپ هستند، ضبط کردیم.

متاسفانه دوست عزیزمون ناتاشا ماسکریناس مریض شد و مجبور شدیم به آن تکیه کنیم الکس برای قسمت با این حال، خوشبختانه، دارل از تیم TechCrunch کنار ما در زمین نمایشگاه نشسته بود، بنابراین ما او را برای اطلاعات موشکی تگ کردیم.

هر چه باشد، در اینجا اجرای نمایش است!

  • همه چیز در مراحل اولیه: یادداشت‌هایی از سالن نمایش، آنچه که می‌توانیم درباره حضور و غیاب استنباط کنیم.
  • موشک جدید و بزرگتر ایلان بالا رفت (بسیار خوب) و سپس به “بوم” رفت (نه به خوبی). خوشبختانه برای مسابقه فضایی، نتیجه کلی پرتاب خوب بود. راکت‌ها زمانی که جدید هستند، تمایل به رونق دارند، و انجام این کار بخشی از فرآیند آزمایش است. مطمئنا، a غیر رونق نتیجه بهتر بود، اما اسپیس ایکس به هر حال قصد استفاده مجدد از قطعات را نداشت.
  • درآمد تسلا بیرون آمد و سرمایه گذاران چندان راضی نیستند. در حالی که چیزهای خوبی در مجموعه عددی وجود داشت، کاهش قیمت در شرکت و تعدیل جریان نقدی نشان می‌دهد که دستیابی به سوددهی در آینده دشوارتر خواهد بود.
  • و اخراج. متا در حال بریدن کارکنان است. خودی در حال بریدن کارکنان است. BuzzFeed کارکنان خود را کاهش می دهد. آن بیرون یک آشفتگی است.

ما هفته آینده با قدرت کامل بازگشته ایم – و دیگر در راه نیستیم – پس انتظار از سرگیری خدمات عادی را داشته باشید. آغوش!

برای رونوشت قسمت ها و موارد دیگر، به ادامه مطلب بروید وب سایت Simplecast Equity.